معرفی10 آموزشگاه خیاطی برتر کشور

معرفی10 آموزشگاه خیاطی برتر کشور

آموزشگاه های خیاطی برتر ایرانی که در سال 98  فعالیت خود را از دیگر آموزشگاهای خیاطی بهتر انجام داده اند بررسی کرده ایم و نقاط قوت و ضعف آنها را عنوان کرده ایم تا بهترین آموزشگاه خیاطی را معرفی کنیم.

در ایران مدتی است که بازار آموزشگاه های خیاطی بسیار داغ و پر از هنرجوهای جدید است، به همین جهت تصمیم داریم 10 آموزشگاه خیاطی برتر که سال 98 توانستند در صدر باقی بمانند را بر اساس معیارهای مشخصی تعیین و معرفی کنیم.

در این مطلب آموزشگاه ها بر اساس خلاقیت، نوآوری، سوابق کاری و …  مورد ارزیابی قرار میگیرند و صرفا ملاک رتبه بندی نبوده و فقط قصد معرفی این 10 آموزشگاه را داریم.

      توجه داشته باشید که در این مطلب آموزشگاه ها بر اساس خلاقیت، نوآوری، میزان پرورش هنرجو، تجربه کاری، تجربه آموزشی، نحوه برگزاری دوره ها، سابقه فعالیت، ارائه مدرک، قابل قبول و رسمی در پایان دوره ها و موارد تخصصی دیگر تا حدی که امکان بررسی آنها وجود داشته باشد مورد ارزیابی قرار می گیرند و صرفا ملاک رتبه بندی نمی باشد.

1- در حال بروز رسانی

 

2-    هنر پارس

هنر پارس

آکادمی بین المللی هنر پارس با حضور اساتید مجرب و حرفه ای فضایی کاملا تخصصی و رقابتی را برای علاقمندان ایجاد کرده است.  این آموزشگاه به منظور آموزش تخصصی و کاربردی طراحی لباس ایجاد شده  دارای بخش های مختلفی در بحث آموزش را در برمیگیرد. از اموزش طراحی و دوخت و آموزش طراحی مد تا آموزش کار با نرم افزار های حوضه خیاطی از دوره ها این این آموزشگاه هست که هر کدام از این بخش ها شامل دوره های متفاوتی هست

آموزش های این آکادمی مطابق با آموزش های روز دنیای طراحی مد و لباس است و هنرجویان را در بروز شدن هنر و تخصص خود یاری می کند. برپایی نمایشگاه های طراحی لباس و اجرای شو های زنده لباس از طرح های هنرجویان از برنامه های خاص این آکادمی است.

آموزشگاه خیاطی

مدت زمان دوره آموزشی بستگی به این دارد که هنرجو هفته ای چند جلسه در کلاس ها شرکت کند.کلاس ها به صورت نیمه خصوصی و با شهریه عمومی می باشد و تاریخ شروع دوره های آموزشی به اختیار خود هنرجو بوده و نیازی به انتظار برای تکمیل ظرفیت کلاس توسط هنرجو نمیباشد.مدت زمان دوره آموزشی نامحدود بوده و کلاس ها تا پایان آموزش سرفصل ها وسط مدرس و تایید امضای هنرجو ادامه خواهد داشت ، همچینین برای هنرجویان کارت پشتیبانی 5 ساله صادر می گردد که میتوانند از تمامی امکانات موسسه پارس به مدت 5 سال به صورت رایگان استفاده کنند. ساعت کاری اکادمی پارس 9 الی 21 تمام روزهای هفته میباشد، روزها و ساعات کلاس به اختیار هنرجو میباشد و عزیزان میتوانند با توجه به شرایط خود ساعات و روزهای کلاس خود را انتخاب کنند.

 برخی از ویژگی های هنر پارس:

  • نامحدود بودن زمان دوره آموزشی : زمان دوره= فراگیری کامل تمامی سرفصل های تعیین شده و تایید آن توسط هنرجو

  • کلاس های نیمه خصوصی با شهریه عمومی = تعداد هنرجویان هر کلاس ۲ الی ۳ نفر میباشد تا کیفیت آموزش چندین برابر شود و هر یک هنرجویان بتوانند از تجهیزات آموزشی و چرخ های خیاطی استفاده کنند

  • دوره های کار با نرم افزار های مربوط به حوضه خیاطی

  • اهدای گواهینامه های معتبر در پایان دوره به هنرجویان

  • مدیریت زمان بندی دوره آموزشی = آکادمی پارس تمامی روزهای هفته از ساعت ۹ الی ۱۹:۳۰ دایر می باشد.هنرجویان میتوانند هنگام ثبت نام روز ها و ساعات خود را با توجه به شرایط خود انتخاب نمایند. (مخصوصا دانشجویان، شاغلین و…)

  • تضمینی بودن آموزش و برگشت بی قید و شرط شهریه در صورت عدم رضایت هنرجو

  • اهدای پکیج های کمک آموزشی به هنرجویان (کتاب، جزوه و…)

  • آموزش زیر نظر برجسته ترین طراحان و اساتید کشور

  • کارت هوشمند ۵ ساله پشتیبانی= هنرجویان میتوانند تا ۵ سال از کلاس های رایگان رفع اشکال حضوری استفاده نمایند. هنرجویان میتوانند ورکشاپ های آموزشی آکادمی پارس را رایگان استفاده نمایند. هنرجویان حتی بعد از دوره میتوانند از تجهیزات آکادمی پارس به صورت رایگان استفاده کنند.

ارتباط یا آکادمی هنر پارس

تماس با مشاوران هنر پارس

۰۲۱-۶۶۵۶۵۹۴۰

۰۲۱-۶۶۵۶۵۹۵۰

شعبه مرکزی : (دپارتمان آموزش های تخصصی طراحی لباس و پارچه و الگوسازی و دوخت – فروش تجهیزات) تهران، میدان انقلاب ،ابتدای خیابانن ولعصر، انتهای بن بست علیخانی ،پلاک ۱۲، طبقه اول، دوم، سوم (دسترسی ۲ دقیقه مترو انقلاب و BRT دکتر قریب)

شعبه ۲ : (دفتر مرکزی شعبه ترکیه – دپارتمان چاپ پارچه – صادرات تجهیزات صنعتی دوخت) ترکیه ،آدنا ،بورحدی

شعبه ۳ : (کارخانه پارس – تولید و پخش عمده پوشاک با سفارش بالای ۱۰۰۰ واحد در روز و امور نمایندگی ها) کرج ،پایین تر از چهار راه مصباح ،خیابان قلمستان ،کوچه طلوعی ،پلاک ۷۲

3-   پورموسی (شادی)

آکادمی پورموسی

آکادمی طراحی و دوخت پورموسی با دو شعبه در تهران و کرمانشاه با برند (شادی) سابقه 30 سال فعالیت آموزشی را دارا میباشد.که در این سالها مدیریت مجموعه توانسته است بارها موفق به دریافت گواهینامه مدیر و مربی نمونه شود.این آکادمی و با تخصص در حوضه خیاطی و طراحی و دوخت به مدیریت خانم پورموسی فعالیت خود را از سال 1372 وبا اخذ مجوز رسمی از سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور  آغاز نمود. سابقه 30 سال تدریس و مدیرت خانم پورموسی در دوره های خیاطی  وطراحی  دوخت شامل ژورنال شناسی، لباس شب و عروس،متد خیاطی مولر،الگوی های ترک، و… که شرایطی مناسبی را برای یاد گیری هنرجویان فراهم نموده است وسعی بر این دارند که جز بهترین  وبروز ترین اکادمی طراحی ودوخت در سطح کشور باشند.

آموزشگاه خیاطی

سطح آموزش در این آموزشگاه پیشرفته بوده و تمام هنرجویان  قادر خواهند بود تا مهارت های دوخت دوز ، توانایی رسم الگو، توانایی پیاده کردن مدلهای مختلف روی الگوی اساس ، توانایی برش ودوخت مدل های مختلف بدون پرو وبدون ایراد را به خوبی فرا بگیرند.

از جمله افتخارات این آموزشگاه گرفتن مجوز آموزشگاه برای 30 نفر از هنرجویان محترم میباشد. همچنین کلیه دوره ها در آکادمی طراحی و دوخت پورموسی (شادی) زیر نظر سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور برگزار می شود و پس از پایان هر دوره با انجام امتحان نظری و عملی  مدرک رسمی سازمان فنی و حرفه ای برای هنرجویان صادر می گردد. این مدرک دارای کد بین الملی  بوده و قابلیت ترجمه  و ارائه در 21 کشور دنیا از جمله کانادا و استرالیا را دارد.

خانم پورموسی مدرس صدا وسیما، جهاد دانشگاهی و مجله کوک را در کارنامه خو دارد.

 برخی از ویژگی های پورموسی (شادی):

  • ارائه مدرک رسمی از سازمان فنی حرفه ای کشور
  • دارای سابقه درخشان
  • کسب رتبه یک آموزشگاه های فنی حرفه ای کشور
  • دریافت گواهی نامه مدیر و مربی نمونه کشور
  • برگزاری دوره های مختلف (بیش از 15 دوره آموزشی )
  • دارای دو شعبه در تهران و کرمانشاه
  • برگزاری کلاس ها زیر نظر سازمان فنی  حرفه ای کشور
  • ارائه بروزترین و جدیدترین آموزش مدل ها و طراحی ها لباس
  • سابقه حضور در برنامه به خانه برمیگردم و مربی مجله کوک

کادمی طراحی و دوخت پورموسي

ارتباط با آموزشگاه پورموسی

‏‎⚜️شعبه تهران:کوی نصر
☎️ ٨٦٠١٣٦٣٢-٠٢١
📱٧٢١٥-٣٩٥-٠٩١٢
‏‎⚜️شعبه کرمانشاه:٢٢ بهمن
☎️ ٣٨٣٧٩٦٣١-٠٨٣

4-   کلبه هنر

کلاس خیاطی کلبه هنر

آموزشگاه خیاطی کلبه هنر به مدیریت خانم مهشید شفیعیان با مجوز رسمی از وزارت کار و رفاه اجتماعی و پروانه تاسیس از سازمان فنی و حرفه ای کشور ۲۹ سال سابقه آموزشی می باشد. طی سال های متوالی تعداد زیادی ازهنرجویان مبتدی را تعلیم داده و از آنها افراد خلاق و مبتکری در حوضه کاری خود ساخته است.

آموزشگاه خیاطی

آموزشگاه خیاطی کلبه هنر دارنده گواهینامه های مدیریت – مربیگری و لوح تقدیر از جشنواره الگوهای برتر میباشد این آموزشگاه نیز با فراهم آوردن محیط مناسب برای هنرجویان خیاطی توانسته هنرجویان قابل توجهی را تعلیم دهد همچنین با برگزاری دوره های مختلف وارائه مدرک بین المللی کار فعالیت مناسبی را دارد.

برخی از ویژگی های كلبه هنر:

  • اعطاى مدارك رسمى از سازمان فنى و حرفه اى كشور به فارغ التحصيلان از اين مجموعه هنرى
  • (داراى دو كارگاه صنايع پوشاك و صنايع دستى)
  • آشنايى با جديدترين متدهاى آموزشى دنيا توسط متخصصين و به روز ترين سرفصل هاى آموزشى و ارائه ژوژمان به اين آكادمى بين المللى
  • آموزش ورود جشنواره هاى مهارت سازمان فنى و حرفه اى و مسابقات و همايشهاى اين مجوعه و دريافت جوايز و لوح تقدير و تنديس از اين مركز
  • آموزش راهكارهاى تبليغاتى و جذب مشترى و درآمد زايى
  • آموزش نحوه دريافت پروانه و مجوز كسب و كار
  • آموزش ورود به بازار كار در داخل و خارج از كشور با در دست داشتن مدارك معتبر
  • برگزاری دوره های مختلف (بیش از 10 دوره آموزشی )

ثبت نام

هنرجویان عزیز برای ثبت نام در کلاس های آموزشگاه خیاطی کلبه هنر می‌ توانند با در دست داشتن مدارک زیر به آدرس آموزشگاه مراجعه و در کلاس مورد نظر خود ثبت نام کنند.

:مدارک لازم

اصل و کپی شناسنامه

اصل و کپی کارت ملی

هزینه دوره آموزشی

عکس ۳ در ۴ با حجاب کامل اسلامی ۳ قطعه

ارتباط با آموزشگاه خیاطی کلبه هنر

شرق تهران – میدان رسالت – ابتدای خیابان بختیاری(سامان) پلاک ۳۷۱ زنگ سوم

ساعات کار
شنبه تا چهارشنبه ۹ صبح تا ۷ بعد از ظهر
پنجشنبه ۹ صبح تا ۲ بعد از ظهر

شماره تلفن 
۰۲۱-۷۷۸۹۴۴۲۹
۰۲۱-۷۷۸۰۶۳۲۴
شماره موبایل
۰۹۳۸۸۴۵۵۱۵۹

5-   هنر مادر

آکادمی خیاطی هنر مادر

آموزشگاه خیاطی و طراحی دوخت هنر مادر با سابقه بیش از 10 سال تدریس  توسط خانم هوشیار مرادی فعالیت خود را از سال ۱۳۸۶ و با اخذ مجوز از سازمان فنی حرفه ای کشور آغاز نمود.

کلیه کلاس ها در آموزشگاه خیاطی هنر مادر تحت نظر سازمان فنی حرفه ای کشور انجام گرفته و پس از پایان هر دوره با انجام امتحان های نظری و عملی مدرک رسمی سازمان فنی حرفه ای برای هنرجویان صادر میشود. این مدرک دارای کد بین المللی بوده و قابلیت ترجمه و ارائه در هر کشوری را دارد.

آموزشگاه خیاطی

سابقه ۲۵ سال تدریس خانم مرادی در آموزش و پرورش و گذراندن دوره های تکمیلی خیاطی و طراحی دوخت شامل ژورنال شناسی، لباس شب و عروس، متد خیاطی مولر، مدل های گره ای، لباس های جادویی، رفع عیوب اندامی و … شرایط مناسبی را برای راه اندازی یک آموزشگاه خیاطی و آموزش خیاطی به هنرجویان و انتقال صحیح و با حوصله اطلاعات فراهم نموده است.

برخی از ویژگی های هنر مادر:

  • ارائه مدرک رسمی سازمان فنی حرفه ای
  • برگزاری دوره های مختلف ( 13 دوره ی آموزشی )

ارتباط با  آموزشگاه خیاطی هنر مادر

شماره تماس: 22206719-021 | 22209205-021

6-وصال

آموزشگاه وصال

آموزشگاه خیاطی وصال فعالیت خود را از سال 1372 توسط خانم پروین اسلامی  بصورت آزاد اغاز نموده و از آن سال تاکنون هنرجویان زیادی را آموزش داده هست.

 این آموزشگاه  میتواند تدریس جداگانه و خصوصی به هر هنرجو را ارائه دهد.

آموزشگاه خیاطی

آموزشگاه خیاطی وصال در تهران پذیرای علاقه مندان در کلیه رشته‌های خیاطی مانند نازکدوز، ضخیم دوز، لباس شب، لباس عروس و غیره می‌باشد

برخی از ویژگی های وصال:

  • تدریس جداگانه و خصوصی به هر هنرجو
  • دریافت مدرک بین المللی فنی و حرفه ای
  • عدم حذف جلسه در صورت غیبت
  • کارگاه های رایگان برای ورود به بازار کار

ارتباط با آموزشگاه وصال

آدرس :تهران، چهار راه پاسداران، میدان حسین آباد، خ جوانشیر، خ شعبانلو، گلزار سوم، پلاک 9
شنبه تا سه شنبه از ساعت ۹ الی ۱۴

7-ترمه سرا

 sewing Termehsara

آموزشگاه خیاطی ترمه سرا یک آموزشگاه خیاطی هست که دارای گارگاه های خیاطی متعددی بوده و با سابقه  بیش از 15 سال و دارای مجوز رسمی از سازمان فنی حرفه ای کشور میباشد.

این آموزشگاه خیاطی با تکیه بر دانش و تجربه تیم آموزشی خود کلاس های آموزش خیاطی را به صورت دوره ای برگزار مینماید.

آموزشگاه خیاطی

ترمه سرا نیز همانند آموزشگاه های قبلی که معرفی کردیم پس از پایان دوره های آموزشی برای هنرجویان خود بعد قبولی در امتحان مدرک رسمی از سازمان فنی حرفه ای کشور را ارائه می دهید.

برخی از ویژگی های ترمه سرا:

  • ارائه مدرک رسمی سازمان فنی حرفه ای
  • برگزاری کلاس ها متعدد( بیش از 8 دوره)

ارتباطی با آموزشگاه ترمه سرا

همراه: ۵۱۳۰۳۵۶ – ۹۱۹ – ۹۸+

8-مریم بانو

کلاس خیاطی مریم بانتو

آموزشگاه طراحی و دوخت (خیاطی) و صنایع دستی مریم بانو توسط خانم مریم باغبانباشی (معیری) با بیش از ۳۰ سال سوابق کاری  در حوضه خیاطی فعالیت میکند آموزشگاه مریم بانو با توجه به سوابقی که در آموزش کلیه رشته­ های خیاطی، از مبتدی تا دوره عالی، داشته و برای هر دوره مدرک رسمی فنی و حرفه­ ای ارایه می­ نماید، زمینه­ ای برای هنرجویان فراهم نموده تابا گذراندن دوره ­های مختلف، راه­های گوناگونی را برای ایجاد شغل و یا ادامه تحصیل کسب نمایند.

آموزشگاه خیاطی

این آموزشگاه دارای سالن­های آموزشی مجزا برای دوره­ های مبتدی و تخصصی با تجهیزات مکفی در هر سالن بوده به طوری که هر هنرجو به تنهایی می­تواند در آموزشگاه به رسم الگو، طراحی و برش، دوخت و چرخ­کاری به صورت عملی بپردازد و کلیه تکنیک­ های دوخت و برش را زیر نظر مربیان با تجربه کسب نماید.

برخی از ویژگی های مریم بانو:

  • ارائه مدرک مهارتی مورد نیاز برای هنرجویان
  • برگزاری دوره های مختلف ( بیش از5 دوره آموزشی)

ارتباط با مریم بانو

آدرس: فلکه دوم صادقیه، خیابان آیت الله کاشانی، بعد از جنت آباد، نرسیده به مسجد نظام مافی، روبروی پاساژ مریم، طبقه فوقانی مسکن میلاد.

تلفن: 44103129

9-خرقه پوش

کلاس خیاطی خرقه پوش

آموزشگاه طراحی دوخت خرقه پوش به مدیریت لیلا ضرابی کارشناس لباس و مد از انگلیس فعالیت خود را به صورت رسمی ‌و با دارا بودن مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای کشور از سال ۱۳۹۴ شروع کرده است

کار آموزان می توانند پس از اتمام دوره های مذکور

در صورت تمایل اقدام به اخذ دیپلم بین المللی که در سر تا سر دنیا مورد تایید می باشد بنمایند

دوره های آموزشی همگی از ابتدا و اصولی می باشد

آموزشگاه خیاطی

تکنیک های دوختی و به اصطلاح لم کوزه گری را از صفر تا صد در این آموزشگاه به شما آموزش داده خواهد شد.

قدم به قدم از آشنایی با

وسایل خیاطینحوه کار با چرخنحوه اتو کشی صحیح شناخت پارچه
شناخت پارچهالگو سازیبرش، دوختپرو تاپلکس
تاپ ترانسپارنتدامنهای زک پوزن فنر گذاری نرممدلهای فشن
دوره های یقه های حجمیپترن استاردوره جواهر دوزی تخصصیگل سینه های فانتزی

کارآموزان می توانند شهریه مصوب را به صورت اقساط پرداخت کنند.کلاسها نهایتا ۷ نفره می باشد و امکان برش و دوخت و الگو سازی زیر نظر مربی مهیا می باشد.

برخی از ویژگی های خرقه پوش:

  • دارای مجوز رسمی از سازمان فنی حرفه ای کشور
  • شهریه مصوب سازمان برای دوره ها
  • امکان پرداخت شهریه به صورت اقساط
  • برگزاری کلاس ها حداکثر با 7 نفر (ظرفیت پایین وکیفیت بالا)
  • دوره های متنوع (بیش از 17 دوره آموزشی)

راه ارتباط با آموزشگاه خرقه پوش

تلفن  تماس: ٧٧٧٢٥٢١٧    -٠٩٣٥١٨٣٧٨٠٧

در نهایت در مجموع این 10 آموزشگاه که معرفی کردیم کلاس ها و دوره های مختلفی برگزار میشود که شامل موارد زیر میشود.

 

10-تعاون

آموزشگاه طراحی و دوخت لباس

آموزشگاه خیاطی تعاون فعالیت خود را با اخذ مجوز از سازمان فنی حرفه ای کشور در سال 1376 آغاز نموده این آموزشگاه توسط خانم زمانی که سابقه چندین ساله را در این حوضه دارند و مدتی نیز در برنامه به خانه برمیگردم نیز حضور داشته اند اداره میشود.

آموزشگاه خیاطی

تعاون نیز همکاری با سازمان آموزش و فنی و حرفه ای کشور در زمینه ارزشیابی مواد آزمون را دارد. و همکاری با سازمان پژوهش برای بررسی کتابهای درسی آموزش و پرورش و همکاری با آموزش پرورش کشور برای آموزش به مربیان خیاطی تهران را در کارنامه خود دارد

این آموزشگاه دارای دوره های مختلفی بوده که هنرجویان می توانند برای یاد گیری نسبت به سلیقه و میل خود در هریک از کلاس ها ثبت نام نموده و دوره را به پایان برسانند.

برخی از ویژگی های تعاون:

  • سابقه فعالیت موثر در حوضه های مختلف مربوط به خیاطی
  • دارای دوره های مختلف ( بیش از 13 دوره آموزشی)
  • دارای مجوز فعالیت از سازمان فنی حرفه ای کشور

در نهایت در مجموع این 10 آموزشگاه که معرفی کردیم کلاس ها و دوره های مختلفی برگزار میشود که شامل موارد زیر میشود.

  • آموزش خیاطی و نازک دوزی
  • آموزش ضخیم دوزی
  • آموزش مانتو و شومیز
  • آموزش دوخت لباس محلسی و شب
  • آموزش دوخت لباس عروس
  • آموزش شلوار زنانه
  • آموزش لباس کودک ونوزاد
  • آموزش لباس نوزادی
  • آموزش شلوار مردانه
  • آموزش کت و شلوار مردانه
  • الگو ساز حجمی
  • وینتاژو اریگامی
  • دوره لباس کشی
  • دوره نقاشی باتیک ، نقاشی روی پارچه
  • دوره تخصصی مولاژ
  • دوره تاپلکس
  • دوره دراپاژ و دراپینگ
  • دوره سوزن تنبور
  • دوره طراحی لباس
  • دوره های برش کاری
  • چهل تیکه دوزی
  • یقه های سه بعدی
  • دوره نرم افزار های الگو سازی (جیمینی ، مارالوس)
  • دوره طراحی کیف و کفش
  • و….

برای دانلود Pdf  این مطلب به اینجا بروید

نتیجه گیری نهایی:

در این مقاله هدف اصلی صرفا معرفی آموزشگاه های فعال و برتر بر اساس معیار های فنی و کاربردی بود و پس از آن آشنایی هنرجویان و اقشار جامعه می تواند مهم تلقی شود و یا به عنوان ضعف آن آموزشگاه در نظر گرفته بشود.

چیزی که اهمیت بسیار بالایی دارد این است که شاید در ظاهر این موارد کوچک به نظر برسند اما همین موارد به ظاهر کوچک است که باعث تفاوت های بسیار بزرگ می شود.

نظر شما چیست؟

در نهایت از شما می خواهیم که تجربه  خود از این آموزشگاه ها و یا آکادمی های دیگری که در این مقاله در مورد آنها صحبت نشد را در بخش نظرات با دیگر دوستان خود به اشتراک بگذارید تا با این کار بتوانیم به یکدیگر در جهت انتخاب صحیح بهترین آموزشگاه خیاطی  برای هنرجویان بعدی کمک کنیم.

به زودی سعی خواهیم کرد تا بهترین آموزشگاه های خیاطی در سایر مراکز استان ها رو معرفی کنیم پس ما رو دنبال کنید.

10 تا از بهترین آموزشگاه خیاطی ایران در سال 98
(36) رای، میانگین: 4.7

نظرات (9)

لطفادر سایر شهر های بزرگ هم آموزشگاه های خوب رو معرفی کنید متشکرم

نیلوفر

سلام کسی آموزشگاه خیاطی خوب در تبریز میشناسه معرفی کنه که کلاس های متنوعی داشته باشه مرسی

طاهری

باسلام و خسته نباشید
خیلی بهتر بود آدرس و شماره تلفن آموزشگاه ها را هم می گذاشتید با تشکر

  سلام عرض ادب خدمت شما بله به زودی این محتوا بروز رسانی میشود و مطالب جامع تری پوشش داده خواهد شد که شماره تلفن آموزشگاه ها و هزینه کلاس های خیاطی نیز شامل میشود

رویا

مرسی . جالب بود

مهسا

آموزشگاه خیاطی در کرج هم میشه معرفی کنید؟

ناشناس

خیلی بد هست که غلط املایی داشته باشی !!!!!!!!!!!!!! حوضه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
معیارتون برای انتخاب آموزشگاه های برتر چی بوده؟؟؟؟؟
اینایی که گفتید نه تنها برتر نیستند بلکه در جلب رضایت مشتری کلی دچار چالشند
من خودم مشتری پارس بودم و اصلا هم از خدماتش نه تنها راضی نبودم بلکه به نظرم جزو بدترین مراکز آموزشیه که باید درشو تخته کرد/
لطفا به مردم اطلاعات درست بدید اونا به نوشته های شما اعتماد می کنند

  سلام ببخشید که اشتباه تایپی داریم و اینکه ما در این مطلب فقط به معرفی این 10 آموزشگاه پرداختیم نه رتبه بندی کردیم نه چیزی قضاوت نظرات کاربران هست که میتونه کمک کنه برای انتخاب ممنون از ثبت نظرتان

ارسال دیدگاه

*

code