آموزش یقه انگلیسی دوتکه

آموزش یقه انگلیسی دوتکه 2

آموزش کامل یقه انگلیسی دو تکه

آموزش یقه انگلیسی دو تکه: امروز با یک مطلب دیگه از سری آموزش خیاطی در خدمت شما هستیم.

آموزش یقه انگلیسی دوتکه
آموزش یقه انگلیسی دوتکه

 

آموزش یقه انگلیسی دو تیکه

برای پهنای یقه از کنار پارچه 5 تا 7سانت کنار گذاشته سپس 2سانت جا دگمه را در نظر می گیریم  و الگوی اولیه را بعد از 2 سانت طراحی می کنیم سپس ازکنارگردن 5 سانت پایین آمده 2سانت به طرف خط مرکزی می رویم سپس این خط را به صورت شیب رسم می کنیم. ازخط پهنای یقه(5تا7)سانت 6 سانت پایین آمده واین دو نقطه را به هم وصل می کنیم.

مرحله دوم طراحی یقه انگلیسی دوتکه

آموزش یقه انگلیسی دوتکه 1
آموزش یقه انگلیسی 1

برای بازی یقه می توانید از خط گردن 15تا20سانت پایین آمده و به 2سانت جادگمه وصل کنید البته این اندازه بستگی به بازی یقه دارد اگر بازی یقه بیشتر و یا کمتر مد نظر دارید می توانید از سر شانه با متر تا قسمتی که بازی یقه را دوست دارید اندازه زده و سپس روی الگو آن اندازه را پیاده کنید.

مرحله3 پشت یقه انگلیسی

آموزش یقه انگلیسی دوتکه 2
آموزش یقه انگلیسی دوتکه 2

پارچه را چهار لا کرده به اندازه یک دوم دور یقه (بعداز5سانت از کناره های یقه را دور تا دور اندازه زده) و قد 9سانت مستطیلی را رسم می کنیم از قسمت پایین 2سانت بالا رفته و به نقطه 8 سانت به صورت هلال رسم کنید از قسمت بالای یقه 2سانت بیرون رفته 7سانت پایین می آییم و به نقطه 8 سانت وصل می کنیم. (طبق الگو)

مجموعه آموزش های خیاطی خانم سیما عمرانی یکی از پر بیننده ترین برنامه های آموزش خیاطی ایران میباشد که یکی از مهمترین و جذاب ترین بخش های سیمای خانواده محسوب میشود . با توجه به درخواست مشتریان گرامی بخشی از فیلم های آموزشی خانم عمرانی را برای دانلود در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را در رابطه با این مطلب آموزشی در پایین همین صفحه برای ما ارسال نمایید.

مشاهده  الگو شناسی

منبع:اختصاصی سیماکده

5/5 - (5 امتیاز)
سیماکده
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *