حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

10 تا از بهترین آموزشگاه خیاطی ایران در سال 1400

آموزشگاه خیاطی

معرفی 10 آموزشگاه خیاطی برتر کشور

آموزشگاه های خیاطی برتر ایرانی که در سال 99  فعالیت خود را از دیگر آموزشگاهای خیاطی بهتر انجام داده اند بررسی و معرفی کرده ایم و نقاط قوت  آنها را عنوان کرده ایم تا بهترین آموزشگاه خیاطی را در سال (1400) معرفی کنیم.

لازم به ذکر هست که آموزشگاه های برتر دیگه هم هستند که مایل نبودن در این صفحه حضور داشته باشند. این مطلب از جانب آموزشگاه ها به عنوان تبلیغ ایجاد شده و به هیچ عنوان منبع یا مرجع رتبه دهی و رتبه بندی  آموزشگاه ها نیست.

آموزش خیاطی آسان خیاطی هنری دیرینه در سرزمین کهن ماست، اقوام مختلف و تنوع جغرافیایی در تاریخ این سرزمین، همواره با تنوع لباس به عنوان شاخصی از قوم ها معرفی شده اند، لباس پادشاهان ایران، همسران آنها و افراد بلند پایه در دربار، سمبلی برای تبعیت مردم از طراحی و مد و لباس بود، موضوعی که امروز به عنوان هنر صنعت مد و لباس معروف است . در آینده ای که تصویر آن از هم اکنون ترسیم شده، بخش اعظم نیاز جامعه را لباس های خاصی شکل خواهد داد که نه در بخش صنعت پوشاک، بلکه در بخش هنر خیاطی و طراحی لباس شکل خواهد گرفت، در برهه ای از زمان، واردات لباس های اروپایی و ترکیه ای بازار پوشاک خاص ایرانی را از هویت بومی خود خارج کرده بود، اما نیاز به خاص پوشی در میان بانوان و آقایان باز هم هنر خیاطی را در کشور ما شکوفا کرده است . آموزش خیاطی، آموزشگاه خیاطی، آموزش طراحی لباس و آموزشگاه طراحی لباس جزء پر بازدید ترین جستجو ها در این حوزه درگوگل است، بی شک بسیاری از جوانان به خوبی دریافته اند که هنر خیاطی و طراحی لباس آینده ای مفید و پر سود خواهد داشت .

در ایران مدتی است که بازار آموزش خیاطی در آموزشگاه های خیاطی بسیار داغ و پر از هنرجوهای جدید است، به همین جهت تصمیم داریم 10 آموزشگاه خیاطی برتر که سال  1400 توانستند در صدر باقی بمانند را بر اساس معیارهای مشخصی تعیین و معرفی کنیم.

در این مطلب آموزشگاه ها بر اساس خلاقیت، نوآوری، سوابق کاری و …  مورد ارزیابی قرار میگیرند و صرفا ملاک رتبه بندی نبوده  و جنبه تبلیغاتی دارد و فقط قصد معرفی این 10 آموزشگاه را داریم.

توجه داشته باشید که در این مطلب آموزشگاه ها بر اساس خلاقیت، نوآوری، میزان پرورش هنرجو، تجربه کاری، تجربه آموزشی، نحوه برگزاری دوره ها، سابقه فعالیت، ارائه مدرک، قابل قبول و رسمی از سازمان فنی و حرفه ای در پایان دوره ها و موارد تخصصی دیگر تا حدی که امکان بررسی آنها وجود داشته باشد مورد ارزیابی قرار می گیرند و صرفا ملاک رتبه بندی نمی باشد و جنبه تبلیغاتی دارد.

آموزشگاه خیاطی
آموزشگاه خیاطی
 

جوان

آموزشگاه خیاطی جوان

 

آموزشگاه جوان با 37 سال سابقه آموزشی در حوزه تخصصی الگوسازی و دوخت توسط استاد بهروز جوانی تاسیس شد و امروزه یکی از معتبرترین و بزرگترین آموزشگاه خیاطی و برشکاری در ایران است.؛ و تنها آموزشگاهي هست كه موسس آن آقا در تهران هستند كه مجوز رسمي آموزش به بانوان و آقايان را همزمان و يكجا دارد.

از آنجايي كه استاد جوان تعصب خاصي نسبت به صنعت پوشاك ملي داشت، همواره سعي مي كرده – حتي بسيار ناچيز – آن را بومي سازي كرده والگوهايي متناسب با اندام يك فرد ايراني تدوين نمايد.

استاد جوان با سابقه معلمي همواره از آنچه ياد گرفته و ياد ميدهد لذت مي برد به ويژه زمانيكه آموزشها مفيد، كارآمد و سودمند باشد.

آموزشگاه خیاطی جوان

از اينرو به فكر ابداع الگوهايي خیاطی مناسب با اندامهاي ايراني مي افتد؛ حتي الگوهايي كه بتواند در سطح بين المللي نيز جايگاه رقابتي براي خود داشته باشد. براي دستيابي به اين الگوها در قدم اول بايد شناخت علمي و عملي  روي اندامهاي گوناگون كودكان، نوجوانان، بانوان و آقايان بدست مي آمد. در خياط خانه شخصي خود اندازه هايي كه از مشتريان بدست مي آورد را طبقه بندي مي كرد و انها را بصورت جدولهايي سايزبندي ثبت ميكرد. تقريبا پس از ١٥ سال از هر گروه سني اندازه هاي مدوني تهيه شده بود كه مي توانست جوابگوي اندازه هاي مورد نياز توليد كنندگان لباس با درصد خطاي كمتري باشد.

جداول سايز بندي براي هر گروه سني آماده شده بود، اكنون زمان تست استاندارد بودن و نبودن اين جداول سايز بود. كار اصلي از همينجا شروع شد. اين سايز ها بايد روي  الگوهايي واقعي تست مي شد زيرا تنخور هيچكدام از الگوهاي متدهاي غيرايراني مطلوب و مورد رضايت استاد جوان وتوليد كنندگان درجه اول و مزونداران مطرح نبود و همين امر آغازگر ابداع الگوهايي شد كه در عين سادگي، تنخور ممتازي نيز بايد داشته باشند. روزها و ماه ها روي الگوهايي كه تهيه مي شد دوخت آنها با آزمون و خطا انجام مي شد تا ايرادات تنخوري هم اگر داشت بايد رفع مي شد…

بالاخره پس از چندين سال كار بي وقفه، الگوهاي پايه با تنخوري كاملا رضايت بخش  براي تمام گروهاي سني و جنسي آماده شد. 

از اين مرحله به بعد بصورت وسيع اين الگوها در آموزشگاه جوان براي كارآموزان و متقاضيان الگوهاي استاندارد، اعم از توليدكننده و مزون دار و… آموزش داده مي شد. به مرور در كارگاه ها و مزون هاي مختلف از روي الگوهاي آموزش داده شد لباسهايي دوخته مي شد كه خوشبختانه بالاي ٩٥ درصد، رضايت كامل از تنخوري و ايستايي لباسها حكايت داشت و پنج درصد باقي مانده ايرادات با نظر دوستان همكار خياط رفع مي گرديد.

طی سالهای اخیر، تمركز مديریت و مربیان آموزشگاه جوان براي به روز شدن الگوهاي آموزشگاه معطوف گرديده و امروز ادعا و افتخار داريم كه الگوهاي ابداعي استاد جوان (متد جوان)، بدون ايراد و بدون پرو هستند. شاهد اين مدعا صدها هنرجوي فارغ التحصيل آموزشگاه هستند كه هرسال با اعتماد بنفس بالا اقدام به ثبت برند و تاسيس مزونها و توليديهاي صاحب نام و برندهاي بسيار موفقي شده اند و با اخذ گواهينامه هاي معتبر بين المللي از طريق آموزشگاه در ايران و كشورهاي پيشرفته دنيا جذب بازار كار مي شوند.
آموزشگاه جوان تنها آموزشگاهي هست كه موسس آن آقا در تهران هستند كه مجوز رسمي آموزش به بانوان و آقايان را همزمان و يكجا دارد.
همچنين در سال ٩٤ اين آموزشگاهها بعنوان آموزشگاههاي كار آفرين نمونه كشوري (معرفي شده در برنامه يك ساعته زنده مثبت ١٧ شبكه ١) به هموطنان عزيز معرفي شدند.
همچنين در سال ٩٥ نماينده اي از طرف سازمان ملل براي بررسي و شناسايي موسسات و آموزشگاه هاي تاثيرگذار در دنياي تجارت پوشاك، به تهران آمده بود كه از طريق سازمان فني وحرفه اي اين آموزشگاهها بعنوان پيشتاز و موفق در زمينه الگوهاي بي ايراد و بدون پرو معرفي شدند. اين نماينده پس از بررسي و تست الگوها و تاييد آنها در حضور نماينده فني و حرفه اي، هنرجويان  و مربيان آموزشگاه ، استاندرد و بي ايراد بودن الگوهاي “متد جوان” را كاملاً تاييد كردند.

برخی از ویژگی های ترمه آموزشگاه جوان:

 • سابقه فعالیت بالا
 • مخترع متد و سبک خیاطی با نام ( متد جوان)
 • تنها مرکز مجاز که موسس اقا برای آموزش خانم ها و اقایان را دارد.
 • معرفی به عنوان آموزشگاههاي كار آفرين نمونه كشوري
 • دارای فضای آموزشی ایده آل برای هنرجویان
 • دارای مجوز از سازمان فنی حرفه ای کشور
 • مشاوره های تخصصی برای راه اندازی کسب و کار
 • برگزاری ورکشاپ ها متعدد

راه ارتباطی با آموزشگاه جوان

تلفن تماس

 986 63 664 – 021
 145 15 664 – 021

آدرس: 
تهران. خیابان ولیعصر. بالاتر از چهارراه ولیعصر. روبروی بزرگمهر. پلاک 1491. طبقه پنجم شمالی

 

 

 

خرقه پوش

کلاس خیاطی خرقه پوش

آموزشگاه طراحی دوخت خرقه پوش به مدیریت لیلا ضرابی کارشناس لباس و مد از انگلیس فعالیت خود را به صورت رسمی ‌و با دارا بودن مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای کشور از سال ۱۳۹۴ شروع کرده است

کار آموزان می توانند پس از اتمام دوره های مذکور

در صورت تمایل اقدام به اخذ دیپلم بین المللی که در سر تا سر دنیا مورد تایید می باشد بنمایند

دوره های آموزشی همگی از ابتدا و اصولی می باشد

آموزشگاه خیاطی

تکنیک های دوختی و به اصطلاح لم کوزه گری را از صفر تا صد در این آموزشگاه به شما آموزش داده خواهد شد.

قدم به قدم از آشنایی با

دوره های آموزشی و تخصصی:
🔶نازکدوزی که به همراه دوره تخصصی و حرفه ای شلوار دوز آموزش داده می شود
نحوه کاربا انواع چرخ و اندام شناسی نیز از موارد آموزشی این دوره خواهد بود
در دوره شلوار تمامی کشکاری ها با متد تخصصی اساتید آقا کارآموز آشنا خواهد شد
🔶ضخیم دوزی و دوخت تخصصی انواع بارانی و پالتو و کاپشنها و….
🔶دوره ۶ ماهه و فوق تخصصی شب و عروس
که در این دوره دامنهای زک پوزن،تاپلکسها،فنر گذاری نرم و وینتاژ نیز علاوه بر موارد اولیه آموزش داده خواهد شد
🔶مانتو دوز که در دو ترم ساده و فشن مطابق با مد روز تدریس خواهد شد
🔶دوره تخصصی دوخت شومیز
🔶دوره مردانه شامل پیراهن ،شلوار،کت با روش مردانه و بدون الگو
🔶دوره فشن وینتاژ و آموزش انواع پیلی و اریگامی لباس
🔶دوره فشن یقه های حجمی و پترن استار
🔶دوره تخصصی مولاژ و مانکن سازی و الگو ساز حجمی
🔶دوره جامع جواهردوزی و کار روی لباس و مانتو
نکته مهم این است که بر خلاف اکثریت آموزشگاههای دیگر کلیه دروس توسط استاد و نه کارآموزان قدیمی تدریس می شوند
در کلیه دوره ها الگوسازی و برش و دوخت و اتوکاری و رفتار با کلیه پارچه ها آموزش داده می شود
 
وسایل خیاطینحوه کار با چرخنحوه اتو کشی صحیح پارچه شناسی
شناخت پارچهالگو سازیبرش، دوختپرو تاپلکس
تاپ ترانسپارنتدامنهای زک پوزن فنر گذاری نرممدلهای فشن
دوره های یقه های حجمیپترن استاردوره جواهر دوزی تخصصیگل سینه های فانتزی

کارآموزان می توانند شهریه مصوب را به صورت اقساطپرداخت کنند.کلاسها نهایتا ۷ نفره می باشد و امکان برش و دوخت و الگو سازی زیر نظر مربی مهیا می باشد.

برخی از ویژگی های خرقه پوش:

 • دارای مجوز رسمی از سازمان فنی حرفه ای کشور
 • شهریه مصوب سازمان برای دوره ها
 • امکان پرداخت شهریه به صورت اقساط
 • برگزاری کلاس ها حداکثر با 7 نفر (ظرفیت پایین وکیفیت بالا)
 • دوره های متنوع (بیش از 17 دوره آموزشی)

راه ارتباط با آموزشگاه خرقه پوش

فلکه اول تهرانپارس،خ گلبرگ،بین صادقی و رشید،پلاک ۱۲۴,طبقه ۲،واحد۶
☎️:۷۷۷۴۷۱۱۰-۰۹۳۵۱۸۳۷۸۰۷

آموزشگاه شکوفه خانم بزرگی

آموزشگاه طراحی و دوخت شکوفه با ۳۰ سال سابقه ی آموزش رسمی و درخشان زیر نظر سازمان آموزش فنی حرفه ای توسط خانم بزرگی یکی از برترین مدرسین خیاطی در صداوسیما مدیریت می شود. یکی از افتخارات مجموعه آموزشی شکوفه ، میزان رضایت هنرجوهای عزیز هست که از ابتدایی ترین دوره ی خیاطی تا پیشرفته را در آموزشگاه ما میگذرانند.

خانم بزرگی در این سال ها از بروز کردن آموزش های خود غافل نبوده در ایران و همچنین دوره های پیشرفته ی کشور های دیگر حضور داشته اند و دارای گواهینامه می باشند و هر سال آموزش های خود را به روز کرده اند. ایشان متد های متریک ، گرلاوین ، ایتالیایی و مولر را تدریس کرده اند و تسلط کامل به این متد ها دارند و در حال حاضر شما میتوانید آموزش متد مولر که یکی از کم پرو ترین متد ها است را به صورت اصيل و واقعی به همراه تجربه ی دوخت ۳۰ ساله ایشان در آموزشگاه شکوفه بگذرانید.

آموزشگاه خیاطی خانم بزرگی

کلیه دوره های آموزشی زیر نظر سازمان آموزش فنی و حرفه ای می باشد و بعد از پایان دوره هنرجویان توسط آموزشگاه به سازمان معرفی میشوند و بعد از آزمون که در خود آموزشگاه شکوفه برگزار می شود می توانند گواهینامه ی داخلی آموزشگاه و گواهینامه بین المللی رسمی فنی و حرفه ای را در رشته های مجزا دریافت کنند.

لازم به ذکر است این مدرک قابل ترجمه و ارایه در کشور هایی که عضو سازمان جهانی کار (ILO) هستند، می باشد

رزومه آموزشی صداوسیما:

خانم بزرگی به مدت ۱۰ سال به دعوت از سازمان صداوسیما مدرس افتخاری و پیاپی برنامه های “خانه فیروزه ای” ، “به خانه برمیگردیم” و “سیمای خانواده” بوده اند و در حال حاضر در برنامه “سیمای خانواده” برای سال سوم مدرس رشته خیاطی هستند

ویژگی های آموزشگاه شکوفه:

 • یکی از ویژگی های آموزشگاه شکوفه این است که شما می توانید یک جلسه به صورت رایگان در آموزشگاه شکوفه آموزش ببینید و بعد از اطمینان از نحوه تدریس و میزان علاقه ی خود به خیاطی ثبت نام کنید
 • آموزشگاه شکوفه تا کنون توانسته است برای اکثر هنرجویان خود مجوز تاسیس آموزشگاه و مزون را بگیرد و در این راه آن ها را یاری کرده است 
 • یکی از خدمات ویژه ی آموزشگاه شکوفه داشتن گارانتی آموزشی است و رفع اشکال حضوری یا غیرحضوری بعد از پایان دوره بدون هیچ هزینه ای امکان پذیر است 
 • دوره ها در آموزشگاه شکوفه كاملا عملی برگزار می شود و الگو و برش و دوخت سر کلاس انجام می شود
 • و همچنین کلاس ها استاد محور نیست و هنرجو نیز همزمان می تواند کار کند و دارای مکان آموزشی بزرگ است.
  کلاس ها در آموزشگاه شکوفه به صورت گروهی برگزار می شود و این ویژگی برای هنرجویان ایجاد ذوق و علاقه ی بیشتری میکند و همچنین در کنار سوالات خود با اندام های مختلف و ایرادات اندامی به صورت کامل و عملی آشنا می شوند
 •  اکثر دوره ها در دو نوبت صبح و عصر برگزار میشود

دوره های آموزشی آموزشگاه شکوفه

1. نازک دوزی

2 ضخیم دوزی

3. الگوسازی تخصصی (ژورنال)

4. لباس شب و عروس

5. الگو و دوخت

6.باکس و تاپلکس

7. دراپینگ

8. لباس های گره و دراپه

9.لباس های کشی

10.. دوره پیراهن و شلوار مردانه

11.طراحی لباس بصورت آکادمیک و دانشگاهی

12-نقاشی روی پارچه

13.جواهر دوزی تزیینات لباس

14.گلدوزی برجسته مبتدی تا پیشرفته گلدوزی با چرخ

15.روبان دوزی گلسازی

16.آموزش کیف

17.نقاشی روی چرم کچه چرم دوزی کریت پارچه

18.پارچه سازی مختلف 

ارتباط با آموزشگاه خانم بزرگی (شکوفه)

توجه: برای دیدن آموزش های خانم بزرگی میتونید به صفحه اینستاگرام ایشون مراجعه کنید.

آدرس: خ ستارخان خ شادمان نرسیده به خ صالحیان کوچه شاهرخ پلاک 11 واحد 1

شماره تماس: 09196255750 و 66511180

 

پورموسی (شادی)

آکادمی پورموسی

آکادمی طراحی و دوخت پورموسی با دو شعبه در تهران و کرمانشاه با برند (شادی) سابقه 30 سال فعالیت آموزشی را دارا میباشد.که در این سالها مدیریت مجموعه توانسته است بارها موفق به دریافت گواهینامه مدیر و مربی نمونه شود.این آکادمی و با تخصص در حوزه خیاطی و طراحی و دوخت به مدیریت خانم پورموسی فعالیت خود را از سال 1372 وبا اخذ مجوز رسمی از سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور  آغاز نمود. سابقه 30 سال تدریس و مدیرت خانم پورموسی در دوره های خیاطی  و طراحی  دوخت شامل ژورنال شناسی، لباس شب و عروس،متد خیاطی مولر،الگو های ترک، و… که شرایطی مناسبی را برای یاد گیری هنرجویان فراهم نموده است وسعی بر این دارند که جز بهترین  وبروز ترین اکادمی طراحی ودوخت در سطح کشور باشند.

آموزشگاه خیاطی
آموزشگاه خیاطی در کرمانشاه

سطح آموزش در این آموزشگاه پیشرفته بوده و تمام هنرجویان  قادر خواهند بود تا مهارت های دوخت دوز ، توانایی رسم الگو، توانایی پیاده کردن مدلهای مختلف روی الگوی اساس ، توانایی برش ودوخت مدل های مختلف بدون پرو وبدون ایراد را به خوبی فرا بگیرند. از جمله افتخارات این آموزشگاه گرفتن مجوز آموزشگاه برای 30 نفر از هنرجویان محترم میباشد. همچنین کلیه دوره ها در آکادمی طراحی و دوخت پورموسی (شادی) زیر نظر سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور برگزار می شود و پس از پایان هر دوره با انجام امتحان نظری و عملی  مدرک رسمی سازمان فنی و حرفه ای برای هنرجویان صادر می گردد. این مدرک دارای کد بین الملی  بوده و قابلیت ترجمه  و ارائه در 21 کشور دنیا از جمله کانادا و استرالیا را دارد.

خانم پورموسی مدرس صدا و سیما، جهاد دانشگاهی و مجله کوک را در کارنامه خو دارد.

برخی از ویژگی های پورموسی (شادی):

 • ارائه مدرک رسمی از سازمان فنی حرفه ای کشور
 • دارای سابقه درخشان
 • کسب رتبه یک آموزشگاه های فنی حرفه ای کشور
 • دریافت گواهی نامه مدیر و مربی نمونه کشور
 • برگزاری دوره های مختلف (بیش از 15 دوره آموزشی )
 • دارای دو شعبه در تهران و کرمانشاه
 • برگزاری کلاس ها زیر نظر سازمان فنی  حرفه ای کشور
 • ارائه بروزترین و جدیدترین آموزش مدل ها و طراحی ها لباس
 • سابقه حضور در برنامه به خانه برمیگردم و مربی مجله کوک

 موفقیت آکادمی  پورموسی در زمینه کسب و کار:

 حاصل ۳۰ سال فعالیت آکادمی شادی در رشته طراحی و دوخت گرفتن مجوز آموزشگاه برای سی و چهار نفر از هنرجویان و داشتن مجوز تاسیس مزون برای بیش از ۳۰۰ نفر از هنرجویان محترم می باشد که سابقه این فعالیت منجر به کسب امتیاز درجه یک برای آموزشگاه بوده است

 شعار آکادمی:

 افتخار ما این است که  با ما به اوج موفقیت دست پیدا می کنید.

 دوره های آکادمی طراحی و دوخت  پورموسی:

 1-  نازک دوزی

2-  ضخیم دوزی

3-  دوره لباس شب وعروس

4-  دوره فوق تخصصی مولاژ

5- دوره فوق تخصصی دراپاژ  دراپینگ

6- دوره سوزن تنبور

7- نقاشی باتیک نقاشی روی پارچه

8- دوره سایز بندی و طریقه سایز به سایز کردن الگو

9- دوره کت و شلوار مردانه

 از دیگر آموزش های  آکادمی پورموسی:

الگوسازی و برشکاری ،  مانتو دوز ،  یقه های سه بعدی ،  جیب های فانتزی ،  بچه تیکه دوزی  با دست و چرخ و…  می باشد که هرکدام تنوع و زیبایی خاص خود را دارد.

 هنرجویان عزیز می توانم برای مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر از زمان برگزاری کلاس ها میزان شهریه و غیره با شماره های زیر در ارتباط باشند

آشنایی بیشتر با نحوه برگزاری کلاس ها:

کلاس ها تک ساعتی که در برگه قرارداد کارآموزی بین هنرجو آکادمی طراحی دوخت پورموسی ( شادی )  منعقد می گردد برگزار می‌شود  آکادمی متعهد می شود قرارداد ساعت های آموزشی خود را به پایان برساند به این نویدی است  برای هنرجویانی که در دوره‌های خاص و کوتاه مدت را انتخاب می کند.  تمامی کلاس ها به صورت عمومی برگزار می گردد و این کلاس‌ها در هنرجویان انگیزه بیشتری ایجاد می کنند چون علاوه بر کار خود و معایب آن با کار هنرجویان دیگر و معایب اندامی افراد مختلف آشنا می‌شوند به این روش تدریس بهترین و بیشترین بازده و راندمان کاری را دارد.

توجه:

 در ضمن آکادمی پرموسی دوره های آموزشی خاص و کوتاه مدت و نیمه خصوصی را برای افرادی که مایل هستند دوره‌ها را زودتر به پایان برسانند را نیز برگزار می‌کند بخصوص برای عزیزانی که مدرک سازمان آموزش فنی حرفه ای را جهت ارائه به کشورهای خارجی می خواهند.

ثبت نام دوره های جدید:

دراپاژ دراپینگ مولاژ پیشرفته طراحی لباس پلیسه و پلیته یقه های سه بعدی جیب های فانتزی کت و شلوار مردانه نقاشی باتیک نقاشی روی پارچه جواهر دوزی درباری دوزی سوزن تنبور ملیله دوزی (جواهر) و… 

آکادمی طراحی و دوخت پورموسي

ارتباط با آموزشگاه خیاطی پورموسی

‏‎⚜️شعبه تهران:کوی نصر
☎️ ٨٦٠١٣٦٣٢-٠٢١
📱٧٢١٥-٣٩٥-٠٩١٢
‏‎⚜️شعبه کرمانشاه:٢٢ بهمن
☎️ ٣٨٣٧٩٦٣١-٠٨٣

 

موژان

آموزشگاه موژان

آکادمی طراحی و دوخت موژان برگزیده دومین جشنواره در موسسات ازاد و همچنین دارنده گواهینامه بانوان برتر سال 1394 ، می باشد.
این اموزشگاه در سال 1382 با اموزش طراحی دوخت ) دوره های نازکدوز زنانه،ضخیم دوز زنانه،شب و عروس و… ( و همچنین در سال 1392 با آموزش صنایع دستی به همت کارشناس ارشد طراحی لباس و پارچه ،خانم نوحه خوان، جزو انجمن طراحان دوخت-طراحان لباس در بنیاد ملی مد و لباس ،استاد دانشگاه رسما فعالیت خودرا آغاز کرده است.

ویژگی های آموزشگاه خیاطی موژان

 • مدیریت مجموعه کارشناس ارشد طراحی پارچه و لباس ودکترای پژوهش هنر هستند.
 • تمامی گواهینامه های ارایه شده در این مرکز ، اعطا شده از سازمان فنی و حرفه ای کشور می باشد که دارای اعتبار بین المللی است.
 • برگزار کننده تمامی دوره های خیاطی و طراحی لباس و صنایع دستی
 • الگوهای تدریسی در سرای موژان به روش مولر است و تماما بر اساس سایزهای شخصی دوخته میشود و همه لباسها به صورت بزرگ و به اندازه هنرجویان است.
 • سرای موژان دسترسی عالی برای هنرجویان عزیز دارد.)ایستگاه اتوبوس در فاصله چند قدمی
 • ظرفیت هنرجویان حداکثر 10نفر است چون به ازای هر هنرجو یک میزکار و چرخ خیاطی در اختیار دارند.
 • امکان پرداخت شهریه به صورت اقساطی

هدف از برگزاری دوره های آموزشی خیاطی آموزش هنرجویانی است که با در نظر گرفتن نیاز های جامعه و بازار کار رشته خیاطی بتوانند نیازهای خیاطی از روی الگو، برش و دوخت را در تولید برطرف سازند .هدف دوره آموزش خیاطی ، آموزش هنرجویانی است که عالقه به رشته خیاطی بصورت واقعی دارند ، و در آینده دوست دارند خیاطی را به عنوان یک شغل انتخاب کنند ) و در صورت گذراندن دوره طراحی لباس ، با خالقیت و استقالل بیشتر ( در بازار کار مشغول شوند.

اموزشگاه الگو و برش

اموزشگاه الگو و برش

 دوره های در حال برگزاری در آموزشگاه خیاطی موژان

نازک دوزالگوسازدوره شب و عروس و مجلسی
ضخیم دوزی مانتو دوز شلوار دوز
صنایع دستی طراحی لباسمارولوس

آبستره با رزین و اپوکسی

در این کالس آموزشی قصد داریم شما را با چندین تکنیک پر طرفدار در نقاشی آبستره با رزین اپوکسی و رنگ های رزینی آشنا کنیم و در آموزش ها نشان دهیم که چطور با استفاده از ساده ترین ابزار و روش ها میتوانید خودتان به سادگی و در خانه تصاویری خارق العاده خلق کنید، و از آثار خودتان به عنوان اشیا تزئینی یا کاربردی در خانه استفاده کنید.

مارولوس

آموزش نرم افزار مارولوس این قابلیت را به شما می دهد خالقیت خود را با توجه به امکانات این نرم افزار در معرض نمایش بگذارید یادگیری این نرم افزار فقط به هنرجویان طراحی لباس مختص نمی شود بلکه هنرجویان طراحی و دوخت نیز می توانند آن را آموزش ببینند و از آن استفاده الزم را ببرند این نرم افزار برای افرادی که صاحب مزون و تولیدی هستند بسیار توصیه می شود.

صنایع دستی

شامل جواهر دوزی،گلدوزی،ربان دوزی،نقاشی روی پارچه و…..

نحوه برگزاری کالس ها

دوره نازک دوز که به صورت مبتدی است حدود 4 الی 5ماه ، 2 جلسه 3 ساعته در هفته می باشد. تمامی دوره های تخصصی یک جلسه در هفته و 2 و نیم الی 3 ساعت می باشد. دوره طراحی لباس 5 ترم) آناتومی،طراحی لباس،مبانی رنگ، جنسیت سازی،کالکشن سازی ( میباشد که هر ترم 2 ماه میباشد.

آموزشگاه موژان فضای داخلی-min

 

ارتباط با آموزشگاه خیاطی موژان

آدرس:صادقیه،بلوار آیت الله کاشانی،نرسیده به پل ستاری،روبروی شهرداری،بین حسن آباد و ابراهیمی شمالی،ساختمان نور گستر،طبقه اول،واحد7

شماره تماس:  09124787763-02144016157-02144060927

شعبه دو: سعادت آباد بلوار سرو پاکنژاد

شماره تماس: 02122119030 – 09366750098

 

 

کلبه هنر

کلاس خیاطی کلبه هنر

آموزشگاه خیاطی کلبه هنر به مدیریت خانم مهشید شفیعیان با مجوز رسمی از وزارت کار و رفاه اجتماعی و پروانه تاسیس از سازمان فنی و حرفه ای کشور ۲۹ سال سابقه آموزشی می باشد. طی سال های متوالی تعداد زیادی ازهنرجویان مبتدی را تعلیم داده و از آنها افراد خلاق و مبتکری در حوزه کاری خود ساخته است.

آموزشگاه خیاطی

آموزشگاه خیاطی کلبه هنر دارنده گواهینامه های مدیریت – مربیگری و لوح تقدیر از جشنواره الگوهای برتر میباشد این آموزشگاه نیز با فراهم آوردن محیط مناسب برای هنرجویان خیاطی توانسته هنرجویان قابل توجهی را تعلیم دهد همچنین با برگزاری دوره های مختلف وارائه مدرک بین المللی کار فعالیت مناسبی را دارد.

  برخی از ویژگی های كلبه هنر:

 • اعطاى مدارك رسمى از سازمان فنى و حرفه اى كشور به فارغ التحصيلان از اين مجموعه هنرى
 • (داراى دو كارگاه صنايع پوشاك و صنايع دستى)
 • آشنايى با جديدترين متدهاى آموزشى دنيا توسط متخصصين و به روز ترين سرفصل هاى آموزشى و ارائه ژوژمان به اين آكادمى بين المللى
 • آموزش ورود جشنواره هاى مهارت سازمان فنى و حرفه اى و مسابقات و همايشهاى اين مجوعه و دريافت جوايز و لوح تقدير و تنديس از اين مركز
 • آموزش راهكارهاى تبليغاتى و جذب مشترى و درآمد زايى
 • آموزش نحوه دريافت پروانه و مجوز كسب و كار
 • آموزش ورود به بازار كار در داخل و خارج از كشور با در دست داشتن مدارك معتبر
 • برگزاری دوره های مختلف (بیش از 10 دوره آموزشی )

  طراحی و دوخت لباس مجلسی

آموزشگاه خیاطی کلبه هنر در محیطی جداگانه آماده ارائه تمامی خدمات دوخت به مشتریان محترم با کیفیتی مطلوب و ارائه جدیدترین ژورنالها ومدلهای روز دنیا می باشد. طراحان مجرب ما شما را برای انتخابی برتر راهنمایی خواهند کرد.

طراحی و دوخت انواع لباس های مجلسی زیر

 لباس شب
لباس عروس
لباس نامزدی
لباس فشن
عربی و هندی

طراحی و دوخت لباس اسپرت

سفارش طراحی و دوخت انواع لباس های اسپرت

کت دامن
کت شلوار
مانتو شلوار
سارافون
تاپ و تیشرت

ثبت نام
هنرجویان عزیز برای ثبت نام در کلاس های آموزشگاه خیاطی کلبه هنر می‌ توانند با در دست داشتن مدارک زیر به آدرس آموزشگاه مراجعه و در کلاس مورد نظر خود ثبت نام کنند.
مدارک لازم
اصل و کپی شناسنامه
اصل و کپی کارت ملی
هزینه دوره آموزشی
عکس ۳ در ۴ با حجاب کامل اسلامی ۳ قطعه
 

ارتباط با آموزشگاه خیاطی کلبه هنر

شرق تهران – میدان رسالت – ابتدای خیابان بختیاری(سامان) پلاک ۳۷۱ زنگ سوم

ساعات کار
شنبه تا چهارشنبه ۹ صبح تا ۷ بعد از ظهر
پنجشنبه ۹ صبح تا ۲ بعد از ظهر

شماره تلفن 
۰۲۱-۷۷۸۹۴۴۲۹
۰۲۱-۷۷۸۰۶۳۲۴
شماره موبایل
۰۹۳۸۸۴۵۵۱۵۹

 

 

وصال

آموزشگاه وصال

آموزشگاه خیاطی وصال فعالیت خود را از سال 1372 توسط خانم پروین اسلامی  بصورت آزاد اغاز نموده و از آن سال تاکنون هنرجویان زیادی را آموزش داده هست.

 این آموزشگاه  میتواند تدریس جداگانه و خصوصی به هر هنرجو را ارائه دهد.

آموزشگاه خیاطی

آموزشگاه خیاطی وصال در تهران پذیرای علاقه مندان در کلیه رشته‌های خیاطی مانند نازکدوز، ضخیم دوز، لباس شب، لباس عروس و غیره می‌باشد

برخی از ویژگی های وصال:

  • تدریس جداگانه و خصوصی به هر هنرجو
  • دریافت مدرک بین المللی فنی و حرفه ای
  • عدم حذف جلسه در صورت غیبت
  • کارگاه های رایگان برای ورود به بازار کار

ارتباط با آموزشگاه وصال

آدرس :تهران، چهار راه پاسداران، میدان حسین آباد، خ جوانشیر، خ شعبانلو، گلزار سوم، پلاک 9
۴۹ ۷۵ ۲۲۹۵ ۲۱ ۹۸+
شنبه تا سه شنبه از ساعت ۹ الی ۱۴

هنر مادر

آموزشگاه خیاطی هنر مادر

اولین لباس دوخت خود را در مهمانی بپوشید

آموزشگاه خیاطی و طراحی دوخت هنر مادر به مدیریت خانم هوشیار مرادی فعالیت خود را از سال ۱۳۸۶ و با اخذ مجوز از سازمان فنی حرفه ای کشور آغاز نمود. سابقه ۲۵ سال تدریس خانم مرادی در آموزش و پرورش و گذراندن دوره های تکمیلی خیاطی و طراحی دوخت شامل ژورنال شناسی، لباس شب و عروس، متد خیاطی مولر، مدل های گره ای، لباس های جادویی، رفع عیوب اندامی و … شرایط مناسبی را برای راه اندازی یک آموزشگاه خیاطی و اموزش خیاطی به هنرجویان و انتقال صحیح و با حوصله اطلاعات فراهم نموده است. سعی و تلاش ما بر این است که بهترین آموزشگاه خیاطی در تهران باشیم.

کلیه کلاس ها در آموزشگاه خیاطی هنر مادر تحت نظر سازمان فنی حرفه ای کشور انجام گرفته و پس از پایان هر دوره با انجام امتحان های نظری و عملی مدرک رسمی سازمان فنی حرفه ای برای هنرجویان صادر میشود. این مدرک دارای کد بین المللی بوده و قابلیت ترجمه و ارائه در هر کشوری را دارد.

آموزشگاه خیاطی

 

آموزشگاه خیاطی در تهران

آموزشگاه خیاطی هنر مادر در تهران واقع شده و تحت مدیریت خانم مرادی به فعالیت میپردازد. کلیه دوره های آموزش خیاطی تحت نظر سازمان فنی حرفه ای و با ارائه مدرک رسمی از این سازمان برگزار میگردد. برای شرکت ها در دوره های آموزشی خیاطی و طراحی دوخت و اطلاع از زمان تشکیل کلاس هر دوره با آموزشگاه تماس بگیرید.

آموزشگاه خیاطی در تهران و نزدیکی ایستگاه مترو قیطریه (فاصله 100 متری) واقع شده است که دسترسی هنرجویان به این مرکز را بسیار آسان نموده. بطوریکه هنرجویان بدون صرف هزینه و زمان زیاد برای رفت و آمد، از هر نقطه تهران برای آموزش خیاطی به این مرکز مراجعه میکنند.

 

برخی از ویژگی های هنر مادر:

  • ارائه مدرک رسمی سازمان فنی حرفه ای
  • برگزاری کلاس ها متعدد( بیش از 8 دوره)
  • سابقه فعالیت درخشان
  • مدرسین مجرب

راه ارتباطی با آموزشگاه هنر مادر

تلفن: 02122206719

آدرس: تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از پل رومی، کوچه سینا، ساختمان پل رومی 2 (1729)، طبقه سوم، واحد 20

 

 

 

 

مریم بانو

کلاس خیاطی مریم بانتو

آموزشگاه طراحی و دوخت (خیاطی) و صنایع دستی مریم بانو توسط خانم مریم باغبانباشی (معیری) با بیش از ۳۰ سال سوابق کاری  در حوزه خیاطی فعالیت میکند آموزشگاه مریم بانو با توجه به سوابقی که در آموزش کلیه رشته­ های خیاطی، از مبتدی تا دوره عالی، داشته و برای هر دوره مدرک رسمی فنی و حرفه­ ای ارایه می­ نماید، زمینه­ ای برای هنرجویان فراهم نموده تابا گذراندن دوره ­های مختلف، راه­های گوناگونی را برای ایجاد شغل و یا ادامه تحصیل کسب نمایند.

آموزشگاه خیاطی دوره خیاطی فنی حرفه ای[/caption]

این آموزشگاه دارای سالن­های آموزشی مجزا برای دوره­ های مبتدی و تخصصی با تجهیزات مکفی در هر سالن بوده به طوری که هر هنرجو به تنهایی می­تواند در آموزشگاه به رسم الگو، طراحی و برش، دوخت و چرخ­کاری به صورت عملی بپردازد و کلیه تکنیک­ های دوخت و برش را زیر نظر مربیان با تجربه کسب نماید.

برخی از ویژگی های مریم بانو:

  • ارائه مدرک مهارتی مورد نیاز برای هنرجویان
  • برگزاری دوره های مختلف ( بیش از5 دوره آموزشی)

ارتباط با مریم بانو

آدرس: فلکه دوم صادقیه، خیابان آیت الله کاشانی، بعد از جنت آباد، نرسیده به مسجد نظام مافی، روبروی پاساژ مریم، طبقه فوقانی مسکن میلاد.

تلفن: 44103129

تعاون

آموزشگاه طراحی و دوخت لباس

آموزشگاه خیاطی تعاون فعالیت خود را با اخذ مجوز از سازمان فنی حرفه ای کشور در سال 1376 آغاز نموده این آموزشگاه توسط خانم زمانی که سابقه چندین ساله را در این حوزه دارند و مدتی نیز در برنامه به خانه برمیگردم نیز حضور داشته اند اداره میشود.

آموزشگاه خیاطی
مدرک بین المللی خیاطی

تعاون نیز همکاری با سازمان آموزش و فنی و حرفه ای کشور در زمینه ارزشیابی مواد آزمون را دارد. و همکاری با سازمان پژوهش برای بررسی کتابهای درسی آموزش و پرورش و همکاری با آموزش پرورش کشور برای آموزش به مربیان خیاطی تهران را در کارنامه خود دارد

این آموزشگاه دارای دوره های مختلفی بوده که هنرجویان می توانند برای یاد گیری نسبت به سلیقه و میل خود در هریک از کلاس ها ثبت نام نموده و دوره را به پایان برسانند.

برخی از ویژگی های تعاون:

  • سابقه فعالیت موثر در حوزه های مختلف مربوط به خیاطی
  • دارای دوره های مختلف ( بیش از 13 دوره آموزشی)
  • دارای مجوز فعالیت از سازمان فنی حرفه ای کشور

در نهایت در مجموع این 10 آموزشگاه که معرفی کردیم کلاس ها و دوره های مختلفی برگزار میشود که شامل موارد زیر میشود.

 • آموزش خیاطی و نازک دوزی
 • آموزش ضخیم دوزی
 • آموزش مانتو و شومیز
 • آموزش دوخت لباس محلسی و شب
 • آموزش دوخت لباس عروس
 • آموزش شلوار زنانه
 • آموزش لباس کودک ونوزاد
 • آموزش لباس نوزادی
 • آموزش شلوار مردانه
 • آموزش کت و شلوار مردانه
 • الگو ساز حجمی
 • وینتاژو اریگامی
 • دوره لباس کشی
 • دوره نقاشی باتیک ، نقاشی روی پارچه
 • دوره تخصصی مولاژ
 • دوره تاپلکس
 • دوره دراپاژ و دراپینگ
 • دوره سوزن تنبور
 • دوره طراحی لباس
 • دوره های برش کاری
 • چهل تیکه دوزی
 • یقه های سه بعدی
 • دوره نرم افزار های الگو سازی (جیمینی ، مارالوس)
 • دوره طراحی کیف و کفش
 • و….

برای دانلود Pdf  این مطلب به اینجا بروید

 

دوره آموزش خیاطی سازمان فنی و حرفه ای تهران

دوره های خیاطی فنی حرفه ای

 

نتیجه گیری نهایی:

در این مقاله هدف اصلی صرفا معرفی آموزشگاه های فعال و برتر بر اساس معیار های فنی و کاربردی بوده و جنبه تبلیغاتی  دارد و پس از آن آشنایی هنرجویان و اقشار جامعه می تواند مهم تلقی شود و یا به عنوان ضعف آن آموزشگاه در نظر گرفته بشود.

چیزی که اهمیت بسیار بالایی دارد این است که شاید در ظاهر این موارد کوچک به نظر برسند اما همین موارد به ظاهر کوچک است که باعث تفاوت های بسیار بزرگ می شود.

در نتیجه اگر به دنبال شغلی مطمئن، هنری و پول ساز هستید، خیاطی و طراحی لباس جزء مشاغل پولساز امروز و فردا است، پس آموزش خیاطی و آموزش طراحی لباس را در برنامه های آموزشی خود حتما به یاد داشته باشید .

نظر شما چیست؟

در نهایت از شما می خواهیم که تجربه  خود از این آموزشگاه ها و یا آکادمی های دیگری که در این مقاله در مورد آنها صحبت نشد را در بخش نظرات با دیگر دوستان خود به اشتراک بگذارید تا با این کار بتوانیم به یکدیگر در جهت انتخاب صحیح بهترین آموزشگاه خیاطی  برای هنرجویان بعدی کمک کنیم.

 

به زودی سعی خواهیم کرد تا بهترین آموزشگاه های خیاطی در سایر مراکز استان ها رو معرفی کنیم پس ما رو دنبال کنید.

 

آموزشگاه خیاطی در مشهد 99
 

شهریه مصوب سازمان

سازمان آموزش فنی و حرفه ای دارای استانداردهای زیادی است که در همه ی رشته ها اقدام به طراحی این استانداردها نموده است.

آموزشگاههایی که از سازمان آموزش فنی و حرفه ای اخذ مجوز می نمایند می توانند از شهریه های مصوب آن استفاده  نمایند.

لطفا برای دانلود جدول شهریه 99 مصوب سازمان سازمان فنی و حرفه ای بر روی لینک زیر کلیک کنید.

شهریه سال 99 هنوز به آموزشگاههای آزاد ابلاغ نشده است.

جدول شهریه سال 98 مصوب سازمان سازمان فنی و حرفه ای

دوره آموزش خیاطی

دیدگاه کاربران
75 دیدگاه
 • zj6751 28 سپتامبر 2021 / 7:06 ب.ظ

  سلام
  کسی از آموزشگاه شوکت واقع در خیابان فرشته با مدیریت خانم بلالی شناخت یا تجربه ای داره؟

  • سپیده 9 اکتبر 2021 / 7:14 ب.ظ

   من دوره کت مردونه رفتم
   مفت نمی ارزید
   همچی خانم بلالی تبلیغ میکرد که استاد ما ال و بل که رفتم
   هرچی هم زنونه بلد بودم یادم رفت
   قبلا تو ستارخان بود از وقتی رفته فرشته ،شهریه نجومی و همه چی سمبل
   همه چیزش پول
   الکی میگفت متریال از روسیه
   همش تو بازار و کوچه مروی بود
   یعنی اونجا فقط جیبتو خالی میکنن،ا

   • زهرا 17 اکتبر 2021 / 12:38 ب.ظ

    خیلی ممنون خیلی کمک کردید.
    این آموزشگاه هم منتفی شد.

 • مه سیما 7 سپتامبر 2021 / 3:40 ب.ظ

  با سلام
  بنده از ابتدای شروع الفبای خیاطیم که توسط یکی از طراحان لباس جشنواره فیلم فجر که پیش ایشون دوره دیدند خرقه پوش را به من معرفی کردند , درابتدای صحبتم عرض کنم خدمتتون برای تصمیم گیری و انتخاب یک آموزشگاه خوب باید به خروجی های اون آموزشگاه دقت کنید شاگردهایی که ازین آموزشگاه فارغ التحصیل شدند نمیگم همه ولی تعداد بیشماری دارای موفقیت های اقتصادی و اجتماعی شده اند خود بنده در اندازه خودم رزومه ای دارم که نشان دهنده موفقیت هام در این چندسال شرکت در موسسه خرقه پوش می باشد و هنوزهم افتخار اینو دارم در محضر مهندس ضرابی عزیز کسب علم میکنم و بهره میبرم و کنارشون کار میکنم خانم های محترم دوستان عزیز بدانید و اگاه باشید وقتی مغز کارو ول کنید و به پوست کار بچسبید در آکادمی مولر المان هم کسب علم کنید هیچ دستاوردی نخواهید داشت، وقتش رسیده تو این قرن ۲۱ یکم جهان سومی فکر نکنیم رشد کنیم چون ما نسل آگاهیم ما نسل تحصیلکرده ایم دوره دوره ی اندیشه هست، خانمی که میای کلاس خیاطی ۱۲ ساله داری دوره میبینی همچنان در دوره نازک دوز درجه ۲ ثبت نام میکنید مشکل از معلم و نداشتن پنجره نیست مشکل از خود شما هست ما ادمها کاش یاد بگیریم نقد کردن یعنی چه؟ وقتی داریمیک شخص را نقد میکنیم یا سازمانی ، براساس یک اصولی باید صحبت کنیم ،مگر قصد تخریب و زیر سوال بردن داشته باشیم به عمد ؛
  که مطمئن باشید به در بسته خواهد خوردو ضررش در چشم خودتان فرو میرود دوستان عزیزی که قصد شرکت در دوره ها ی آموزشی خرقه پوش را دارید برای تحقیق و تفحس با کسانی صحبت کنید که یک رزومه قوی در زمینه خیاطی دارند نه کسانی که تنها به صرف وقت گذرانی و هرج و مرج وارد یک موسسه میشوند چون این عزیزان در هزار تا آموزشگاه دیگه هم همین هستن به امید دیدار همه عزیزان در خرقه پوش با مدیریت مهندس لیلا ضرابی ??

 • بنیادی 29 آگوست 2021 / 4:28 ب.ظ

  سلام واقعا من خیلی بررسی کردم اکثرا جز عالی ترین آموزشگاه خیاطی کشور هستند ممنونم از بایت معریف این آموزشگاه های خوب

 • Shim shim 25 آگوست 2021 / 4:27 ب.ظ

  با سلام خدمت همه عزیزان
  راستش من اصلا قصد گذاشتن کامنت نداشتم ولی چون بیخود بی جهت اسم من اورده شد لازم دانستم یکسری مسائل مطرح کنم.
  اموزشگاه خرقه پوش با مدیریت خانم ضرابی دوره دیدم
  از لحاظ اموزش الگو بد نبود مشکلی نداشت ولی اموزش دوخت و دوز من رضایت نداشتم و از لحاظ یادهی دوخت و دوز ضعیف عمل کردن سرکلاس اجازه نمونه دوخت رو نداشتیم اگر در کلاس اجاره میدادن بدوزیم رفع اشکال میشد که ایشون فقط یکبار به مدت 5دقیقه تو کل دوره اجازه استفاده چرخ خیاطی رو به ما دادن که اون هم چرخ خونگی بود به عنوان مثال بنده دوست داشتم خیاطی با چرخ راسته هم یاد بگیرم که متاسفانه اموزش داده نشد تعداد کلاس 7نفره بود که با توجه به شرایط کرونا برای همگی ایجاد استرس میکرد فضا اموزشگاه بسته اس و هیچ پنجره ای نداشت برای من شخصا نگران کننده بود که البته با توجه به پیک کرونا بچها یکی یکی متفرق شدن 4جلسه اخر ترم اموزش بالاتنه شروع شد که بالاتنه ایتالیایی اموزش داده شد با استین مولر:/ که این دو با هم سنخیت نداشتن در ضمن ما قرار بود متد مولر یاد بگیریم که متاسفانه بالاتنه مولراموزش داده نشد
  این تجربه من از اموزشگاه خرقه پوش امیدوارم به درد دوستان بخوره در ضمن فن های خانم ضرابی حمله نکنند هر کس یک نظری داره سپاسگذارم

  • مریم کاویانی 25 آگوست 2021 / 7:35 ب.ظ

   با سلام من کارآموز قدیمی خانم ضرابی و اموزشگات خرقه پوش هستم
   اینکه گفتن اموزشگاه پنجره نداشته که بدونین چقد خصومت شخصی با معلم دلسوز ما دارن
   اموزشگاه ۳ اتاق و طبقه ۲ ام ساختمون تو خیابون اصلی اصلا مگه میشه پنجره نداشته باشه
   بعد من تو اتاق بادوره دیگه داشتم دوره میدیدم
   استادم علاوه برآستین ایتالیایی که بچه گانه و ساده هست استین مولر هم برای دانش کارآموز ترم ۱ درس میدن
   متاسفم برای شما و امثال شما که با عقده هاتون و رفتار نامناسب و بدگویی سعی در خراب کردن این استاد نازنین دارین
   دیگه همون که گفتی اموزشگاه پنجره نداره شاهد دروغگوییتونه
   متاسفم برای امثال ادمهای مریضی مثل شما که جای خیاطی دنبال مسایل خاله زنگی هیتن
   برین کامنتا رو بخونین ببینید امثال شما چید انگشت شمارن
   طرفدارای استاد اگر بیان که دیگه هیچی

  • شیدا 25 آگوست 2021 / 7:51 ب.ظ

   نظرتون بیشتر خنده دار بود
   آموزشگاه خرقه پوش تجهیزاتی داره که همیشه خو‌د من برام سوال بوده
   چرا استاد این وسایلو برامون میخره
   شما حتی تو نشستن پشت چرخ خونگی خودت میگی مسکل داری،مبگی چرا پشت چرخ صنعتی ننشستم؟؟؟
   اگر حرفات یه درصد درست بود و دانششو داشتی متوجه میشدی
   نازک ۱ ،فقط در حد آشنایی با بالاتنه و بیشتر مبحث راجب دامنه
   اخه شما که معلومه داری دروغ میگی،خصومت داری،چرا نظر بد میدی
   من سه تا آموزشگاه که دو تاش تو همین جا هست و نام نمیبرم رفتم تا استادی به اسم لیلا جونمو پیدا کردم
   به ادم نمیتونه همرو راضی نگه داره ،ولی وقتی ۹۰ درصد شایدم بیشتر عاشق استاد و دانشش هستند بگرد دنبال ایراد تو خودت
   در ضمن من ظهر ها ،در حال گذروندن شب و عروس هستم و استاد منو پای چرخ تمام اتومات میشونه،خجالت بکش،وجدان داشته باش

 • هما 25 آگوست 2021 / 1:32 ب.ظ

  سلام کارآموز آموزشگاه خرقه پوش هستم.
  آموزشگاه خیلی تمیز و مرتب و عالی و قانونمند.

 • نغمه صفایی 24 آگوست 2021 / 9:06 ب.ظ

  محیطی عال مربی دلسوز و کاردان و موفق بعد از چند تجربه با اموزشگاهخای دیگر اینجا نقطه عطف زندگیم بوداموزشگاه خرقه پوش کمک بزرگی به‌من کرد با تشکر از خانم‌ضرابی

 • منیر 24 آگوست 2021 / 11:04 ق.ظ

  بنظر من آموزشگاه خرقه پوش تنها آموزشگاه معتبر و نمونه کشوری هست که استاد درس میده با جون و دل و رفتار مناسب بنا به رفتار هنرجو داره
  خانم ضرابی باید خیاط و مربی نمونه کشوری انتخاب بشن اونی که نظر منفی داده حتما یه جای کار خودش میلنگیده

 • نیر قدسی 23 آگوست 2021 / 10:54 ب.ظ

  سلام و خسته نباشید
  من ساکن ارومیه ام و سالهایت کارم خیاطبه با متد متریک و گرلاوین کار میکرد
  تا سال ۹۵که تو اینیستا با خرقه پوش و خانم ضرابی آشنا شدم و متد مولر رو ازشون تمام کمال هر دوره رو یاد گرفتم برخورد مربیم آموزش بی نقصش صمیمیت کنارش جدی بودنش به من انرژی میداد تا من هر ماه دوبار ۱۰ساعت تو اتوبوس بشینم یا یکساعت تو هواپیما و رفت و امد کنم اونم با کلی ذوق و شوق
  وظیفه خودم دونستم واقعیتهارو در مورد مربی آموزشگاه علم و هنر آموزشش بگم بماند که برا روزهایی که من اونجا میرسبدم از چایی صبحانه تا نهار منه کارآموز مسافر رو درنظر میگرفت
  من الان کلی کارآموز دارم و زیر سایه خانم ضرابی متد مولر رو تو شهرمون آموزش میدم و مدیون لیلای عزیز هستمو خواهم بود
  تازه برا آموزشهای نو دوباره ازشون کلاس خواستم و هفته بعد دوباره کنارشونم

 • لونا 23 آگوست 2021 / 10:00 ب.ظ

  سلام و عرض ادب من آموزشگاه خرقه پوش دوره ديدم وبه شخصه واقعا از استاد عزيزم خانوم ضرابي راضي هستم ايشون اينقدر اخلاق حرفه اي و كاري دارن و همينطور عالي تدريس ميكنن كه من هر روز علاقه مند تر و مشتاق تر ميشم به ادامه دادن و حرفه اي شدن ،اينقدر ايشون با حوصله تدريس ميكنن آدم لذت ميبره يك كلام عاشقشونم
  هر كي ميخواد در محيطي آرام خياطي حرفه اي ياد بگيره انتخابش بدون شك خرقه پوش بايد باشه

 • نیر قدسی 23 آگوست 2021 / 9:13 ب.ظ

  سلام وقتتون بخیر
  من ساکن ارومیه هستم و کارم سالهاست خیاطیه.متد متریک و گرلاوین کار میکروم تا سال ۹۵که آموزشگاه خرقه پوش و خانم ضرابی رو تو اینیستا پیدا کردم و رفتم مخضرشون
  متد مولر رو ازشون یاد گرفتم
  شما فکر کنین چه برخورد خوبی داشتن که من ماهی دوبار از ارومیه به تهران میرفتم شوخی نیست ۱۰ساعت تو اتوبوس بشین و نزدیک دوسال و نیم رفت و آمد کردم مربی بی نهایت وارد آگاه مسلط جدی و بینهایت گرمی هستن من همیشه بهشون ارادت دارم و باورتون نمیشه بگم برا روزایی که من قرار بود اونجا باشم از صبحانه تا نهار منو باخودش میاورد چون میدکنست راه درازی اومدم
  من الان تو شهرمون متدی که ازشون یاد گرفتمو آموزش میدم کلی کارآموز دارم
  خیلی ناراحت شدم که در حقشون کم لطفی بشه
  من نه بخاطر نون و نمک و دوستی …. نه!فقط بخاطر اینکه حق مربیگری و استادی رو در حق تک تک همکلاسبهایی که داشتم رو دیدم وظیفه خودم دونستم وافعیتهارو به عرضتون برسونم.تازه من مجددا برا کلاسها و دروس جدید ازشون کلاس میگیرم هفته بعد اونم نه مجازی بلکه حضوری و روز شماری میکنم

 • Mina 21 آگوست 2021 / 3:53 ب.ظ

  سلام دوستان اموزشگاه خرقه پوش خیلی خیلی داغون افتضاح من رفتم و اصلا اصلا رضایت ندارم گول همین سایت خوردم نه تدریسش درست بود نه رفتار خانم ضرابی بسیار زننده بود رفتار ایشون .پیشنهادم اینکه به این سایت ها و اینستاگرام توجهی نکنید خیلی دقت کنید تو انتخاب اموزشگاه که سرتون کلاه نره هم از لحاظ مادی و هم انرژی

  • سیماکده 23 آگوست 2021 / 8:31 ب.ظ

   سلام خدمت شما ممنونم از ثبت نظرتون
   ولی ما 10 تا آموزشگاه معرفی کردیم نگفتیم حتما فلان آموزشگاه چرا این حرف رو میزنید اگه وقعا در آموزشگاه خرقه پوش دوره دیدید پیام بدید تا اطلاع رسانی بشه به خانم ضرابی با شناخت که ما از ایشون داریم شاید بگم این حرفی که شما گفتید یک به هزار شاید اتفاق بیفته اگه این آموزشگاه هایی که اینجا معرفی کریدم خوب نیست از نظر شما پس ببیند اون یکی ها چی هستند دیگه، مگه میشه ؟ ولی باز بابت نظری که ثبت کردید ممنونم

  • مرضيه موثقي 23 آگوست 2021 / 10:04 ب.ظ

   اصلا هم اينطوري نيست كه شما ميگين
   من ٤ تا مدركمو با خانم ضرابي كرفتم و بسيار هم عالي بودن و دو سال ميرفتم پيششون
   شما حتما انتظار غير واقعي داشتين

   • Mina 25 آگوست 2021 / 3:49 ب.ظ

    سلام نه خانمی چه انتظار بی جایی؟؟ بنده چیزی یاد نگرفتم اشنایانم همراه بامن به اموزشگاه خیاطی جوان رفتن که خیلی خیاطی شون پیشرفت کرده و بسیار از رفتار اساتیدشون رضایت داشتن همکلاسی های بنده هم به همین شکل تو خیاطی شون پیشرفتی حاصل نشده به جز این خانمی که ادعا کردن مهسا هستن در صورتی که مهساجان هم پیشرفت قابل توجهی نداشتن در هر صورت من رضایت نداشتم دشمنی هم با این خانم ندارم فقط نظرمو بیان کردم که دوستان در انتخاب اموزشگاه دقت کافی داشته باشن چیزی که بیشتر از این مسائل مارو ناراحت کرده رفتارشون بود که بسیار بد بود.

    • سیماکده 25 آگوست 2021 / 7:01 ب.ظ

     سلام خدمت شما
     آموزشگاه جوان نیز در بین معرفی شده ها هست

  • Mina 24 آگوست 2021 / 12:10 ق.ظ

   با سلام

   من فقط به دوستان و همراهان عزیز سایت پیشنهاد دادم که در انتخاب اموزشگاه دقت و وسواس بیشتری داشته باشن و فقط به سایت و اینستاگرام اکتفا نکنند بنده تو اموزشگاه خرقه پوش دوره دیدم منتها به جز اینکه هزینه بی جا کردم که هیچ اخلاق و رفتار این خانم بسیار بسیار زننده بود نه تنها با من بلکه با همه همکلاسی های عزیزم که همگی از کلاس خیاطی فراری شدیم باور بفرمایید به جز هزینه که کردم انرژی مون از بین رفت و حتی مدتی عصبی شدم از رفتارهای این خانم ضرابی؛ و فقط خواستم نظر ازادانه بیان کنم اگر دوست داشتین اجازه بدین نظر در دسترس همگان قرار بگیره تا بقیه دوستان اطلاع داشته باشن چون واقعا پول به سختی درمیاد از بین نره و حتی ممکن علاقه و انگیزشون از دست بدن

   • مهسا 24 آگوست 2021 / 11:05 ب.ظ

    اولا من هم همگروهی شما و هنوزم دارم با عشق میرم
    شما اگر شجاعت داشتین اسم واقعیتو مینوشتی شمیمه محسنی
    شما و اون خانمی که مادر بزرگ بقیه بودن همه کلاسو بر خلاف تذکرهای استاد به بازی و خاله زنک گرفتین و الانم هر کس کمی دانش و شناخت داشته باشه با توجه به عشق استاد به کار و عشق هنرجوها به استاد
    میفهمه که با نیت و ذات بد و رفتار زشتتون سعی در بدنام کردن بهترین آموزشگاه و استاد دلسوزش دارین
    برات متاسفم

   • سیماکده 25 آگوست 2021 / 7:03 ب.ظ

    بخش نظرات برای همه آزاد هست چه منفی باشه چه مثبت برای ما فرقی نمیکنه این تجربیات هنرجو ها هست که میتونه کمک کنه در انتخاب بهترین اموزشگاه خیاطی در تهران

 • مونا کمالی 20 آگوست 2021 / 7:59 ق.ظ

  ممنون از راهنمایی شما و سایت خوبتون من آموزشگاه شکوفه خانم بزرگی رفتم عاالی بود ممنون از نظرات دوستان . آموزشم مجازی هست ولی خیلی خوب و کامل آموزش میدن ❤️❤️ و دخترشون هم رفع اشکال هاش عالیه و با حوصله جواب همه موون میدن ??
  الان خوشحالم با تحقیق یه جای خوب رفتم چون دیدم تو نظرات خیلیا ناراضی بودن

 • فرانک 19 جولای 2021 / 10:06 ق.ظ

  سلام خدمت شما میشه اموزشگاه های خوب در اصفهان رو هم معرفی کنید ممنونم از شما

 • زهرا 1 جولای 2021 / 10:35 ب.ظ

  سلام من داشتم نظرات رو میخوندم دیدم خانم زمانی مدیر اموزشگاه فائقه معترض به چگونگی معرفی ۱۰آموزشگاه برتر سال ۹۸بودند
  من متاسفانه در اموزشگاه فائقه دوره گذروندم بسیار اموزشگاه بیخوده و فقط و هزینه رو به هدر میده
  اول اینکه اصلا کشیدن الگو رو یاد نمیده مجبور به خریدن الگوت میکنه و فقط تمامی کار ها با الگوی اماده انجام میشه بسیار کمک مربی های بد و خاله زنکی داره اگر با کسی لج بشن دیگه نه جواب سوال ها رو میدن و نه اجازه مدل اوردن بهش میدن و مدام با شاگرد های دیگع مسخرشون میکنن افتضاح ترین اموزشگاهی هستن ک تو ایران وجود داره
  ممنون از سایت شما برای معرفی نکردنشون

  • زهرا 7 سپتامبر 2021 / 9:56 ب.ظ

   واقعا؟؟
   فکر کنم خدا شمارو سر راهم گذاشت من میخواستم ثبت نام کنم
   گفتن تضمینه،تکرار دوره رایگانه،از اینجا بیرون بری خیاط میشی میتونی شاگرد بگیری
   چندتا هنرجوهایی هم که اونجا نشسته بودن خیلی راضی بودن میگفتن از راه های خیلی دور اومدن و گفتن میخوای خیاط بشی بیا اینجا
   منم میخواستم برم کامنت شمارو دیدم دو به شک شدم
   میشه بیشتر توضیح بدین؟

 • مینا 30 آوریل 2021 / 8:32 ق.ظ

  با سلام
  تجربه شخصی من از ترمه سرا بعد از 2 ترم وقت و هزینه
  قبل از ثبت نام متد رو سوال کردم گفتند مولر هست
  الگویی که آموزش دادن همه چی بود به جز مولر
  تعداد هنرجو ها خیلی زیاد و تعداد مربی با تجربه که کنار هنرجو باشه صفر
  تمام کسانی که به عنوان کمک مربی معرفی میکنه تمام وقت تو دفتر مشغول گفتن و خندیدن هستن
  سوال هم میپرسی ناراحت میشن حتی خود خانم ترابی داد میزنه چند بار بگم
  خانم محترم اگه لازم شد باید صدبار بگی
  به جای اینکه الگوی به روز و کاربردی بهتون آموزش بدن، الگو بهتون میفروشن
  بنابراین کسی مثل من تحت تاثیر جدیدترین روش و بهترین متد و داری مدرک تحصیلی از ترکیه قرار نگیره
  با تشکر از مدیریت سایت

  • سیماکده 1 مه 2021 / 12:26 ب.ظ

   سلام خدمت شما ممنونم به خاطر ثبت تجربه شخصی خودتون برای راهنمایی سایر نفرات ما هم سی میکنیم از نظرات کمک گرفته وآموزشگاه های بهتر رو برای تازه هنرجو های خیاطی معرفی کنیم

  • سیماکده 1 مه 2021 / 12:26 ب.ظ

   سلام خدمت شما ممنونم به خاطر ثبت تجربه شخصی خودتون برای راهنمایی سایر نفرات ما هم سی میکنیم از نظرات کمک گرفته و آموزشگاه های بهتر رو برای تازه هنرجو های خیاطی معرفی کنیم

  • زهرا 28 سپتامبر 2021 / 10:56 ب.ظ

   من شک داشتم که این آموزشگاه برم یا نه؟
   با دیدن نظر شما دیگه شکم برطرف شد.
   خیلی ممنون که تجربتون رو به اشتراک گذاشتید.

 • سارا صفایی 26 آوریل 2021 / 3:44 ق.ظ

  به نظر من استاد خیاطی بجز آموزشهاشون باید اخلاقشون هم خوب باشه من قبلا جایی دوره دیدم که بدون تحقیق هم رفتم والان نمیخام اسمشو بیارم ولی اصلا اخلاق خوبی نداشت فقط پول رو میدید و همین ،هرسوالی میکردیم هم سربالا جواب میداد چندتا یقه و دامن درس داد و این شد دوره ی نازکدوز ما، و من اتفاقی یه روز تو تلویزیون خانم بزرگی رو دیدم که چقدر آموزشش آسون بود و راحت توضیح میداد و از خودشونم خیلی خوشم اومد درسته دوباره هزینه کردم و کلاسای ایشونو برم ولی بهترین تصمیمی بود که گرفتم انقدر با اخلاق هستن و کلاسام با اینکه مجازیه صد برابر بهتر از حضوری یاد میگیرم انقدر نکته میگن برای دوخت . هرروز هم تو گروه رفع اشکال میشیم

 • سعید مردانی 30 مارس 2021 / 8:53 ب.ظ

  سلام من دنبال آموزشگاهی هستم که خیاطی مردانه یاد بده ممنون میشم این آموزشگاه ها رو هم معرفی کنید.

  • سیماکده 8 آوریل 2021 / 12:27 ب.ظ

   سلام خدمت شما
   تو لیست 10 آموزشگاه خیاطی که ذکر شده اگه با دقت مطالعه کنید هستند آموزشگاه هایی که دوره های خیاطی مردانه هم دارند

 • الناز 10 مارس 2021 / 12:35 ق.ظ

  من هنرجوی آموزشگاه خرقه پوش هستم.. و به جرات میگم که خانم ضرابی یکی از بهترین و حرفه ای ترین ها در حیطه آموزش خیاطی هستن. برای هر هنرجو خیلی وقت میذارن و دل میسوزونن.. خروجی کارهای هنرجوها هم بسیار تمیز و حرفه ای هستش.. به خیاطی هم علاقه نداشته باشی سر کلاس ها بشینی، علاقه مند میشی..

 • نازنین 9 مارس 2021 / 11:32 ب.ظ

  من هنرجو آموزشگاه خرقه پوش بودم و واقعاً خانم ضرابی با دل و جون برای هنرجوها زمان میذارن و بی کم و کاست اطلاعات خودشون رو در اختیار کارآموز قرار میدن، اطلاعاتی که به روز و آپدیت هست، همینجا از ایشون و زحماتشون نهایت تشکر رو دارم ??

 • روژان 9 مارس 2021 / 11:04 ب.ظ

  آموزشگاه خرقه پوش واقعا عالیه من هیچی در زمینه خیاطی بلد نبودم اما بسیار علاقه داشتم آموزشگاه خرقه پوش با مربی بسیااار عالیی که دارن منو از صفر به 100 درصد رسوندن و تمام دوره هارو در آموزشگاه خرقه پوش گذروندم از نازکدوز تا شب و عروس واقعا عالیه مربی بسیار با شخصیت تحصیل کرده در زمینه خیاطی استاد کاربلد نمیشه گفت مربی ایشون واااقعا استاد هستن همیشه در زمینه خیاطی به روز هستن و متد های به روز دنیارو کاملا آشنایی دارن واقعا عالیه ???واقعا پیشنهاد میکنم

 • حدادی 30 ژانویه 2021 / 8:33 ب.ظ

  سلام
  من آموزشگاه کلبه هنر رفتم میتونم بگم واقعااااا اموزشگاهی بود متفاوت . جدیت خانم شفیعیان تو اموزش اینکه همه اموزشها رو دوختهاشونو میخواستن سایز بزرگ در جلسات بعد همه تنمون میکردیم و ایراداتمونو میگفتن من هنوزم که دنبال میکنم کارهاشونو تو اینستاگرام لذت میبرد از دوخت لباس شاگردها و تنها اموزشگاهی هستن که واقعا کمک میکنن تا هنرجو ها بتونن کسب و کار داشته باشن ممنونم از مربیهای دلسوز و مدیریت فوق العاده خانم شفیعیان

 • پروانه 3 ژانویه 2021 / 1:27 ق.ظ

  آموزشگاه کلبه هنر مهشید شفیعیان بدترین آموزشگاه خیاطی و افتضاح ترین آموزشگاهیه که وجود داره!!! مربیان کم تجربه و متد عجیب پر از ایراد!!! درسهای پایه رو در قالب ورکشاب برگزار میکنن و شهریه جداگانه میگیرن…

  • سیماکده 3 ژانویه 2021 / 1:34 ب.ظ

   سلام ممنون از بایت ثبت نظر شما
   این خیلی مهمه که عزیزان تجربه ها شون رو از آموزشگاه بیان کنند تا بازدید کنندگان با کمک نظرات هنرجویان بتونند بهترین آموزشگاه رو برای خود انتخاب کنند

 • نادیا سرمدی 6 دسامبر 2020 / 12:36 ب.ظ

  من آموزشگاه شکوفه ثبت نام کردم دارم دوره های مجازیشونو میرم انقدر خوب درس میدن و فیلم برامون میذارن و سوالامونم خود خانم بزرگی که مثل اسمشون بزرگوارن و دختراشون جواب میدن انقدم مهربون و محترمن که خدا میدونه شهریه ی کلاسم با اینکه مجازی بود برام قسط بندی کرد گرفت خدا خیرشون بده . الان کلاساشون بخاطر کرونا مجازیه و واقعا هیچ فرقی با کلاسای حضوری نداره چون حتی تو فیلم ها برش هم برامون انجام میده و دوخت هارو کامل میگن . مرسی بخاطر معرفیشون من از اینجا پیج اینستاشونو دیدم

  • سیماکده 7 دسامبر 2020 / 12:24 ب.ظ

   سلام خدمت شما بسیار خرسندیم که تنوستیم خانم بزرگی رو به شما معرفی کنیم ایشون واقعا کارشون عالیه حرف ندارند منون از بایت ثبت نظرتون

 • مهلا 19 نوامبر 2020 / 4:12 ق.ظ

  من آموزشگاه خانم بزرگی رفتم اسم آموزشگاهشون شکوفه س میتونم بگم بهترین جایی بود که میتونستم برم چون من قبلش یه جای دیگه رفته بودم که نمیخام اینجا اسم ببرم و قشنگ تفاوت مربی و نوع درس دادنو دیدم
  اگه میخاین الکی هزینه نکنید برید همینجا البته انقدر عالیه زود کلاساش پر میشه چون محدود ثبت نام میکنن تا بتونن جواب بدن

 • پریسا 19 نوامبر 2020 / 3:55 ق.ظ

  من آموزشگاه شکوفه که مدیرش خانم بزرگی رفتم واقعا عالی بود انقدر دقیق و کامل توضیح میدن و تکلیف میدن به بچه ها و کار میخان از آدم وواقعا هنرجورو رها نمیکنن و الان من دوتا دوره روشرکت کردم با اینکه یک سال از دوره های نازکدوزی و ضخیم دوزیم گذشته ولی بازم هرچی سوال بپرسیم هم خودشون هم دخترشون جواب میدن خداخیرشون بده همیشه هم هنرجوها همین دعارو براش میکنن انقدر خالصانه و دلسوزانه توضیح میده و خوبیش اینه تعداد محدود ثبت نام میکنه و الکی شلوغ نمیکنه نتونه جواب بده

 • محبوبه 21 اکتبر 2020 / 2:56 ب.ظ

  برای یادگیری دوخت لباس نوزاد و کودک کجا مناسبه؟تهران هستم . مهم نیست اموزشگاه یا کلاس خصوصی .میخوام خوب یادبگیرم

 • سارا 6 سپتامبر 2020 / 6:03 ق.ظ

  با سلام
  من هنرجوی ترمه سرا بودم
  باید بگم برای کسی که خیاطی بلد نیست از نظر آموزشی صفر هست.مربی انقد که به فکر اینستاگرامش هست به فکر یادگیری هنر جو ها نیست. موقع ثبت نام میگن کلاسها ۱۵ نفره است ،وقتی کلاس شروع میشه ۲۰ تا ۳۰ نفر و چسبونده به هم نه جا هست الگو بکشیم نه برش بزنیم ….
  تمام آموزشگاه ها هنرجو رو از پایه میارن شب و عروس ایشون برعکس .وقتی کلاسهاش ۳۰ نفر تکمیل نیست از شب و عروس میاره نازکدوزی ۱
  همش تبلیغ و دروغ

  • سیماکده 7 سپتامبر 2020 / 10:05 ق.ظ

   سلام بسیار سپاس گذاریم از ثبت نظرتون

 • دلی 5 سپتامبر 2020 / 1:22 ب.ظ

  من آموزشگاه کلبه هنر رفتم به مدیریت خانم شفیعیان میتونم بگم قطعا یکی از بدترین اموزشگاهاست از سر و ته همه چی میزنه و فقط و فقط به دنبال پوله

  • سیماکده 7 سپتامبر 2020 / 10:05 ق.ظ

   ممنون از بابت ثبت نظرتون این تظرات شما هست که مردم رو راهنمایی میکنه کدوم آموزشگاه بهتره از همه دوستان که از این آموزشگاه ها تجربه دارند خواهش میکنیم که نظرات خود را برای کمک به انتخاب آموزشگاه خوب ثبت کنند

 • رعنا 4 سپتامبر 2020 / 10:09 ب.ظ

  ترمه سرا افتضاح ،فقط پول دور ریختن ،

 • طلا 18 آگوست 2020 / 9:01 ب.ظ

  سلام من میخوام اینجا به همه اعلام کنم که تحت هیچ شرایطی آموزشگاه هنر مادر با مدیریت خانم مرادی نرین. ایشون به شدت خانم ناهنجاری هستن و آموزششون و شرایط آموزشگاشون افتضاحه.

 • مریم 22 جولای 2020 / 5:19 ب.ظ

  سلام من آموزشگاه مهرمادر دوره دیدم و واقعا از اینکه این آموزشگاه رو انتخاب کردم راضی هستم. مربیان من خانم مقدم و خانم پازوکی بودند و خدارو شکر الان خودم مزون زدم.واقعا جای تعجبه که اسم این آموزشگاه رو نزدید.

 • بیتا 18 جولای 2020 / 9:13 ق.ظ

  من قبلا تو آموزشگاه هنر پارس دوره دیدم اصلا خوب نبودن فقط بلد تبلیغات کنند و پول بگیرن این خوبه که این آموزشگاه رو از لیست این 10 آموزشگاه خارج کردید

 • مرینا 30 مه 2020 / 6:27 ق.ظ

  آموزشگاه شکوفه خانم بزرگی عالی بود ممنونم از معرفیتون من تو پیجشم رفتم خیلی عالی و دقیق توضیح میده وواقعا خوش اخلاقه و ثبت نام کردم و میرم و خیلی قشنگ توضیح میدن و کار میخان از آدم ممنونم از معرفیتون

  • سیماکده 30 مه 2020 / 5:24 ب.ظ

   خواهش میکنم امیدواریم که موفق باشید در بحث خیاطی

 • مریم لرکی 25 مه 2020 / 11:58 ق.ظ

  مربی خیاطی که دوره ی کلاسشو نزد استاد امیر دست طلا بوده معرفی کنید

 • Ihgvn 7 فوریه 2020 / 10:34 ق.ظ

  سلام من تو آموزشگاه خانم پورموسی دوره دیدم خیلی راضی هستم استاد خانم پورموسی واقعا کار عالیه و تو کارشون حرفه هستند من از سایت سیماکده ممنونم که این آموزشگاه خوب رو معرفی کرده

 • حبیبه زمانی 25 ژانویه 2020 / 1:26 ب.ظ

  سلام من مدیر آموزشگاه فائقه هستم میخواستم بدونم شما چگونه رتبه بندی کردید
  یعنی بر چه اساسی نوشتید 10 تا آموزشگاه برتر کشور در سال 98

  • سیماکده 26 ژانویه 2020 / 11:09 ق.ظ

   سلام عرض ادب خدمت شما اگه متن صفحه رو بادقت مطالعه کنید متوجه میشد که ابتدا و انتهای متن نوشتیم که هدف رتبه بندی این آموزشگاه ها نیست و تنها 10 آموزشگاه خیاطی که کار خود را نسبتا بهتر از سایر آموزشگاه ها انجام دادند رو معرفی کردیم و در این بین چه بسا آموزشگا های خیلی خوبی هم بودند که معرفی نشدند یه تعداد مایل نبودن که معرفی بشن چون گفتند که هنرجو زیاد داریم و نمیتونیم پاسخ گو باشیم این از کیفتمون کم میکنه بهتر که معرفی نشه تا بتونیم پاسخ گو باشیم و… و این نظر هنجو ها هست که میتونه خوب تاثیر بزاره تا شاید خوب و خوبتر از هم جدا بشند بخش نظرات برای همین امر هست

 • لیلا 30 دسامبر 2019 / 12:25 ب.ظ

  دختر من در آموزشگاه مریم بانو نازک دوزی را یاد گرفت که بد نبود ولی متد کارشون قدیمی بود ولی با این وجود لباسهای خوبی دوخت . متاسفانه در دوره ژورنال نه تنها دختر من بلکه سایر همگروههای اون نتونستند چیزی بدوزند چون مربی مزون خودش اذعان داشت که اصلا هیچکدوم اینارو ندوخته و فقط بصورت تئوری به خانمها آموزش می داد.

  • سیماکده 30 دسامبر 2019 / 4:17 ب.ظ

   ممنون از ثبت نظر شما این نظرات کاربران و هنرجویان هست که میشه خوب وخوبتر رو در بین آموزشگاه ها پیدا کرد

 • arard 26 دسامبر 2019 / 2:03 ب.ظ

  با سلام شما را بخدا اطلاعات غلط ندهید اینجا هم مثل تبلیغات صدا و سیما پول میگیرید تبلیغ میکنید این کلبه هنر که رتبه دادید اصلا خانم شفیعیان خودش درس نمیده از شاگردهایی که دوره را گذروندند استفاده میکنه اونها میشوند مدرس. ایشون اصلا هیچ کاری نداره چرا اگه یک جلسه یا دو جلسه ورکشاپ میزاره مجزا نفری صد هزار میگیره دو ساعت درس میده فقط پول و پول اون هم کاش درست باشه پس اطلاعات نادرست به مردم ندهید مدیون میشوید پیش خدا

  • سیماکده 26 دسامبر 2019 / 7:14 ب.ظ

   سلام ممنون از بابت ثبت نظرتون ولی ما در ابتدا و انتهای مطلب هم گفتیم که هدف رتبه بندی نیست و آموزشگاه هایی که کارشون از بقیه خوب هستند رو معرفی کریدم اینا جزء خوب ها هستند این نظرات هنرجو های آموزشگاه ها هست که اگه ثبت کنند اینجا میشه فهمید که آموزشگاه خوب و خوب تر کدوم هست قبول داریم بعضی از آموزشگاه های خوب کشور هم هستند که مایل نیستند معرفی بشند چون تعداد هنرجویانی که دارند بیش از حد هست ولی ما سی میکنیم از بخش نظزات کمک بگیریم و باز آموزشگاه های بهتر رو معرفی کنیم ولی باز ممنون میشم از کسانی که نظرات و تجریبات که در این آموزشگاه ها داشتند رو اینجا اراپه بدند

 • منصوره 12 دسامبر 2019 / 7:39 ب.ظ

  سلام ببخشید آموزش خیاطی در مشهد هم معرفی کنید ممنون میشم

 • الناز 6 اکتبر 2019 / 4:28 ب.ظ

  سلام بنده هم آموزشگاه مریم بانو میرفتم و اصلا راضی نبودم نه محیطش خوب بود نه مربیش در معنای واقعی افتضاح بود

 • یکتا 24 سپتامبر 2019 / 11:51 ق.ظ

  من هم هنرجوی آموزشگاه پارس بودم و اصلا راضی نبودم.

 • میلاد 14 سپتامبر 2019 / 10:58 ب.ظ

  باسلام کسی میدونه کجالباس نظامی آموزش میدن یاسایتی وجودداره که فیلماشودانلودکنم

 • ناشناس 15 ژوئن 2019 / 3:37 ب.ظ

  خیلی بد هست که غلط املایی داشته باشی !!!!!!!!!!!!!! حوضه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  معیارتون برای انتخاب آموزشگاه های برتر چی بوده؟؟؟؟؟
  اینایی که گفتید نه تنها برتر نیستند بلکه در جلب رضایت مشتری کلی دچار چالشند
  من خودم مشتری پارس بودم و اصلا هم از خدماتش نه تنها راضی نبودم بلکه به نظرم جزو بدترین مراکز آموزشیه که باید درشو تخته کرد/
  لطفا به مردم اطلاعات درست بدید اونا به نوشته های شما اعتماد می کنند

  • سیماکده 10 جولای 2019 / 8:05 ب.ظ

   سلام ببخشید که اشتباه تایپی داریم و اینکه ما در این مطلب فقط به معرفی این 10 آموزشگاه پرداختیم نه رتبه بندی کردیم نه چیزی قضاوت نظرات کاربران هست که میتونه کمک کنه برای انتخاب ممنون از ثبت نظرتان

 • مهسا 8 مه 2019 / 12:52 ب.ظ

  آموزشگاه خیاطی در کرج هم میشه معرفی کنید؟

 • رویا 8 مه 2019 / 12:49 ب.ظ

  مرسی . جالب بود

 • طاهری 25 مارس 2019 / 11:26 ق.ظ

  باسلام و خسته نباشید
  خیلی بهتر بود آدرس و شماره تلفن آموزشگاه ها را هم می گذاشتید با تشکر

  • سیماکده 25 مارس 2019 / 11:46 ق.ظ

   سلام عرض ادب خدمت شما بله به زودی این محتوا بروز رسانی میشود و مطالب جامع تری پوشش داده خواهد شد که شماره تلفن آموزشگاه ها و هزینه کلاس های خیاطی نیز شامل میشود

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X