حساب کاربری

یا

10 آموزشگاه خیاطی برتر تهران+☎️ بهترین کلاس خیاطی سال1401

آموزشگاه خیاطی

معرفی 10 آموزشگاه خیاطی برتر کشور

بهترین آموزشگاه خیاطی در تهران

آموزشگاه های خیاطی برتر تهران که در سال 1401 فعالیت خود را از دیگر آموزشگاهای خیاطی بهتر انجام داده اند بررسی و معرفی کرده ایم و نقاط قوت  آنها را عنوان کرده ایم تا بهترین آموزشگاه خیاطی را در سال (1401) معرفی کنیم.

لازم به ذکر هست که آموزشگاه های برتر دیگه هم هستند که مایل نبودن در این صفحه حضور داشته باشند. این مطلب از جانب آموزشگاه ها به عنوان تبلیغ ایجاد شده و به هیچ عنوان منبع یا مرجع رتبه دهی و رتبه بندی  آموزشگاه ها نیست.

آموزش خیاطی، آموزشگاه خیاطی، آموزش طراحی لباس و آموزشگاه طراحی لباس جزء پر بازدید ترین جستجو ها در این حوزه درگوگل است، بی شک بسیاری از جوانان به خوبی دریافته اند که هنر خیاطی و طراحی لباس آینده ای مفید و پر سود خواهد داشت .

در این مطلب آموزشگاه ها بر اساس خلاقیت، نوآوری، سوابق کاری و …  مورد ارزیابی قرار میگیرند و صرفا ملاک رتبه بندی نبوده  و جنبه تبلیغاتی دارد و فقط قصد معرفی این 10 آموزشگاه را داریم.

حرفه خیاطی یکی از حساس ترین حرفه ها است که برای یادگیری اصولی و خوب آن باید به دنبال یک آموزشگاه خوب باشید و زوایا و معیار‌های آن‌ها را بسنجید. در این مقاله ما مهم ترین معیار‌هایی که آموزشگاه خیاطی را دسته بندی و به شما معرفی کرده‌ایم را در اختیارتان قرار می‌دهیم.

توجه داشته باشید که در این مطلب آموزشگاه ها این کلاس ها را ما با معیارهای مختلفی به شما معرفی می کنیم. 

 

khosravi

گزینش معیار­‌های برترین آموزشگاه­‌های خیاطی تهران در سال ۱۴۰۱

 1. کیفیت و تجهیزات کلاس خیاطی
 2. مهارت اساتید کلاس خیاطی
 3. قیمت کلاس خیاطی و تناسب آن با امکاناتی که دریافت می کنید
 4. تنوع مهارت ها و آموزش ها
 5. اعتبار مدرک ارائه شده و آموزشگاه
 6. نظرات کاربران مختلف در فضای مجازی
 7. خلاقیت،نوآوری
 8. میزان پرورش هنرجو
 9. تجربه کاری، تجربه آموزشی
 10. نحوه برگزاری دوره ها، سابقه فعالیت

در پایان دوره ها و موارد تخصصی دیگر تا حدی که امکان بررسی آنها وجود داشته باشد مورد ارزیابی قرار می گیرند و صرفا ملاک رتبه بندی نمی باشد و جنبه تبلیغاتی دارد.

معرفی 10 تا از بهترین آموزشگاه خیاطی در تهران

 

1-جوان

آموزشگاه خیاطی جوان

آموزشگاه جوان با 37 سال سابقه آموزشی در حوزه تخصصی الگوسازی و دوخت توسط استاد بهروز جوانی تاسیس شد و امروزه یکی از معتبرترین و بزرگترین آموزشگاه خیاطی و برشکاری در ایران است.؛ و تنها آموزشگاهي هست كه موسس آن آقا در تهران هستند كه مجوز رسمي آموزش به بانوان و آقايان را همزمان و يكجا دارد.

از آنجايي كه استاد جوان تعصب خاصي نسبت به صنعت پوشاك ملي داشت، همواره سعي مي كرده – حتي بسيار ناچيز – آن را بومي سازي كرده والگوهايي متناسب با اندام يك فرد ايراني تدوين نمايد.

استاد جوان با سابقه معلمي همواره از آنچه ياد گرفته و ياد ميدهد لذت مي برد به ويژه زمانيكه آموزشها مفيد، كارآمد و سودمند باشد.

آموزشگاه جوان

از اين رو به فكر ابداع الگوهای خیاطی مناسب با اندامهاي ايراني مي افتد؛ حتي الگوهايي كه بتواند در سطح بين المللي نيز جايگاه رقابتي براي خود داشته باشد. براي دستيابي به اين الگوها در قدم اول بايد شناخت علمي و عملي  روي اندامهاي گوناگون كودكان، نوجوانان، بانوان و آقايان بدست مي آمد. در خياط خانه شخصي خود اندازه هايي كه از مشتريان بدست مي آورد را طبقه بندي مي كرد و انها را بصورت جدولهايي سايزبندي ثبت ميكرد. تقريبا پس از ١٥ سال از هر گروه سني اندازه هاي مدوني تهيه شده بود كه مي توانست جوابگوي اندازه هاي مورد نياز توليد كنندگان لباس با درصد خطاي كمتري باشد.

جداول سايز بندي براي هر گروه سني آماده شده بود، اكنون زمان تست استاندارد بودن و نبودن اين جداول سايز بود. كار اصلي از همينجا شروع شد. اين سايز ها بايد روي  الگوهايي واقعي تست مي شد زيرا تنخور هيچكدام از الگوهاي متدهاي غيرايراني مطلوب و مورد رضايت استاد جوان وتوليد كنندگان درجه اول و مزونداران مطرح نبود و همين امر آغازگر ابداع الگوهايي شد كه در عين سادگي، تنخور ممتازي نيز بايد داشته باشند. روزها و ماه ها روي الگوهايي كه تهيه مي شد دوخت آنها با آزمون و خطا انجام مي شد تا ايرادات تنخوري هم اگر داشت بايد رفع مي شد…

بالاخره پس از چندين سال كار بي وقفه، الگوهاي پايه با تنخوري كاملا رضايت بخش  براي تمام گروهاي سني و جنسي آماده شد. 

از اين مرحله به بعد بصورت وسيع اين الگوها در آموزشگاه جوان براي كارآموزان و متقاضيان الگوهاي استاندارد، اعم از توليدكننده و مزون دار و… آموزش داده مي شد. به مرور در كارگاه ها و مزون هاي مختلف از روي الگوهاي آموزش داده شد لباسهايي دوخته مي شد كه خوشبختانه بالاي ٩٥ درصد، رضايت كامل از تنخوري و ايستايي لباسها حكايت داشت و پنج درصد باقي مانده ايرادات با نظر دوستان همكار خياط رفع مي گرديد.

طی سالهای اخیر، تمركز مديریت و مربیان آموزشگاه جوان براي به روز شدن الگوهاي آموزشگاه معطوف گرديده و امروز ادعا و افتخار داريم كه الگوهاي ابداعي استاد جوان (متد جوان)، بدون ايراد و بدون پرو هستند. شاهد اين مدعا صدها هنرجوي فارغ التحصيل آموزشگاه هستند كه هرسال با اعتماد بنفس بالا اقدام به ثبت برند و تاسيس مزونها و توليديهاي صاحب نام و برندهاي بسيار موفقي شده اند و با اخذ گواهينامه هاي معتبر بين المللي از طريق آموزشگاه در ايران و كشورهاي پيشرفته دنيا جذب بازار كار مي شوند.

آموزشگاه جوان تنها آموزشگاهي هست كه موسس آن آقا در تهران هستند كه مجوز رسمي آموزش به بانوان و آقايان را همزمان و يكجا دارد.همچنين در سال ٩٤ اين آموزشگاهها بعنوان آموزشگاههاي كار آفرين نمونه كشوري (معرفي شده در برنامه يك ساعته زنده مثبت ١٧ شبكه ١) به هموطنان عزيز معرفي شدند.

همچنين در سال ٩٥ نماينده اي از طرف سازمان ملل براي بررسي و شناسايي موسسات و آموزشگاه هاي تاثيرگذار در دنياي تجارت پوشاك، به تهران آمده بود كه از طريق سازمان فني وحرفه اي اين آموزشگاهها بعنوان پيشتاز و موفق در زمينه الگوهاي بي ايراد و بدون پرو معرفي شدند. اين نماينده پس از بررسي و تست الگوها و تاييد آنها در حضور نماينده فني و حرفه اي، هنرجويان  و مربيان آموزشگاه ، استاندرد و بي ايراد بودن الگوهاي “متد جوان” را كاملاً تاييد كردند.

برخی از ویژگی های ترمه آموزشگاه جوان:

 • سابقه فعالیت بالا
 • مخترع متد و سبک خیاطی با نام ( متد جوان)
 • تنها مرکز مجاز که موسس اقا برای آموزش خانم ها و اقایان را دارد.
 • معرفی به عنوان آموزشگاههاي كار آفرين نمونه كشوري
 • دارای فضای آموزشی ایده آل برای هنرجویان
 • دارای مجوز از سازمان فنی حرفه ای کشور
 • مشاوره های تخصصی برای راه اندازی کسب و کار
 • برگزاری ورکشاپ ها متعدد

راه ارتباطی با آموزشگاه جوان

تلفن تماس

 986 63 664 – 021
 145 15 664 – 021

آدرس و شماره تماس: تهران

 خیابان ولیعصر. بالاتر از چهارراه ولیعصر. روبروی بزرگمهر. پلاک 1491. طبقه پنجم شمالی

 

 

2-پورموسی (شادی)

آکادمی پورموسی

آکادمی طراحی و دوخت پورموسی با دو شعبه در تهران و کرمانشاه با برند (شادی) سابقه 30 سال فعالیت آموزشی را دارا میباشد.که در این سالها مدیریت مجموعه توانسته است بارها موفق به دریافت گواهینامه مدیر و مربی نمونه شود.این آکادمی و با تخصص در حوزه خیاطی و طراحی و دوخت به مدیریت خانم پورموسی فعالیت خود را از سال 1372 وبا اخذ مجوز رسمی از سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور  آغاز نمود. سابقه 30 سال تدریس و مدیرت خانم پورموسی در دوره های خیاطی  و طراحی  دوخت شامل ژورنال شناسی، لباس شب و عروس،متد خیاطی مولر،الگو های ترک، و… که شرایطی مناسبی را برای یاد گیری هنرجویان فراهم نموده است وسعی بر این دارند که جز بهترین  وبروز ترین اکادمی طراحی ودوخت در سطح کشور باشند.

شروع ثبت نام ترم پاییزه در تمامی رشته های خیاطی ، طراحی، لباس ، خدمات آموزشی به صورت آنلاین و حضوری هنر جو می پذیرد

021-86013632

آموزشگاه خیاطی پورموسی

سطح آموزش در این آموزشگاه پیشرفته بوده و تمام هنرجویان  قادر خواهند بود تا مهارت های دوخت دوز ، توانایی رسم الگو، توانایی پیاده کردن مدلهای مختلف روی الگوی اساس ، توانایی برش ودوخت مدل های مختلف بدون پرو وبدون ایراد را به خوبی فرا بگیرند. از جمله افتخارات این آموزشگاه گرفتن مجوز آموزشگاه برای 30 نفر از هنرجویان محترم میباشد. همچنین کلیه دوره ها در آکادمی طراحی و دوخت پورموسی (شادی) زیر نظر سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور برگزار می شود و پس از پایان هر دوره با انجام امتحان نظری و عملی  مدرک رسمی سازمان فنی و حرفه ای برای هنرجویان صادر می گردد. این مدرک دارای کد بین الملی  بوده و قابلیت ترجمه  و ارائه در 21 کشور دنیا از جمله کانادا و استرالیا را دارد.

خانم پورموسی مدرس صدا و سیما، جهاد دانشگاهی و مجله کوک را در کارنامه خو دارد.

برخی از ویژگی های پورموسی (شادی):

 • ارائه مدرک رسمی از سازمان فنی حرفه ای کشور
 • دارای سابقه درخشان
 • کسب رتبه یک آموزشگاه های فنی حرفه ای کشور
 • دریافت گواهی نامه مدیر و مربی نمونه کشور
 • برگزاری دوره های مختلف (بیش از 15 دوره آموزشی )
 • دارای دو شعبه در تهران و کرمانشاه
 • برگزاری کلاس ها زیر نظر سازمان فنی  حرفه ای کشور
 • ارائه بروزترین و جدیدترین آموزش مدل ها و طراحی ها لباس
 • سابقه حضور در برنامه به خانه برمیگردم و مربی مجله کوک

موفقیت آکادمی  پورموسی در زمینه کسب و کار:

 حاصل ۳۰ سال فعالیت آکادمی شادی در رشته طراحی و دوخت گرفتن مجوز آموزشگاه برای سی و چهار نفر از هنرجویان و داشتن مجوز تاسیس مزون برای بیش از ۳۰۰ نفر از هنرجویان محترم می باشد که سابقه این فعالیت منجر به کسب امتیاز درجه یک برای آموزشگاه بوده است

 شعار آکادمی: افتخار ما این است که  با ما به اوج موفقیت دست پیدا می کنید.

 دوره های آکادمی طراحی و دوخت  پورموسی:

 1. نازک دوزی
 2. ضخیم دوزی
 3. دوره لباس شب وعروس
 4. دوره فوق تخصصی مولاژ
 5. دوره فوق تخصصی دراپاژ  دراپینگ
 6. دوره سوزن تنبور
 7. نقاشی باتیک نقاشی روی پارچه
 8. دوره سایز بندی و طریقه سایز به سایز کردن الگو
 9. دوره کت و شلوار مردانه

از دیگر آموزش های  آکادمی پورموسی:

الگوسازی و برشکاری ،  مانتو دوز ،  یقه های سه بعدی ،  جیب های فانتزی ،  بچه تیکه دوزی  با دست و چرخ و…  می باشد که هرکدام تنوع و زیبایی خاص خود را دارد.

هنرجویان عزیز می توانم برای مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر از زمان برگزاری کلاس ها میزان شهریه و غیره با شماره های زیر در ارتباط باشند

آشنایی بیشتر با نحوه برگزاری کلاس ها:

کلاس ها تک ساعتی که در برگه قرارداد کارآموزی بین هنرجو آکادمی طراحی دوخت پورموسی ( شادی )  منعقد می گردد برگزار می‌شود  آکادمی متعهد می شود قرارداد ساعت های آموزشی خود را به پایان برساند به این نویدی است  برای هنرجویانی که در دوره‌های خاص و کوتاه مدت را انتخاب می کند.  تمامی کلاس ها به صورت عمومی برگزار می گردد و این کلاس‌ها در هنرجویان انگیزه بیشتری ایجاد می کنند چون علاوه بر کار خود و معایب آن با کار هنرجویان دیگر و معایب اندامی افراد مختلف آشنا می‌شوند به این روش تدریس بهترین و بیشترین بازده و راندمان کاری را دارد.

توجه:

 در ضمن آکادمی پرموسی دوره های آموزشی خاص و کوتاه مدت و نیمه خصوصی را برای افرادی که مایل هستند دوره‌ها را زودتر به پایان برسانند را نیز برگزار می‌کند بخصوص برای عزیزانی که مدرک سازمان آموزش فنی حرفه ای را جهت ارائه به کشورهای خارجی می خواهند.

ثبت نام دوره های جدید:

دراپاژ دراپینگ مولاژ پیشرفته طراحی لباس پلیسه و پلیته یقه های سه بعدی جیب های فانتزی کت و شلوار مردانه نقاشی باتیک نقاشی روی پارچه جواهر دوزی درباری دوزی سوزن تنبور ملیله دوزی (جواهر) و… 

شروع ثبت نام ترم پاییزه در تمامی رشته های خیاطی ، طراحی، لباس ، خدمات آموزشی به صورت آنلاین و حضوری هنر جو می پذیرد

021-86013632

آکادمی طراحی و دوخت پورموسي

ارتباط با آموزشگاه خیاطی پورموسی

آدرس و شماره تماس: تهران

 ‎شعبه تهران:کوی نصر
 ٨٦٠١٣٦٣٢-٠٢١
٧٢١٥-٣٩٥-٠٩١٢
‏‎شعبه کرمانشاه:٢٢ بهمن
 ٣٨٣٧٩٦٣١-٠٨٣

 

 

3-آموزشگاه شکوفه خانم بزرگی

آموزشگاه طراحی و دوخت شکوفه با ۳۰ سال سابقه ی آموزش رسمی و درخشان زیر نظر سازمان آموزش فنی حرفه ای توسط خانم بزرگی یکی از برترین مدرسین خیاطی در صداوسیما مدیریت می شود. یکی از افتخارات مجموعه آموزشی شکوفه ، میزان رضایت هنرجوهای عزیز هست که از ابتدایی ترین دوره ی خیاطی تا پیشرفته را در آموزشگاه ما میگذرانند. خانم بزرگی در این سال ها از بروز کردن آموزش های خود غافل نبوده در ایران و همچنین دوره های پیشرفته ی کشور های دیگر حضور داشته اند و دارای گواهینامه می باشند و هر سال آموزش های خود را به روز کرده اند. ایشان متد های متریک ، گرلاوین ، ایتالیایی و مولر را تدریس کرده اند و تسلط کامل به این متد ها دارند و در حال حاضر شما میتوانید آموزش متد مولر که یکی از کم پرو ترین متد ها است را به صورت اصيل و واقعی به همراه تجربه ی دوخت ۳۰ ساله ایشان در آموزشگاه شکوفه بگذرانید. 

آموزشگاه شکوفه

کلیه دوره های آموزشی زیر نظر سازمان آموزش فنی و حرفه ای می باشد و بعد از پایان دوره هنرجویان توسط آموزشگاه به سازمان معرفی میشوند و بعد از آزمون که در خود آموزشگاه شکوفه برگزار می شود می توانند گواهینامه ی داخلی آموزشگاه و گواهینامه بین المللی رسمی فنی و حرفه ای را در رشته های مجزا دریافت کنند.

لازم به ذکر است این مدرک قابل ترجمه و ارایه در کشور هایی که عضو سازمان جهانی کار (ILO) هستند، می باشد

رزومه آموزشی صداوسیما:

خانم بزرگی به مدت ۱۰ سال به دعوت از سازمان صداوسیما مدرس افتخاری و پیاپی برنامه های “خانه فیروزه ای” ، “به خانه برمیگردیم” و “سیمای خانواده” بوده اند و در حال حاضر در برنامه “سیمای خانواده” برای سال سوم مدرس رشته خیاطی هستند.

ویژگی های آموزشگاه شکوفه:

 • یکی از ویژگی های آموزشگاه شکوفه این است که شما می توانید یک جلسه به صورت رایگان در آموزشگاه شکوفه آموزش ببینید و بعد از اطمینان از نحوه تدریس و میزان علاقه ی خود به خیاطی ثبت نام کنید
 • آموزشگاه شکوفه تا کنون توانسته است برای اکثر هنرجویان خود مجوز تاسیس آموزشگاه و مزون را بگیرد و در این راه آن ها را یاری کرده است 
 • یکی از خدمات ویژه ی آموزشگاه شکوفه داشتن گارانتی آموزشی است و رفع اشکال حضوری یا غیرحضوری بعد از پایان دوره بدون هیچ هزینه ای امکان پذیر است 
 • دوره ها در آموزشگاه شکوفه كاملا عملی برگزار می شود و الگو و برش و دوخت سر کلاس انجام می شود
 • و همچنین کلاس ها استاد محور نیست و هنرجو نیز همزمان می تواند کار کند و دارای مکان آموزشی بزرگ است.
  کلاس ها در آموزشگاه شکوفه به صورت گروهی برگزار می شود و این ویژگی برای هنرجویان ایجاد ذوق و علاقه ی بیشتری میکند و همچنین در کنار سوالات خود با اندام های مختلف و ایرادات اندامی به صورت کامل و عملی آشنا می شوند
 •  اکثر دوره ها در دو نوبت صبح و عصر برگزار میشود

دوره های آموزشی آموزشگاه شکوفه

 1. نازک دوزی
 2. ضخیم دوزی
 3. الگوسازی تخصصی (ژورنال)
 4. لباس شب و عروس
 5. الگو و دوخت
 6. باکس و تاپلکس
 7. دراپینگ
 8. لباس های گره و دراپه
 9. لباس های کشی
 10. دوره پیراهن و شلوار مردانه
 11. طراحی لباس بصورت آکادمیک و دانشگاهی
 12. نقاشی روی پارچه
 13. جواهر دوزی تزیینات لباس
 14. گلدوزی برجسته مبتدی تا پیشرفته گلدوزی با چرخ
 15. روبان دوزی گلسازی
 16. آموزش کیف
 17. نقاشی روی چرم کچه چرم دوزی کریت پارچه
 18. پارچه سازی مختلف 

ارتباط با آموزشگاه خانم بزرگی (شکوفه)

توجه: برای دیدن آموزش های خانم بزرگی میتونید به صفحه اینستاگرام ایشون مراجعه کنید.

آدرس و شماره تماس: تهران

خ ستارخان خ شادمان نرسیده به خ صالحیان کوچه شاهرخ پلاک 11 واحد 1

شماره تماس: 09196255750  واتساپ

 66511180

جهت تهیه انواع الگوهای آماده خیاطی سیماکده می تونید رو لینک زیر کلیک کنید:

الگو خیاطی

 

 

 

آموزشگاه خیاطی شرق تهران

4-کلبه هنر

کلاس خیاطی کلبه هنر

آموزشگاه خیاطی کلبه هنر به مدیریت خانم مهشید شفیعیان با مجوز رسمی از وزارت کار و رفاه اجتماعی و پروانه تاسیس از سازمان فنی و حرفه ای کشور ۲۹ سال سابقه آموزشی می باشد. طی سال های متوالی تعداد زیادی ازهنرجویان مبتدی را تعلیم داده و از آنها افراد خلاق و مبتکری در حوزه کاری خود ساخته است.

آموزشگاه خیاطی کلبه هنر

آموزشگاه خیاطی کلبه هنر دارنده گواهینامه های مدیریت – مربیگری و لوح تقدیر از جشنواره الگوهای برتر میباشد این آموزشگاه نیز با فراهم آوردن محیط مناسب برای هنرجویان خیاطی توانسته هنرجویان قابل توجهی را تعلیم دهد همچنین با برگزاری دوره های مختلف وارائه مدرک بین المللی کار فعالیت مناسبی را دارد.

برخی از ویژگی های كلبه هنر:

 1. اعطاى مدارك رسمى از سازمان فنى و حرفه اى كشور به فارغ التحصيلان از اين مجموعه هنرى
 2. (داراى دو كارگاه صنايع پوشاك و صنايع دستى)
 3. آشنايى با جديدترين متدهاى آموزشى دنيا توسط متخصصين و به روز ترين سرفصل هاى آموزشى و ارائه ژوژمان به اين آكادمى بين المللى
 4. آموزش ورود جشنواره هاى مهارت سازمان فنى و حرفه اى و مسابقات و همايشهاى اين مجوعه و دريافت جوايز و لوح تقدير و تنديس از اين مركز
 5. آموزش راهكارهاى تبليغاتى و جذب مشترى و درآمد زايى
 6. آموزش نحوه دريافت پروانه و مجوز كسب و كار
 7. آموزش ورود به بازار كار در داخل و خارج از كشور با در دست داشتن مدارك معتبر
 8. برگزاری دوره های مختلف (بیش از 10 دوره آموزشی )

طراحی و دوخت لباس مجلسی

آموزشگاه خیاطی کلبه هنر در محیطی جداگانه آماده ارائه تمامی خدمات دوخت به مشتریان محترم با کیفیتی مطلوب و ارائه جدیدترین ژورنالها ومدلهای روز دنیا می باشد. طراحان مجرب ما شما را برای انتخابی برتر راهنمایی خواهند کرد.

طراحی و دوخت انواع لباس های مجلسی زیر

 • لباس شب
 • لباس عروس
 • لباس نامزدی
 • لباس فشن
 • عربی و هندی

طراحی و دوخت لباس اسپرت

سفارش طراحی و دوخت انواع لباس های اسپرت

 • کت دامن
 • کت شلوار
 • مانتو شلوار
 • سارافون
 • تاپ و تیشرت

ثبت نام هنرجویان عزیز برای ثبت نام در کلاس های آموزشگاه خیاطی کلبه هنر می‌ توانند با در دست داشتن مدارک زیر به آدرس آموزشگاه مراجعه و در کلاس مورد نظر خود ثبت نام کنند.مدارک لازماصل و کپی شناسنامهاصل و کپی کارت ملیهزینه دوره آموزشیعکس ۳ در ۴ با حجاب کامل اسلامی ۳ قطعه

 ارتباط با آموزشگاه خیاطی کلبه هنر آدرس و شماره تماس:

شرق تهران – میدان رسالت – ابتدای خیابان بختیاری(سامان) پلاک ۳۷۱ زنگ سوم

ساعات کار
شنبه تا چهارشنبه ۹ صبح تا ۷ بعد از ظهر
پنجشنبه ۹ صبح تا ۲ بعد از ظهر

شماره تلفن 
۰۲۱-۷۷۸۹۴۴۲۹
۰۲۱-۷۷۸۰۶۳۲۴
شماره موبایل
۰۹۳۸۸۴۵۵۱۵۹

 

 

5-خرقه پوش

کلاس خیاطی خرقه پوش

آموزشگاه طراحی دوخت خرقه پوش به مدیریت لیلا ضرابی کارشناس لباس و مد از انگلیس فعالیت خود را به صورت رسمی ‌و با دارا بودن مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای کشور از سال ۱۳۹۴ شروع کرده است کار آموزان می توانند پس از اتمام دوره های مذکور در صورت تمایل اقدام به اخذ دیپلم بین المللی که در سر تا سر دنیا مورد تایید می باشد بنمایند

دوره های آموزشی همگی از ابتدا و اصولی می باشد

آموزشگاه خرقه پوش

تکنیک های دوختی و به اصطلاح لم کوزه گری را از صفر تا صد در این آموزشگاه به شما آموزش داده خواهد شد.

دوره های آموزشی و تخصصی:

 1. نازکدوزی که به همراه دوره تخصصی و حرفه ای شلوار دوز آموزش داده می شود
 2. نحوه کاربا انواع چرخ و اندام شناسی نیز از موارد آموزشی این دوره خواهد بود
 3. در دوره شلوار تمامی کشکاری ها با متد تخصصی اساتید آقا کارآموز آشنا خواهد شد
 4. ضخیم دوزی و دوخت تخصصی انواع بارانی و پالتو و کاپشنها و….
 5. دوره ۶ ماهه و فوق تخصصی شب و عروس که در این دوره دامنهای زک پوزن،تاپلکسها،فنر گذاری نرم و وینتاژ نیز علاوه بر موارد اولیه آموزش داده خواهد شد
 6. مانتو دوز که در دو ترم ساده و فشن مطابق با مد روز تدریس خواهد شد
 7. دوره تخصصی دوخت شومیز
 8. دوره مردانه شامل پیراهن ،شلوار،کت با روش مردانه و بدون الگو
 9. دوره فشن وینتاژ و آموزش انواع پیلی و اریگامی لباس
 10. دوره فشن یقه های حجمی و پترن استار
 11. دوره تخصصی مولاژ و مانکن سازی و الگو ساز حجمی
 12. دوره جامع جواهردوزی و کار روی لباس و مانتو

نکته مهم این است که بر خلاف اکثریت آموزشگاههای دیگر کلیه دروس توسط استاد و نه کارآموزان قدیمی تدریس می شوند
در کلیه دوره ها الگوسازی و برش و دوخت و اتوکاری و رفتار با کلیه پارچه ها آموزش داده می شود.

وسایل خیاطی نحوه کار با چرخ نحوه اتو کشی صحیح پارچه شناسی
شناخت پارچه الگو سازی برش، دوخت پرو تاپلکس
تاپ ترانسپارنت دامنهای زک پوزن فنر گذاری نرم مدلهای فشن
دوره های یقه های حجمی پترن استار دوره جواهر دوزی تخصصی گل سینه های فانتزی

کارآموزان می توانند شهریه مصوب را به صورت اقساط  پرداخت کنند.کلاسها نهایتا ۷ نفره می باشد و امکان برش و دوخت و الگو سازی زیر نظر مربی مهیا می باشد.

برخی از ویژگی های خرقه پوش:

 • دارای مجوز رسمی از سازمان فنی حرفه ای کشور
 • شهریه مصوب سازمان برای دوره ها
 • امکان پرداخت شهریه به صورت اقساط
 • برگزاری کلاس خیاطی حداکثر با 7 نفر (ظرفیت پایین وکیفیت بالا)
 • دوره های متنوع (بیش از 17 دوره آموزشی)

راه ارتباط با آموزشگاه خرقه پوش

آدرس و شماره تماس: تهران فلکه اول تهرانپارس،خ گلبرگ،بین صادقی و رشید،پلاک ۱۲۴,طبقه ۲،واحد۶

:۷۷۷۴۷۱۱۰-۰۹۳۵۱۸۳۷۸۰۷

اینستاگرام آموزشگاه خرقه پوش

 

 

 

6-موژان

آموزشگاه موژان

آکادمی طراحی و دوخت موژان برگزیده دومین جشنواره در موسسات ازاد و همچنین دارنده گواهینامه بانوان برتر سال 1394 ، می باشد.
این اموزشگاه در سال 1382 با اموزش طراحی دوخت ) دوره های نازکدوز زنانه،ضخیم دوز زنانه،شب و عروس و… ( و همچنین در سال 1392 با آموزش صنایع دستی به همت کارشناس ارشد طراحی لباس و پارچه ،خانم نوحه خوان، جزو انجمن طراحان دوخت-طراحان لباس در بنیاد ملی مد و لباس ،استاد دانشگاه رسما فعالیت خودرا آغاز کرده است.

ویژگی های آموزشگاه خیاطی موژان

 • مدیریت مجموعه کارشناس ارشد طراحی پارچه و لباس ودکترای پژوهش هنر هستند.
 • تمامی گواهینامه های ارایه شده در این مرکز ، اعطا شده از سازمان فنی و حرفه ای کشور می باشد که دارای اعتبار بین المللی است.
 • برگزار کننده تمامی دوره های خیاطی و طراحی لباس و صنایع دستی
 • الگوهای تدریسی در سرای موژان به روش مولر است و تماما بر اساس سایزهای شخصی دوخته میشود و همه لباسها به صورت بزرگ و به اندازه هنرجویان است.
 • سرای موژان دسترسی عالی برای هنرجویان عزیز دارد.)ایستگاه اتوبوس در فاصله چند قدمی
 • ظرفیت هنرجویان حداکثر 10نفر است چون به ازای هر هنرجو یک میزکار و چرخ خیاطی در اختیار دارند.
 • امکان پرداخت شهریه به صورت اقساطی

هدف از برگزاری دوره های آموزشی خیاطی آموزش هنرجویانی است که با در نظر گرفتن نیاز های جامعه و بازار کار رشته خیاطی بتوانند نیازهای خیاطی از روی الگو، برش و دوخت را در تولید برطرف سازند .هدف دوره آموزش خیاطی ، آموزش هنرجویانی است که عالقه به رشته خیاطی بصورت واقعی دارند ، و در آینده دوست دارند خیاطی را به عنوان یک شغل انتخاب کنند ) و در صورت گذراندن دوره طراحی لباس ، با خالقیت و استقالل بیشتر ( در بازار کار مشغول شوند.

آموزشگاه موژان

اموزشگاه الگو و برش دوره های در حال برگزاری در آموزشگاه خیاطی موژان

نازک دوز الگوساز دوره شب و عروس و مجلسی
ضخیم دوزی مانتو دوز شلوار دوز
صنایع دستی طراحی لباس مارولوس

آبستره با رزین و اپوکسی

در این کالس آموزشی قصد داریم شما را با چندین تکنیک پر طرفدار در نقاشی آبستره با رزین اپوکسی و رنگ های رزینی آشنا کنیم و در آموزش ها نشان دهیم که چطور با استفاده از ساده ترین ابزار و روش ها میتوانید خودتان به سادگی و در خانه تصاویری خارق العاده خلق کنید، و از آثار خودتان به عنوان اشیا تزئینی یا کاربردی در خانه استفاده کنید.

مارولوس

آموزش نرم افزار مارولوس این قابلیت را به شما می دهد خالقیت خود را با توجه به امکانات این نرم افزار در معرض نمایش بگذارید یادگیری این نرم افزار فقط به هنرجویان طراحی لباس مختص نمی شود بلکه هنرجویان طراحی و دوخت نیز می توانند آن را آموزش ببینند و از آن استفاده الزم را ببرند این نرم افزار برای افرادی که صاحب مزون و تولیدی هستند بسیار توصیه می شود.

صنایع دستی

شامل جواهر دوزی،گلدوزی،ربان دوزی،نقاشی روی پارچه و…..

نحوه برگزاری کالاس خیاطی

دوره نازک دوز که به صورت مبتدی است حدود 4 الی 5ماه ، 2 جلسه 3 ساعته در هفته می باشد. تمامی دوره های تخصصی یک جلسه در هفته و 2 و نیم الی 3 ساعت می باشد. دوره طراحی لباس 5 ترم) آناتومی،طراحی لباس،مبانی رنگ، جنسیت سازی،کالکشن سازی ( میباشد که هر ترم 2 ماه میباشد.

آموزشگاه موژان فضای داخلی-min

ارتباط با آموزشگاه خیاطی موژان

آدرس و شماره تماس: تهران

صادقیه،بلوار آیت الله کاشانی،نرسیده به پل ستاری،روبروی شهرداری،بین حسن آباد و ابراهیمی شمالی،ساختمان نور گستر،طبقه اول،واحد7

شماره تماس:  09124787763-02144016157-02144060927

شعبه دو: تهران سعادت آباد بلوار سرو پاکنژاد

شماره تماس: 02122119030 – 09366750098

 

 

آموزشگاه خیاطی در پاسداران

 

7-وصال

آموزشگاه وصال

آموزشگاه خیاطی وصال فعالیت خود را از سال 1372 توسط خانم پروین اسلامی اغاز نموده خانم اسلامی در سال ۱۳۵۷ دیپلم خیاطی خود را از سازمان فنی‌ و حرفه‌ای اخذ نمود و مشغول به کار خیاطی بصورت آزاد شد. علاقه فراوان ایشان به در اختیار گذاشتن دانش و هنر خود به دیگران باعث شد تا در سال ۱۳۷۲ آموزشگاه خیاطی وصال را تاسیس نماید.

از آن سال تاکنون هنرجویان زیادی را آموزش داده و در طی‌ این مدت همواره به دنبال پیشرفت شخصی‌ خود در حیطه علم طراحی و دوخت و همچنین بهینه سازی روش های تدریس بوده است.

هم اکنون آموزشگاه خیاطی وصال در تهران پذیرای علاقه مندان در کلیه رشته‌ها و کلاس خیاطی مانند نازکدوز، ضخیم دوز، لباس شب، لباس عروس و غیره می‌باشد. این هنرجویان در طی‌ گذراندن این دوره‌ها با کلیه نکات پایه‌ای، متوسط و پیشرفته زیر نظر پروین اسلامی آموزش داده میشوند. هنرجویان پس از اتمام دوره‌های خود و کسب مدرک بین‌المللی فنی‌ و حرفه‌ای میتوانند به راحتی‌ وارد بازار کار شوند.

 این آموزشگاه  میتواند تدریس جداگانه و خصوصی به هر هنرجو را ارائه دهد.

آموزشگاه خیاطی وصال

آموزشگاه خیاطی وصال در تهران پذیرای علاقه مندان در کلیه رشته‌ها و کلاس خیاطی مانند نازکدوز، ضخیم دوز، لباس شب، لباس عروس و غیره می‌باشد

برخی از ویژگی های وصال:

 • تدریس جداگانه و خصوصی به هر هنرجو
 • دریافت مدرک بین المللی فنی و حرفه ای
 • عدم حذف جلسه در صورت غیبت
 • کارگاه های رایگان برای ورود به بازار کار
 • آموزش حضوری و غیر حضوری

 

ارتباط با آموزشگاه وصال

آدرس و شماره تماس:

تهران چهار راه پاسداران، میدان حسین آباد، خ جوانشیر، خ شعبانلو، گلزار سوم، پلاک 9

۴۹ ۷۵ ۲۲۹۵ ۲۱ ۹۸+

09123221866

شنبه تا سه شنبه از ساعت ۹ الی ۱۴

 

 

 

8-مجتمع خوش ذوق

آموزشگاه خوش ذوق

مجتمع آموزشی طراحی دوخت و لباس خوش ذوق با مدیریت شیرین خوش ذوق با مجوز رسمی از سازمان فنی حرفه ای کشور با ارائه دهنده ۶۹ حرفه فعالیت خود را از سال ۸۵شروع کرد که سرکار خانم خوش ذوق عضو انجمن نخبگان ایران ،نویسنده کتاب و دارای بیش از ۸۰ مدرک از سازمان فنی حرفه ای کشور می‌باشد که تمامی هنرجویان می‌توانند پس از اتمام دوره مدرک بین المللی و قابل ترجمه دریافت کنند.

آموزشگاه خیاطی خوش ذوق

ویژگی های آموزشگاه خوش ذوق :

 • پشتیبانی پس از اتمام دوره
 • اعطای مدرک بین المللی و قابل ترجمه از سازمان فنی حرفه ای کشور
 • امکان پرداخت شهریه به صورت نقد و اقساط
 • دارای مجوز رسمی از سازمان فنی حرفه ای کشور
 • امکان آموزش به صورت مجازی
 • آموزش دوره ها با انواع متد ها
 • برگزاری کلاس ویژه کارمندان و شاغلین

دوره های آموزشی آموزشگاه طراحی دوخت و طراحی لباس خوش ذوق :

 1. نازکدوزی
 2. مانتو دوزی
 3. بچه گانه دوزی
 4. شلوار دوزی
 5. ضخیم دوزی
 6. لباس شب و عروس
 7. دوره سایز بندی
 8. طراحی لباس

   ارتباط با مجتمع آموزشی خوش ذوق :

آدرس و شماره تماس:

تهرانشریعتی -بالاتر از پل سیدخندان-روبه روی پارک شریعتی -نبش خیابان اتوبانک پلاک ۱۰۰۷-طبقه اول واحد ۹ ۲۲۸۸۶۰۸۰ ۰۹۱۲۴۷۱۷۱۹۳

 

 

 

 

9-آموزشگاه خیاطی ستاره طلایی

آموزشگاه خیاطی ستاره طلایی

آموزشگاه طراحی دوخت ستاره طلایی سرافراز با 33 سال سابقه زیر نظر سازمان آموزش فنی حرفه‌ای با مدیریت بانو سرافراز که یکی از برترین مدرس‌های تخصصی شب و عروس بوده مدیریت می‌شود. ستاره طلایی سرافراز با ایجاد فضایی صمیمی توانست یکی از حرفه‌ای ترین آموزشگاه‌ها برای افرادی که خواهان تخصص و درآمد عالی هستند تبدیل شود.

بانو سرافراز طبق آخرین مدل‌های فشن شوی هرسال دوره تخصصی شب و عروس را برگزار می‌کند به گونه‌ای که شما در کلاس‌های تخصصی می‌توانید هر مدلی که دوست دارید را طراحی کنید برش بزنید و بدوزید.

آموزشگاه خیاطی ستاره طلایی
آموزشگاه خیاطی ستاره طلایی

این آموزشگاه از متد ایتالیا استفاده می‌کند که البته شما با هرمتدی باشید می‌توانید رسم الگو را آموزش ببینید اما علت انتخاب متد ایتالیا به دلیل بدون پرو بودن لباس و محاسبات راحت است. یکی دیگر از ویژگی‌های برجسته ستاره طلایی سرافراز کارگاهی بودن کلاس‌ خیاطی می‌باشد که هر فرد برای خود چرخ خیاطی مجزا دارد و کلاس‌ها به صورت نیمه خصوصی بوده تا بانو سرافراز توانسته با بهترین کیفیت به هنرجوهای خود آموزش دهد.

همچنین ما برای راحتی هنرجویان عزیزمان ورکشاپ‌های تخصصی تاپلکس، کیج، مولاژ، دراپه و… به صورت یک الی دو روزه برگزار می‌کنیم تا تمامی دوستان بتوانند از هر نقطه‌ای از ایران در دوره‌های ما را شرکت کنند.

لازم به ذکر است تیم حرفه‌ای ستاره طلایی توانسته با بهترین کیفیت دوره‌های مجازی شب و عروس مقدماتی را تهیه کند که شما می‌توانید از روی پیج سفارش دهید.

چرا آموزشگاه ستاره طلایی

 1. 33 سال سابقه‌ی آموزش در زمینه‌ی تخصصی شب و عروس
 2. برگزاری ورکشاپ آخرین فشن شوها
 3. پشتیبانی مادام العمر و گارانتی آموزش که پس از دوره شما می‌توانید برای پاسخ به سوالات به صورت حضوری و یا غیرحضوری به صورت کاملا رایگان با استاد ارتباط داشته باشید
 4. در هر سطحی که باشید استاد متناسب با همان به شما آموزش می‌دهد.
 5. مشاوره رایگان برای پیداکردن هدف‌تان از خیاطی و دریافت مشاوره ارشد فروش اختصاصی
 6. ساخت مانکن شخصی خودتان در دوره فوق تخصصی شب و عروس

دوره های آموزشی:

 • شب و عروس (مجازی و حضوری)
 • باکس، تاپلکس، مانکن (فصل اول شب و عروس)
 • زیرسازها، دامن‌های اسکارلت، ترک، انواع زاک (فصل دوم شب و عروس)
 • مولاژ، انواع رکاب (فصل سوم شب و عروس)
 • تکنیک‌های تخصصی کیج و وینتاژ (فصل چهارم شب و عروس)
 • نازکدوزی (مجازی و حضوری)
 • مانتو تخصصی و شلوار تخصصی

ارتباط با ستاره طلایی
برای دیدن آموزش های خانم سرافراز میتونید به صفحه اینستاگرام و سایر سوشال های ایشون مراجعه کنید:

اینستاگرام آموزشگاه ستاره طلایی
یوتوب:setaretalayii
پینترست:setaretalayi sarafraz
لینکدین:setaretalayi sarafraz

آدرس و شماره تماس:
تهران:ولیعصر ابتدای مطهری بعد کوچه سربداران جنب شیرین عسل پلاک 468 طبقه 3
شماره تماس:
02188890743
09193066011

 

 

 

10- 20بافت

آموزشگاه خیاطی 20 بافت

هم در تهران و هم در تمام ایران بهترین آموزشگاه خیاطی می باشد که به راحتی می توانید در کلاسهایش ثبت نام کنید و بهترین کلاس خیاطی ست که می توانیم پیشنهاد کنیم. بالاترین آمار رضایت کاربران، بهترین تجهیزات ممکن و کاربردی ترین آموزشهای خیاطی را ارائه می دهد و از این جهات قابل مقایسه با آموزشگاههای دیگر نیست. درواقع آموزش هاشون بر مبنای نیاز و کاربردی بودن طراح شده است.

کلاس خیاطی در تهران

20بافت که مرجع تخصصی نساجی و پوشاک است به خاطر تجربه اش در زمینه مشاوره به کارخانجات پوشاک، تجهیز خط تولید و پرورش نیروی متخصص؛ برای اولین بار با همکاری بهترین اساتید دانشگاه، دوره های کاربردی و اشتغال محوری رو طراحی کرده که کمترین زمان، خیلی حرفه ای خیاطی رو یاد میگیرید. ضمنا مدرک فنی حرفه ای و مدرک بین المللی از IESانگلستان هم ارائه می دهد.

از نظر تجهیزات کامل‌ترین هستند (تجهیزاتی که فقط کارخانه ها دارن) و حتی شما در صورت ثبت نام در دوره های این کلاسها، وسایل مورد نیاز (از قبیل انواع چرخ خیاطی صنعتی و خانگی ، اتو های مخزن دار، قیچی برش و …..) و حتی شهریه کلاس ها رو هم بصورت اقساط بدون سود میتوانید پرداخت کنید. با کارت VIP که به هنرآموز می دهند تا 2 سال از امکانات آموزشگاه، کمک و رفع اشکال اساتید، تورهای کارخانه گردی، لینک سازی و کلی مزایای دیگه می توانید بهره مند شوید.

 آدرس و شماره تماس:

بلوارکشاورز،خیابان نادری، کوچه زرکش پ13 واحد6- از هرجای ایران می توانید در کلاسهای آنلاین شرکت کنید.

شماره تماس:

09120203720

02188394021

 

 

 

 

آموزشگاه فنان

 

در نهایت در مجموع این 10 آموزشگاه که معرفی کردیم کلاس ها و دوره های مختلفی برگزار میشود که شامل موارد زیر میشود.

 • آموزش خیاطی و نازک دوزی
 • آموزش ضخیم دوزی
 • آموزش مانتو و شومیز
 • آموزش دوخت لباس محلسی و شب
 • آموزش دوخت لباس عروس
 • آموزش شلوار زنانه
 • آموزش لباس کودک ونوزاد
 • آموزش لباس نوزادی
 • آموزش شلوار مردانه
 • آموزش کت و شلوار مردانه
 • الگو ساز حجمی
 • وینتاژو اریگامی
 • دوره لباس کشی
 • دوره نقاشی باتیک ، نقاشی روی پارچه
 • دوره تخصصی مولاژ
 • دوره تاپلکس
 • دوره دراپاژ و دراپینگ
 • دوره سوزن تنبور
 • دوره طراحی لباس
 • دوره های برش کاری
 • چهل تیکه دوزی
 • یقه های سه بعدی
 • دوره نرم افزار های الگو سازی (جیمینی ، مارالوس)
 • دوره طراحی کیف و کفش

 

 

دوره آموزش خیاطی سازمان فنی و حرفه ای تهران

دوره های خیاطی فنی حرفه ای

نتیجه گیری نهایی:

در این مقاله مرجع خیاطی هدف اصلی صرفا معرفی آموزشگاه های فعال و برتر بر اساس معیار های فنی و کاربردی بوده و جنبه تبلیغاتی  دارد و پس از آن آشنایی هنرجویان و اقشار جامعه می تواند مهم تلقی شود و یا به عنوان ضعف آن آموزشگاه در نظر گرفته بشود.

چیزی که اهمیت بسیار بالایی دارد این است که شاید در ظاهر این موارد کوچک به نظر برسند اما همین موارد به ظاهر کوچک است که باعث تفاوت های بسیار بزرگ می شود.

در نتیجه اگر به دنبال شغلی مطمئن، هنری و پول ساز هستید، خیاطی و طراحی لباس جزء مشاغل پولساز امروز و فردا است، پس آموزش خیاطی و آموزش طراحی لباس را در برنامه های آموزشی خود حتما به یاد داشته باشید.

نظر شما چیست؟

در نهایت از شما می خواهیم که تجربه  خود از این آموزشگاه ها و یا آکادمی های دیگری که در این مقاله در مورد آنها صحبت نشد را در بخش نظرات با دیگر دوستان خود به اشتراک بگذارید تا با این کار بتوانیم به یکدیگر در جهت انتخاب صحیح بهترین آموزشگاه خیاطی  برای هنرجویان بعدی کمک کنیم.

 

آموزشگاه های که معرفی کردند معتبر هستند؟

بله تمام آموزشگاه های خیاطی که معرفی شدند در این صفحه دارای مجوز رسمی فعالیت و آموزش هستند.

کیفیت تدریس در آموزشگاه خیاطی تهران رو تضمین میکنید؟

این آموزشگاه ها از بین چند ده آموزشگاه مختلف انتخاب شدند و سالیانه خروجی هنرجو های موفق زیادی داشته اند و سابقه درخشانی در آموزش دارند.

شهریه آموزشگاه ها خیاطی چقدر هست؟

شهریه آموزشگاه ها بر اساس دوره انتخابی شما متغیر هست ولی همه آموزشگاه ها با نرخ مصوب سازمان فنی و حرفه ای شهریه را دریافت می کنند.

 

ارائه مدرک معتبر و بین المللی خیاطی و مزایای آموزش آن

علاقه‌مندان به خیاطی، مد و فشن با شرکت در دوره‌های آموزشی معتبر خیاطی می‌توانند مدرک معتبر دریافت نمایند.

این مدرک می‌تواند برای کسب درآمد، گذاشتن کلاس‌های خیاطی، رفع نیاز خود، کار کردن در شرکت های دوخت و تولید لباس و… کاربرد داشته باشد.

هزینه کلاس‌های خیاطی

هزینه شرکت در کلاس‌های خیاطی بنا به شرایط مختلف بستگی دارد؛ این شرایط شامل سطح کلاس‌ها، مدت زمان کلاس‌ها، اساتید و مدرسین، آموزشگاه، حضوری و غیر حضوری بودن کلاس‌ها می‌باشد.

شهریه مصوب سازمان

سازمان آموزش فنی و حرفه ای دارای استانداردهای زیادی است که در همه ی رشته ها اقدام به طراحی این استانداردها نموده است.

آموزشگاههایی که از سازمان آموزش فنی و حرفه ای اخذ مجوز می نمایند می توانند از شهریه های مصوب آن استفاده  نمایند.

لطفا برای دانلود جدول شهریه 1401 مصوب سازمان سازمان فنی و حرفه ای بر روی لینک زیر کلیک کنید.

جدول شهریه سال 1401 مصوب سازمان سازمان فنی و حرفه ای

 

تمایل دارید آموزشگاه شما در این لیست معرفی شود و در صدر گوگل قرار بگیرید؟ با ما تماس بگیرید تا بررسی های لازم صورت گیرد .

شماره 09146230913

فروش الگوی خیاطی

 

به زودی سعی خواهیم کرد تا بهترین آموزشگاه های خیاطی در سایر مراکز استان ها رو معرفی کنیم پس ما رو دنبال کنید.

در این بخش میتونید به کلیک روی هر شهر به آموزشگاه های خیاطی که در اون شهر ها نسبت به سایر آموزشگاه ها عملکرد بهتری داشتند رو بببنید که هم آدرس و هم شماره تماس آموزشگاه برای دریافت مشاوره در صفحات مربوط به اون شهر قرار گرفته هست. 

 

 

آموزشگاه خیاطی در مشهد 1401
آموزشگاه خیاطی در کرج 1401

 

4.7/5 - (306 امتیاز)
دیدگاه کاربران
120 دیدگاه
 • راحله منجک 12 فوریه 2023 / 4:24 ب.ظ

  من هم تعریف زیادی از آکادمی 20بافت شنیدم و ایرا هم یکی از اقوام در سمیناری که استاد سلیمان با همکاری 20بافت برگزار کرده بود شرکت کردند خیلی از این مجموعه و اقای عرفانیان تعریف کردند . من در این ترم میخوام دوره پیشرفتم رو در اموزشگاه 20بافت ثبت نام کنم

 • زهرا 8 فوریه 2023 / 12:51 ق.ظ

  سلام.
  آموزشگاه ۲۰‌بافت دوره دیدم، بسبااار عالی است. همون‌طور که دوستان گفتند، شهریه کلاس فرع بر آموزش است. صبر و آموزش همه‌جانبه (الگو، اتو، برش و دوخت) در این آموزشگاه به صورت حرفه‌ای و باحوصلا انجام می‌شه. خانم رفیعی از بهترین‌هایی هستند که بنده دیدم

 • ریحانه 4 ژانویه 2023 / 4:20 ق.ظ

  سلام من سال ۹۹به صورت آنلاین آموزشگاه … شرکت کردم هیچ پیش زمینه ای نداشتم از خیاطی حتی کوک ساده و چرخ هم روشن نکرده بودم تا قبل از اون ولی الان خیاط خوبی هستم خیلی کار خوبی کردم که واسه شروع پیش ایشون رفتم مدرکم رو هم پارسال گرفتم اما کسی که میخاد خیاطی یاد بگیره بدونه که تمرین و تکرار میخاد و زمان بر هست من نازک دوز رو پیششون بودم با اینکه حضوری نبودم خوب بود نمیگم فوق العاده اما خوب بود سر کلاس هر لباسی رو یاد میدادن میدوختن رفتارشون عالی بود رفتار دخترشونم عالی بود هنوزم رفع اشکال میکنن ولی من دیگه اشکالی ندارم که بپرسم آموزشگاه خوبی هست اما من برای ادامه میخام ی جای دیگه برم چون خانم زمانی طول دوره مجلسیش زیاده و خیلی توضیحات زیاد میدن که با من سازگار نیست اما من همیشه تو این مدت بعد ازینکه کلاسم تموم شد فیلمای خیاطی میدیدم که اونم خیلی کمک کننده بود در کل یک عالمه باید تمرین کرد و همه لباس های نازکدوزی رو دوخت الکی که آدم خیاط نمیشه صبر حوصله دقت ظرافت آدم منظمی بودن خیلی مهمه اگه ی لباس دوختم ببینم خراب شده یا ایراد داره میشکافم ی بار دیگه درستش میکنم برطرف شه ایرادش بنظرم بعد از نازکدوزی باید یکسال بگذره بعد کلاس مجلسی و بقیه رو ادامه داد
  این نظر شخصی من ب عنوان کسی که هیییییییچ پیش زمینه ای از خیاطی نداشتم و با ی دوره آنلاین خیاط شدم ولی فک نکنید که کسب درآمد کردم. نظرم رو گفتم شاید بدرد کسی بخوره ممنون از سایت خوبتون من خودم نظر همرو خوندم.

 • حلما معتمد 28 دسامبر 2022 / 6:52 ب.ظ

  من چند دوره در یکی از اموزشگاه های به اصطلاح معروف دوره دیدم واقعا چیزی یاد نگرفتم و مثل این بود که پولم رو دور ریختم
  با استرس زیاد در دوره های … شرکت کردم واقعا راضی هستم

 • نگین 3 دسامبر 2022 / 10:02 ق.ظ

  من ۱ سال اموزشگاه پارس دوره دیدم اصلا راضی نبودم

 • المیرا مقدسی 30 نوامبر 2022 / 7:19 ب.ظ

  منون از سایت خوبتون من خیلی تحقیق کردم و در نهایت در کلاس های آکادمی 20بافت شرکت کردم
  بی نظیر هست مخصوصا خانم رفیعی که فوف العاده دلسوز و دوست داشتنی هستند

 • افراسیاب 30 نوامبر 2022 / 12:10 ب.ظ

  سلام ممنونم ازتون واقعا آموزشگاه های خوبی رو معرفی کردید من بهترین آموزشگاه خیاطی در تهران رو از لیست شما انتخاب کردم و خیلی راضی بودم دستتون درد نکنه خدا خیرتون بده سپاس

 • Hamed 8 نوامبر 2022 / 11:58 ب.ظ

  آموزشگاه شکوفه با حضور استاد خانم بزرگی بنظرم خیلی عالیه منم در پی یافتن کلاس های خیاطی هستم از مبتدی تا پیشرفته قبلا کلیپ های خانم بزرگی رو تو آپارات زیاد میدیم واقعا در این کار بهترین استاد هستن فقط نمیدونم ایشون آموزش برش کار تیراژ بالا دارند یا خیر

 • مهتاب 1 نوامبر 2022 / 11:28 ق.ظ

  سلام ممنون بابت سایت خوبتون.بهترین آموزشگاه تو تهران که لباس عروس اموزش بده معرفی میکنید

  • سیماکده 1 نوامبر 2022 / 6:19 ب.ظ

   سلام خدمت شما آموزشگاه خوب که مد نظر شما باشند میتونید به آموزشگاه جوان آموزشگاه پورموسی مراجعه کنید ولی همه آموزشگاه ها که معرفی شدند عالی هستند

  • غزاله 1 نوامبر 2022 / 9:31 ب.ظ

   به من آموزشگاه خیاطی ایده رو معرفی کردند . اما اصلا اموزشگاه خوبی نبود

 • هانیه رسولی 15 سپتامبر 2022 / 11:09 ب.ظ

  ممنون از سایت خوبتون من از طریق سایتتون با آکادمی 20بافت آشنا شدم
  یکی از موسسات بی نظیر آموزش خیاطی هست که به نظرم مسائل مالی براشون مطرح نیست و هر چقدر بخواهید کلاس رفع اشکال برگزار می کنند
  و حتی فیلم انوزش جلسات رو ظرف 48 سایت با بهترین کیفیت تو سایتشون میتونی ببینی
  با موسسات خوبی در اروپا هم همگاری می کنند

 • محنا امامی 9 آگوست 2022 / 2:45 ب.ظ

  بنظر من بهترین آموزشگاه چه از لحاظ ساختار و چه از لحاظ چارت مدرسان آموزشگاه فن و هنر 20بافت هست واقعا عالی هستند

 • فاطمه 8 آگوست 2022 / 10:18 ب.ظ

  میشه بگید مدرک کودوم آموزشگاه بهتره ؟؟؟

 • یزدانی 26 جولای 2022 / 1:00 ق.ظ

  سلام آموزشگاه خوب در غرب تهران هم معرفی کنید آموزشگاه که فنی حرفه ای باشه یعنی مدرک رسمی بده در پایان دوره
  و یه سوال داشتم اونم اینکه بعد از گذراندن چند ترم میشه مدرک رسمی خیاطی گرفت آیا امتحان خیاطی در خود آموزشگاه گرفته میشه توسط مدیر آموزشگاه یا باید بریم جای دیگه امتحان بدیم

  • سیماکده 27 جولای 2022 / 1:12 ق.ظ

   سلام چند تا آموزشگاه معرفی کردیم ولی این لیست هر سال بروز رسانی میشه ولی چشم سعی میکنیم بازم معرفی کنیم
   آیت بهسازی سوال رو بهتر هست از خود آموزشگاه ها بپرسد بازم جویا میشیم از آموزشگاه ها و اینجا بیان میکنیم
   واکه کسی از مدیران آموزشگاه ها پاسخ دارند می‌توانند به همین نظر پاسخ بدن

   • سارا تهامی 15 آگوست 2022 / 11:50 ب.ظ

    من دو دوره اموزش مقدماتی رفتم بعد رفتم آموزشگاه ۲۰بافا واقعا فوقالعاده و دلسوز و اصلا اولویت‌بندی مسائل مادی نبود
    بعد از هر جلسه‌ها فیلم اون جلسه رو هم با بهترین کیفیت
    ت بهمون می‌دادند و جلسه رفع اشکال هم رایگان بصورت خص‌وصی برگزار کردن ممنون از شما

 • نریمان 25 جولای 2022 / 1:46 ق.ظ

  سلام من خیلی میخواستم آموزشگاه خیاطی برای مردان هم معرفی می‌کردید

  • سیماکده 27 جولای 2022 / 1:15 ق.ظ

   سلام دوست عزیز بعضی از آموزشگاه ها دوره خیاطی برای مردانه هم دارند ولی چشم

 • نسرین 20 جولای 2022 / 10:01 ق.ظ

  چه جالب همه تو یه روز برای آموزشگاه خرقه پوش نظر دادند ؟؟!!!!!!!!!

  • بیتا 20 جولای 2022 / 6:24 ب.ظ

   اصلا اموزشگاه خوبی نیست بر خلاف تبلیغات کامنتی که براش میشه البته مطمعنا خودش هنرجوهاش مجبور میکنه کامنت بذارن اینجا،یکی از دوستان من هنرجوش بود گفت رودروایسی اینکار کردم.

  • زهرا 27 جولای 2022 / 12:49 ب.ظ

   اون همه احتمالا یک نفره با چند اکانت فیک.

 • شکوهی 12 جولای 2022 / 12:27 ق.ظ

  سلام کاش میشد آموزشگاه ها رو بر اساس محله ها مثلاً بهترین آموزشگاه خیاطی در جنوب تهران و… از هم تفکیک می‌کردید اپن طوری عالی میشد

 • مینا سعادت 8 جولای 2022 / 10:38 ب.ظ

  سلام واقعا آموزشگاه های که معرفی کردید جز بهترین آموزشگاه خیاطی کشور هستند ممنونم از شما

 • منصوری 4 جولای 2022 / 12:57 ق.ظ

  من میخوام دوره لباس عروس و لباس شب رو برم ولی آموزشگاه خوب که خیالم راحت باشه نمیدونم کجا برم. من اصفهان هستم ممنون میشم اگه میشناسید معرفی کنید

 • کرامت 4 جولای 2022 / 12:56 ق.ظ

  سلام ببخشيد كسي در قم اموزشگاه مي نا رو رفته ميدونه چطوريه ؟!يا اموزشگاه خياطي كه كارش عالي باشه و مدرك معتبر كسي سراغ داره ؟!

 • پریسا 4 جولای 2022 / 12:53 ق.ظ

  من آموزشگاه خانم بزرگی آموزشگاه شکوفه رفتم تو صداسیما درس میدادن واقعا چقدر عالی وگویا بود و تکلیف میدادن به ما و ازمون میخاستن?? و انقدر دلسوزانه و خالصانه درس میدن که همه مون عاشقش بودیم و هستیم ? و استاد اخلاق هستن ایشون و من با اینکه یک سال از دوره م نازکدوزی و ضخیم دوزی میرفتم میگذره ولی بازم خودشونو دخترشون هرسوالی بپرسیم تو گروهمون جواب میدن خداخیرش بده

 • Mandana 3 جولای 2022 / 9:43 ق.ظ

  من آموزشگاه خرقه پوش میرم و به نظرم آموزشگاه خیلی خوبی هست، تعدادافرادی که در کلاس هستن کمه که این به یاد گیری بهتر و تمرکز بچه ها کمک میکنه و اینکه واقعا تا الان از استاد لیلا ضرابی راضی بودم واموزش و نکات اموزشی کامل هست.

 • مائده 27 ژوئن 2022 / 11:32 ق.ظ

  سلام به همگي
  اموزشگاه خرقه پوش يكي از بهترين اموزشگاه هاي كشور هستش
  مخصوصا براي كسايي مثل من كه خيلي ريز بين و حساس هستن
  و دوست دارن وقتي زمان و هزينه ميزارن واسه خودشون واقعا اتلاف انرژى نبوده باشه…از نظر امكانات اموزشگاهي سطح بسيار بالايي داره

 • ياسمن 27 ژوئن 2022 / 11:19 ق.ظ

  سلام من آموزشگاه خرقه پوش رفتم و خيلي راضي بودم از محيط آموزشگاه و امكانات گرفته تا مربي حرفه ايم استاد ليلا ضرابي .

 • مریم 27 ژوئن 2022 / 11:05 ق.ظ

  من از ابتدا و بدون هیچ پیش زمینه ای اموزش خیاطی رو در اموزشگاه خرقه پوش با استاد ضرابی شروع کردم و با اینکه مبتدی بودم کاملا با اموزش های حرفه ای و دقیق و دلسوزانه ی خانم ضرابی تونستم یاد بگیرم و بسیار از ایشون تشکر میکنم بابت صبوری و اموزش اصولی شون. واقعا راضی هستم و تصمیم دارم تا اخر با ایشون ادامه بدم و دوره های شب و عروس و ضخیم دوزی رو هم شاگرد ایشون باشم

 • فاطمه 27 ژوئن 2022 / 10:24 ق.ظ

  سلام. من تو آموزشگاه خرقه پوش دوره دیدم. واستادم سرکار خانم ضرابی. جز بهترین ها هستن، نحوه اموزش عالی. از نظر اخلاق هم حرف ندارن. وبا کاراموزا مهربون و دوستانه برخورد میکنن. محیط و تجهیزات آموزشگاه هم خیلی خوبه. و در اختیار کارآموزانه. من واقعا راضی هستم که این آموزشگاه رو انتخاب کردم.

 • سیما دادرس 26 ژوئن 2022 / 4:04 ق.ظ

  من اموزشگاه موژان رفتم و خیلی خیلی راضی هستم مخصوصا مدیریت قوی و صمیمانه خانم نوحه خوان بسیار عالی بودن من همیشه دعاشون می کنم

 • عسل 23 آوریل 2022 / 6:53 ب.ظ

  سلام دوستان
  میشه لطفانظرتون رو درباره آموزشگاه خیاطی ایده،اگر اونجا آموزش دیدین،بفرمایین
  که آیا از آموزشها راضی بودین یا خیر

 • عسل 23 آوریل 2022 / 5:38 ب.ظ

  سلام دوستان
  ممنون میشم اگر دوستان در آموزشگاه ایده دوره دیدن
  نظرشون رو اعلام‌کنن که آیا راضی بودن یاخیر

  • عاطفه 27 آوریل 2022 / 8:19 ب.ظ

   سلام دوستان عزیزم

   با توجه که تو سایت ذکر شده اسامی اموزشگاه جنبه تبلیغاتی لازم میدونم یسری مسائل با تجربه که به دست اوردم ارائه بدم که بهترین اموزشگاه انتخاب کنید
   حقیقتا خیاطی جز حرفه ای که بسیار به تمرکز و دقت زیاد نیاز داره و اصلا کار اسانی نیست و شما عزیزان فقط با علاقه شدید و صبر وشکیبایی زیاد میتونید در این حرفه موفق باشید پس با توجه به این موارد شما باید استادی برای یادگیری انتخاب کنید که صبر و شکیبایی بالایی داشته باشه و از همه مهتر برخورد خوبی با هنرجو داشته باشه این مورد بسیار مهم لطفا توجه داشته باشید با مربی مهربان و دلسوز خیاطی شروع کنید
   حالا چطور بتونید یه مربی خوب انتخاب کنید کافیه چند بار برخورد داشته باشید اکثرا این اموزشگاه سفارش دوخت قبول میکنن شما میتونید برای سفارش دوخت مراجعه کنید و اصلا ابدا نگید قصذ یادگیری دارید و رفتار مربی با هنرجوها انالیز کنید حتی برخوردش با خودتون زمانی که سفارش تون اماده شد به دوخت که تحویل داده شده دقت کنید که ایا قابل قبول هست، زمانی که هنرجوها از کلاس خارج میشن میتونید پرس وجو کنید حتما از چند نفر بپرسیذ چون توانایی هر هنرجو متفاوت در اخر باید بگم من خودم قبلا یکی از همین اموزشگاه معرفی شده انتخاب کردم که بسیار بسیار پشیمان شدم از هزینه و وقت که سوخت کردم و الان یه اموزشگاه کاملا معمولی انتخاب کردم که اصلا شناخته شذه نبست ولی در این یکسال واقعا یک خیاط کاربلد شدم و بسیار از انتخابم راضی هستم

   • زهرا 16 مه 2022 / 11:19 ب.ظ

    سلام
    امکان داره اسم آموزشگاهی که ازش راضی هستید رو بفرمائید؟

    • عاطفه 7 جولای 2022 / 1:58 ب.ظ

     سلام
     اموزشگاهی انتخاب کنید که از الگوسازی تا برش و دوخت در داخل اموزشگاه زیر نظر مربی بتونید انحام بدین مربی که سرکلاس اجازه نمیده الگو سایز واقعی طراحی کنید و مدلسازی کنید و برش و دوخت بزنید به درد نمیخوره شما باید طی دوره نازک دوز اکثر کارها رو در داخل اموزشگاه انجام بدین و ریز کاری در خانه مربی من همیشه به من توصیه میکنه داخل اموزشگاه زیر نظر خودش بدوزم اصلا کاری که تو خونه انجام میشه مورد قبولش نیست راستم میگه اکر قرار باشه شما در اموزشگاه فیلم بگیری همه کارها رو در خونه انجام بدین دیگه چه کاریه بری اموزشگاه!؟؟؟
     خب این همه پکیج های خیاطی باقیمت کمتر تهیه میکنی با کیفیت فیلم بالا، وقتی اموزشگاه ثبت نام کردین باید خیاطی داخل اموزشگاه انجام بشه برای تمرین در خانه مدل های بیشتر کار بشه

  • معصومه 27 ژوئن 2022 / 10:04 ق.ظ

   سلام
   من چند آموزشگاه رفتم برای گذروندن دوره شب و عروس، کلی هم هزینه کردم اما هیچ نتیجه ای نگرفتم
   من چند وقت از طریق اینستاگرام آموزشگاه خرقه پوش رو دنبال کردم و حدودا بعد از یک سال که حسابی کنجکاویم برطرف شد رفتم حضوری باهاشون برخورد داشتم همه چی عالی بود هم محیط آموزشگاه هم خود استاد،بعد هم که ثبت نام کردم و این دوره رو گذروندم
   خلاصه که همه چی مثل اونی بود که داخل پیجشون بود
   استاد هم از نظر علمی و هم از نظر اخلاقی فوق العاده بودن
   حتما به دوستانی که میخان خیاطی شروع کنن یه سر به این آموزشگاه بزنن مطمعنا پشیمون نمیشن❤️

 • مائده مصطفی لو 13 آوریل 2022 / 12:05 ق.ظ

  خییییلی ممنونم از معرفی و سایت عالیتون.?
  با کمک شما دوستِ عزیز و نظرِ دوستانِ عزیزم و پیگیری چند ساعتی خودم و خونواده م من هم مربی خیاطیم رو پیدا کردم و انشالله پیش خانم بزرگی در آموزشگاه شکوفه میرم به امید خدا ????

  • سیماکده 22 آوریل 2022 / 11:11 ق.ظ

   سلام خدمت شما خواهش میکنم خیلی خوشحالیم که تنوستیم به شما کمک کنیم

 • زهرا 13 مارس 2022 / 12:26 ب.ظ

  آموزشگاه ایده چطوره؟خوبه؟

 • Fahime 20 نوامبر 2021 / 6:31 ق.ظ

  آموزشگاه … خانم… عالی عالی عالی فقط اینو میتونم بگم بسیار متین و خوش برخورد و دوست داشتنی واقعا اگر میخاید خیاط بشید و با اعتماد به نفس خیاطی کنید من بر خودم لازم دونستم اینجا این مطلبو بزارم تا دین استاد … بر گردنم ادا کرده باشم ….بسیار عالی و آموزشگاه خوبیه من سال ۹۵ آموزش دیدم از صفر شروع کردم الان هر چیزی که بخام میتونم بدوزم و ازین بابت خوشحالم …ممنون از رفتار خوب خودشون و دختر گلشون … جان همیشه دعاگویتان هستم

  • زهرا 15 ژانویه 2022 / 10:57 ق.ظ

   من متوجه نشدم.
   کدوم آموزشگاه و استاد؟!

 • عاطفه 6 نوامبر 2021 / 10:39 ق.ظ

  سلام دوستان عزیز
  شخصی به نام استاد رجاور می شناسید در زمینه لباس عروس؟ اگر کسی می شناسه لطفا بهم بگید خودشون آموزشگاه دارن یا اینکه با کدوم آموزشگاه ها همکاری دارنو ممنونممممم

 • zj6751 28 سپتامبر 2021 / 7:06 ب.ظ

  سلام
  کسی از آموزشگاه شوکت واقع در خیابان فرشته با مدیریت خانم بلالی شناخت یا تجربه ای داره؟

  • سپیده 9 اکتبر 2021 / 7:14 ب.ظ

   من دوره کت مردونه رفتم
   مفت نمی ارزید
   همچی خانم بلالی تبلیغ میکرد که استاد ما ال و بل که رفتم
   هرچی هم زنونه بلد بودم یادم رفت
   قبلا تو ستارخان بود از وقتی رفته فرشته ،شهریه نجومی و همه چی سمبل
   همه چیزش پول
   الکی میگفت متریال از روسیه
   همش تو بازار و کوچه مروی بود
   یعنی اونجا فقط جیبتو خالی میکنن،ا

   • زهرا 17 اکتبر 2021 / 12:38 ب.ظ

    خیلی ممنون خیلی کمک کردید.
    این آموزشگاه هم منتفی شد.

 • مه سیما 7 سپتامبر 2021 / 3:40 ب.ظ

  با سلام
  بنده از ابتدای شروع الفبای خیاطیم که توسط یکی از طراحان لباس جشنواره فیلم فجر که پیش ایشون دوره دیدند خرقه پوش را به من معرفی کردند , درابتدای صحبتم عرض کنم خدمتتون برای تصمیم گیری و انتخاب یک آموزشگاه خوب باید به خروجی های اون آموزشگاه دقت کنید شاگردهایی که ازین آموزشگاه فارغ التحصیل شدند نمیگم همه ولی تعداد بیشماری دارای موفقیت های اقتصادی و اجتماعی شده اند خود بنده در اندازه خودم رزومه ای دارم که نشان دهنده موفقیت هام در این چندسال شرکت در موسسه خرقه پوش می باشد و هنوزهم افتخار اینو دارم در محضر مهندس ضرابی عزیز کسب علم میکنم و بهره میبرم و کنارشون کار میکنم خانم های محترم دوستان عزیز بدانید و اگاه باشید وقتی مغز کارو ول کنید و به پوست کار بچسبید در آکادمی مولر المان هم کسب علم کنید هیچ دستاوردی نخواهید داشت، وقتش رسیده تو این قرن ۲۱ یکم جهان سومی فکر نکنیم رشد کنیم چون ما نسل آگاهیم ما نسل تحصیلکرده ایم دوره دوره ی اندیشه هست، خانمی که میای کلاس خیاطی ۱۲ ساله داری دوره میبینی همچنان در دوره نازک دوز درجه ۲ ثبت نام میکنید مشکل از معلم و نداشتن پنجره نیست مشکل از خود شما هست ما ادمها کاش یاد بگیریم نقد کردن یعنی چه؟ وقتی داریمیک شخص را نقد میکنیم یا سازمانی ، براساس یک اصولی باید صحبت کنیم ،مگر قصد تخریب و زیر سوال بردن داشته باشیم به عمد ؛
  که مطمئن باشید به در بسته خواهد خوردو ضررش در چشم خودتان فرو میرود دوستان عزیزی که قصد شرکت در دوره ها ی آموزشی خرقه پوش را دارید برای تحقیق و تفحس با کسانی صحبت کنید که یک رزومه قوی در زمینه خیاطی دارند نه کسانی که تنها به صرف وقت گذرانی و هرج و مرج وارد یک موسسه میشوند چون این عزیزان در هزار تا آموزشگاه دیگه هم همین هستن به امید دیدار همه عزیزان در خرقه پوش با مدیریت مهندس لیلا ضرابی ??

 • بنیادی 29 آگوست 2021 / 4:28 ب.ظ

  سلام واقعا من خیلی بررسی کردم اکثرا جز عالی ترین آموزشگاه خیاطی کشور هستند ممنونم از بایت معریف این آموزشگاه های خوب

 • Shim shim 25 آگوست 2021 / 4:27 ب.ظ

  با سلام خدمت همه عزیزان
  راستش من اصلا قصد گذاشتن کامنت نداشتم ولی چون بیخود بی جهت اسم من اورده شد لازم دانستم یکسری مسائل مطرح کنم.
  اموزشگاه خرقه پوش با مدیریت خانم ضرابی دوره دیدم
  از لحاظ اموزش الگو بد نبود مشکلی نداشت ولی اموزش دوخت و دوز من رضایت نداشتم و از لحاظ یادهی دوخت و دوز ضعیف عمل کردن سرکلاس اجازه نمونه دوخت رو نداشتیم اگر در کلاس اجاره میدادن بدوزیم رفع اشکال میشد که ایشون فقط یکبار به مدت 5دقیقه تو کل دوره اجازه استفاده چرخ خیاطی رو به ما دادن که اون هم چرخ خونگی بود به عنوان مثال بنده دوست داشتم خیاطی با چرخ راسته هم یاد بگیرم که متاسفانه اموزش داده نشد تعداد کلاس 7نفره بود که با توجه به شرایط کرونا برای همگی ایجاد استرس میکرد فضا اموزشگاه بسته اس و هیچ پنجره ای نداشت برای من شخصا نگران کننده بود که البته با توجه به پیک کرونا بچها یکی یکی متفرق شدن 4جلسه اخر ترم اموزش بالاتنه شروع شد که بالاتنه ایتالیایی اموزش داده شد با استین مولر:/ که این دو با هم سنخیت نداشتن در ضمن ما قرار بود متد مولر یاد بگیریم که متاسفانه بالاتنه مولراموزش داده نشد
  این تجربه من از اموزشگاه خرقه پوش امیدوارم به درد دوستان بخوره در ضمن فن های خانم ضرابی حمله نکنند هر کس یک نظری داره سپاسگذارم

  • مریم کاویانی 25 آگوست 2021 / 7:35 ب.ظ

   با سلام من کارآموز قدیمی خانم ضرابی و اموزشگات خرقه پوش هستم
   اینکه گفتن اموزشگاه پنجره نداشته که بدونین چقد خصومت شخصی با معلم دلسوز ما دارن
   اموزشگاه ۳ اتاق و طبقه ۲ ام ساختمون تو خیابون اصلی اصلا مگه میشه پنجره نداشته باشه
   بعد من تو اتاق بادوره دیگه داشتم دوره میدیدم
   استادم علاوه برآستین ایتالیایی که بچه گانه و ساده هست استین مولر هم برای دانش کارآموز ترم ۱ درس میدن
   متاسفم برای شما و امثال شما که با عقده هاتون و رفتار نامناسب و بدگویی سعی در خراب کردن این استاد نازنین دارین
   دیگه همون که گفتی اموزشگاه پنجره نداره شاهد دروغگوییتونه
   متاسفم برای امثال ادمهای مریضی مثل شما که جای خیاطی دنبال مسایل خاله زنگی هیتن
   برین کامنتا رو بخونین ببینید امثال شما چید انگشت شمارن
   طرفدارای استاد اگر بیان که دیگه هیچی

  • شیدا 25 آگوست 2021 / 7:51 ب.ظ

   نظرتون بیشتر خنده دار بود
   آموزشگاه خرقه پوش تجهیزاتی داره که همیشه خو‌د من برام سوال بوده
   چرا استاد این وسایلو برامون میخره
   شما حتی تو نشستن پشت چرخ خونگی خودت میگی مسکل داری،مبگی چرا پشت چرخ صنعتی ننشستم؟؟؟
   اگر حرفات یه درصد درست بود و دانششو داشتی متوجه میشدی
   نازک ۱ ،فقط در حد آشنایی با بالاتنه و بیشتر مبحث راجب دامنه
   اخه شما که معلومه داری دروغ میگی،خصومت داری،چرا نظر بد میدی
   من سه تا آموزشگاه که دو تاش تو همین جا هست و نام نمیبرم رفتم تا استادی به اسم لیلا جونمو پیدا کردم
   به ادم نمیتونه همرو راضی نگه داره ،ولی وقتی ۹۰ درصد شایدم بیشتر عاشق استاد و دانشش هستند بگرد دنبال ایراد تو خودت
   در ضمن من ظهر ها ،در حال گذروندن شب و عروس هستم و استاد منو پای چرخ تمام اتومات میشونه،خجالت بکش،وجدان داشته باش

 • هما 25 آگوست 2021 / 1:32 ب.ظ

  سلام کارآموز آموزشگاه خرقه پوش هستم.
  آموزشگاه خیلی تمیز و مرتب و عالی و قانونمند.

 • نغمه صفایی 24 آگوست 2021 / 9:06 ب.ظ

  محیطی عال مربی دلسوز و کاردان و موفق بعد از چند تجربه با اموزشگاهخای دیگر اینجا نقطه عطف زندگیم بوداموزشگاه خرقه پوش کمک بزرگی به‌من کرد با تشکر از خانم‌ضرابی

 • منیر 24 آگوست 2021 / 11:04 ق.ظ

  بنظر من آموزشگاه خرقه پوش تنها آموزشگاه معتبر و نمونه کشوری هست که استاد درس میده با جون و دل و رفتار مناسب بنا به رفتار هنرجو داره
  خانم ضرابی باید خیاط و مربی نمونه کشوری انتخاب بشن اونی که نظر منفی داده حتما یه جای کار خودش میلنگیده

 • نیر قدسی 23 آگوست 2021 / 10:54 ب.ظ

  سلام و خسته نباشید
  من ساکن ارومیه ام و سالهایت کارم خیاطبه با متد متریک و گرلاوین کار میکرد
  تا سال ۹۵که تو اینیستا با خرقه پوش و خانم ضرابی آشنا شدم و متد مولر رو ازشون تمام کمال هر دوره رو یاد گرفتم برخورد مربیم آموزش بی نقصش صمیمیت کنارش جدی بودنش به من انرژی میداد تا من هر ماه دوبار ۱۰ساعت تو اتوبوس بشینم یا یکساعت تو هواپیما و رفت و امد کنم اونم با کلی ذوق و شوق
  وظیفه خودم دونستم واقعیتهارو در مورد مربی آموزشگاه علم و هنر آموزشش بگم بماند که برا روزهایی که من اونجا میرسبدم از چایی صبحانه تا نهار منه کارآموز مسافر رو درنظر میگرفت
  من الان کلی کارآموز دارم و زیر سایه خانم ضرابی متد مولر رو تو شهرمون آموزش میدم و مدیون لیلای عزیز هستمو خواهم بود
  تازه برا آموزشهای نو دوباره ازشون کلاس خواستم و هفته بعد دوباره کنارشونم

 • لونا 23 آگوست 2021 / 10:00 ب.ظ

  سلام و عرض ادب من آموزشگاه خرقه پوش دوره ديدم وبه شخصه واقعا از استاد عزيزم خانوم ضرابي راضي هستم ايشون اينقدر اخلاق حرفه اي و كاري دارن و همينطور عالي تدريس ميكنن كه من هر روز علاقه مند تر و مشتاق تر ميشم به ادامه دادن و حرفه اي شدن ،اينقدر ايشون با حوصله تدريس ميكنن آدم لذت ميبره يك كلام عاشقشونم
  هر كي ميخواد در محيطي آرام خياطي حرفه اي ياد بگيره انتخابش بدون شك خرقه پوش بايد باشه

 • نیر قدسی 23 آگوست 2021 / 9:13 ب.ظ

  سلام وقتتون بخیر
  من ساکن ارومیه هستم و کارم سالهاست خیاطیه.متد متریک و گرلاوین کار میکروم تا سال ۹۵که آموزشگاه خرقه پوش و خانم ضرابی رو تو اینیستا پیدا کردم و رفتم مخضرشون
  متد مولر رو ازشون یاد گرفتم
  شما فکر کنین چه برخورد خوبی داشتن که من ماهی دوبار از ارومیه به تهران میرفتم شوخی نیست ۱۰ساعت تو اتوبوس بشین و نزدیک دوسال و نیم رفت و آمد کردم مربی بی نهایت وارد آگاه مسلط جدی و بینهایت گرمی هستن من همیشه بهشون ارادت دارم و باورتون نمیشه بگم برا روزایی که من قرار بود اونجا باشم از صبحانه تا نهار منو باخودش میاورد چون میدکنست راه درازی اومدم
  من الان تو شهرمون متدی که ازشون یاد گرفتمو آموزش میدم کلی کارآموز دارم
  خیلی ناراحت شدم که در حقشون کم لطفی بشه
  من نه بخاطر نون و نمک و دوستی …. نه!فقط بخاطر اینکه حق مربیگری و استادی رو در حق تک تک همکلاسبهایی که داشتم رو دیدم وظیفه خودم دونستم وافعیتهارو به عرضتون برسونم.تازه من مجددا برا کلاسها و دروس جدید ازشون کلاس میگیرم هفته بعد اونم نه مجازی بلکه حضوری و روز شماری میکنم

 • Mina 21 آگوست 2021 / 3:53 ب.ظ

  سلام دوستان اموزشگاه خرقه پوش خیلی خیلی داغون افتضاح من رفتم و اصلا اصلا رضایت ندارم گول همین سایت خوردم نه تدریسش درست بود نه رفتار خانم ضرابی بسیار زننده بود رفتار ایشون .پیشنهادم اینکه به این سایت ها و اینستاگرام توجهی نکنید خیلی دقت کنید تو انتخاب اموزشگاه که سرتون کلاه نره هم از لحاظ مادی و هم انرژی

  • سیماکده 23 آگوست 2021 / 8:31 ب.ظ

   سلام خدمت شما ممنونم از ثبت نظرتون
   ولی ما 10 تا آموزشگاه معرفی کردیم نگفتیم حتما فلان آموزشگاه چرا این حرف رو میزنید اگه وقعا در آموزشگاه خرقه پوش دوره دیدید پیام بدید تا اطلاع رسانی بشه به خانم ضرابی با شناخت که ما از ایشون داریم شاید بگم این حرفی که شما گفتید یک به هزار شاید اتفاق بیفته اگه این آموزشگاه هایی که اینجا معرفی کریدم خوب نیست از نظر شما پس ببیند اون یکی ها چی هستند دیگه، مگه میشه ؟ ولی باز بابت نظری که ثبت کردید ممنونم

  • مرضيه موثقي 23 آگوست 2021 / 10:04 ب.ظ

   اصلا هم اينطوري نيست كه شما ميگين
   من ٤ تا مدركمو با خانم ضرابي كرفتم و بسيار هم عالي بودن و دو سال ميرفتم پيششون
   شما حتما انتظار غير واقعي داشتين

   • Mina 25 آگوست 2021 / 3:49 ب.ظ

    سلام نه خانمی چه انتظار بی جایی؟؟ بنده چیزی یاد نگرفتم اشنایانم همراه بامن به اموزشگاه خیاطی جوان رفتن که خیلی خیاطی شون پیشرفت کرده و بسیار از رفتار اساتیدشون رضایت داشتن همکلاسی های بنده هم به همین شکل تو خیاطی شون پیشرفتی حاصل نشده به جز این خانمی که ادعا کردن مهسا هستن در صورتی که مهساجان هم پیشرفت قابل توجهی نداشتن در هر صورت من رضایت نداشتم دشمنی هم با این خانم ندارم فقط نظرمو بیان کردم که دوستان در انتخاب اموزشگاه دقت کافی داشته باشن چیزی که بیشتر از این مسائل مارو ناراحت کرده رفتارشون بود که بسیار بد بود.

    • سیماکده 25 آگوست 2021 / 7:01 ب.ظ

     سلام خدمت شما
     آموزشگاه جوان نیز در بین معرفی شده ها هست

  • Mina 24 آگوست 2021 / 12:10 ق.ظ

   با سلام

   من فقط به دوستان و همراهان عزیز سایت پیشنهاد دادم که در انتخاب اموزشگاه دقت و وسواس بیشتری داشته باشن و فقط به سایت و اینستاگرام اکتفا نکنند بنده تو اموزشگاه خرقه پوش دوره دیدم منتها به جز اینکه هزینه بی جا کردم که هیچ اخلاق و رفتار این خانم بسیار بسیار زننده بود نه تنها با من بلکه با همه همکلاسی های عزیزم که همگی از کلاس خیاطی فراری شدیم باور بفرمایید به جز هزینه که کردم انرژی مون از بین رفت و حتی مدتی عصبی شدم از رفتارهای این خانم ضرابی؛ و فقط خواستم نظر ازادانه بیان کنم اگر دوست داشتین اجازه بدین نظر در دسترس همگان قرار بگیره تا بقیه دوستان اطلاع داشته باشن چون واقعا پول به سختی درمیاد از بین نره و حتی ممکن علاقه و انگیزشون از دست بدن

   • مهسا 24 آگوست 2021 / 11:05 ب.ظ

    اولا من هم همگروهی شما و هنوزم دارم با عشق میرم
    شما اگر شجاعت داشتین اسم واقعیتو مینوشتی شمیمه خانم
    شما و اون خانمی که مادر بزرگ بقیه بودن همه کلاسو بر خلاف تذکرهای استاد به بازی و خاله زنک گرفتین و الانم هر کس کمی دانش و شناخت داشته باشه با توجه به عشق استاد به کار و عشق هنرجوها به استاد
    میفهمه که با نیت و ذات بد و رفتار زشتتون سعی در بدنام کردن بهترین آموزشگاه و استاد دلسوزش دارین
    برات متاسفم

   • سیماکده 25 آگوست 2021 / 7:03 ب.ظ

    بخش نظرات برای همه آزاد هست چه منفی باشه چه مثبت برای ما فرقی نمیکنه این تجربیات هنرجو ها هست که میتونه کمک کنه در انتخاب بهترین اموزشگاه خیاطی در تهران

 • مونا کمالی 20 آگوست 2021 / 7:59 ق.ظ

  ممنون از راهنمایی شما و سایت خوبتون من آموزشگاه شکوفه خانم بزرگی رفتم عاالی بود ممنون از نظرات دوستان . آموزشم مجازی هست ولی خیلی خوب و کامل آموزش میدن ❤️❤️ و دخترشون هم رفع اشکال هاش عالیه و با حوصله جواب همه موون میدن ??
  الان خوشحالم با تحقیق یه جای خوب رفتم چون دیدم تو نظرات خیلیا ناراضی بودن

  • مریم کاویانی 25 آگوست 2021 / 8:01 ب.ظ

   با سلام من کارآموز خانم ضرابی و اموزشگات خرقه پوش هستم
   اینکه گفتن اموزشگاه پنجره نداشته که دروغه کاش میشد عکس میزاشتم اینجا تا همه ببینند
   خصومت شخصی با معلم دلسوز ما دارید؟؟
   متاسفم برای شما و امثال شما که با عقده هاتون و رفتار نامناسب و بدگویی سعی در خراب کردن این استاد نازنین دارین
   دیگه همون که گفتی اموزشگاه پنجره نداره شاهد دروغگوییتونه
   متاسفم برای امثال ادمهای مریضی مثل شما که جای خیاطی دنبال مسایل خاله زنگی هیتن
   برین کامنتا رو بخونین ببینید امثال شما چقدر انگشت شمارن
   طرفدارای استاد اگر بیان که دیگه هیچی

 • فرانک 19 جولای 2021 / 10:06 ق.ظ

  سلام خدمت شما میشه اموزشگاه های خوب در اصفهان رو هم معرفی کنید ممنونم از شما

 • زهرا 1 جولای 2021 / 10:35 ب.ظ

  سلام من داشتم نظرات رو میخوندم دیدم خانم زمانی مدیر اموزشگاه فائقه معترض به چگونگی معرفی ۱۰آموزشگاه برتر سال ۹۸بودند
  من متاسفانه در اموزشگاه فائقه دوره گذروندم بسیار اموزشگاه بیخوده و فقط و هزینه رو به هدر میده
  اول اینکه اصلا کشیدن الگو رو یاد نمیده مجبور به خریدن الگوت میکنه و فقط تمامی کار ها با الگوی اماده انجام میشه بسیار کمک مربی های بد و خاله زنکی داره اگر با کسی لج بشن دیگه نه جواب سوال ها رو میدن و نه اجازه مدل اوردن بهش میدن و مدام با شاگرد های دیگع مسخرشون میکنن افتضاح ترین اموزشگاهی هستن ک تو ایران وجود داره
  ممنون از سایت شما برای معرفی نکردنشون

  • زهرا 7 سپتامبر 2021 / 9:56 ب.ظ

   واقعا؟؟
   فکر کنم خدا شمارو سر راهم گذاشت من میخواستم ثبت نام کنم
   گفتن تضمینه،تکرار دوره رایگانه،از اینجا بیرون بری خیاط میشی میتونی شاگرد بگیری
   چندتا هنرجوهایی هم که اونجا نشسته بودن خیلی راضی بودن میگفتن از راه های خیلی دور اومدن و گفتن میخوای خیاط بشی بیا اینجا
   منم میخواستم برم کامنت شمارو دیدم دو به شک شدم
   میشه بیشتر توضیح بدین؟

 • مینا 30 آوریل 2021 / 8:32 ق.ظ

  با سلام
  تجربه شخصی من از ترمه سرا بعد از 2 ترم وقت و هزینه
  قبل از ثبت نام متد رو سوال کردم گفتند مولر هست
  الگویی که آموزش دادن همه چی بود به جز مولر
  تعداد هنرجو ها خیلی زیاد و تعداد مربی با تجربه که کنار هنرجو باشه صفر
  تمام کسانی که به عنوان کمک مربی معرفی میکنه تمام وقت تو دفتر مشغول گفتن و خندیدن هستن
  سوال هم میپرسی ناراحت میشن حتی خود خانم ترابی داد میزنه چند بار بگم
  خانم محترم اگه لازم شد باید صدبار بگی
  به جای اینکه الگوی به روز و کاربردی بهتون آموزش بدن، الگو بهتون میفروشن
  بنابراین کسی مثل من تحت تاثیر جدیدترین روش و بهترین متد و داری مدرک تحصیلی از ترکیه قرار نگیره
  با تشکر از مدیریت سایت

  • سیماکده 1 مه 2021 / 12:26 ب.ظ

   سلام خدمت شما ممنونم به خاطر ثبت تجربه شخصی خودتون برای راهنمایی سایر نفرات ما هم سی میکنیم از نظرات کمک گرفته وآموزشگاه های بهتر رو برای تازه هنرجو های خیاطی معرفی کنیم

  • سیماکده 1 مه 2021 / 12:26 ب.ظ

   سلام خدمت شما ممنونم به خاطر ثبت تجربه شخصی خودتون برای راهنمایی سایر نفرات ما هم سی میکنیم از نظرات کمک گرفته و آموزشگاه های بهتر رو برای تازه هنرجو های خیاطی معرفی کنیم

  • زهرا 28 سپتامبر 2021 / 10:56 ب.ظ

   من شک داشتم که این آموزشگاه برم یا نه؟
   با دیدن نظر شما دیگه شکم برطرف شد.
   خیلی ممنون که تجربتون رو به اشتراک گذاشتید.

 • سارا صفایی 26 آوریل 2021 / 3:44 ق.ظ

  به نظر من استاد خیاطی بجز آموزشهاشون باید اخلاقشون هم خوب باشه من قبلا جایی دوره دیدم که بدون تحقیق هم رفتم والان نمیخام اسمشو بیارم ولی اصلا اخلاق خوبی نداشت فقط پول رو میدید و همین ،هرسوالی میکردیم هم سربالا جواب میداد چندتا یقه و دامن درس داد و این شد دوره ی نازکدوز ما، و من اتفاقی یه روز تو تلویزیون خانم بزرگی رو دیدم که چقدر آموزشش آسون بود و راحت توضیح میداد و از خودشونم خیلی خوشم اومد درسته دوباره هزینه کردم و کلاسای ایشونو برم ولی بهترین تصمیمی بود که گرفتم انقدر با اخلاق هستن و کلاسام با اینکه مجازیه صد برابر بهتر از حضوری یاد میگیرم انقدر نکته میگن برای دوخت . هرروز هم تو گروه رفع اشکال میشیم

 • سعید مردانی 30 مارس 2021 / 8:53 ب.ظ

  سلام من دنبال آموزشگاهی هستم که خیاطی مردانه یاد بده ممنون میشم این آموزشگاه ها رو هم معرفی کنید.

  • سیماکده 8 آوریل 2021 / 12:27 ب.ظ

   سلام خدمت شما
   تو لیست 10 آموزشگاه خیاطی که ذکر شده اگه با دقت مطالعه کنید هستند آموزشگاه هایی که دوره های خیاطی مردانه هم دارند

 • الناز 10 مارس 2021 / 12:35 ق.ظ

  من هنرجوی آموزشگاه خرقه پوش هستم.. و به جرات میگم که خانم ضرابی یکی از بهترین و حرفه ای ترین ها در حیطه آموزش خیاطی هستن. برای هر هنرجو خیلی وقت میذارن و دل میسوزونن.. خروجی کارهای هنرجوها هم بسیار تمیز و حرفه ای هستش.. به خیاطی هم علاقه نداشته باشی سر کلاس ها بشینی، علاقه مند میشی..

 • نازنین 9 مارس 2021 / 11:32 ب.ظ

  من هنرجو آموزشگاه خرقه پوش بودم و واقعاً خانم ضرابی با دل و جون برای هنرجوها زمان میذارن و بی کم و کاست اطلاعات خودشون رو در اختیار کارآموز قرار میدن، اطلاعاتی که به روز و آپدیت هست، همینجا از ایشون و زحماتشون نهایت تشکر رو دارم ??

 • روژان 9 مارس 2021 / 11:04 ب.ظ

  آموزشگاه خرقه پوش واقعا عالیه من هیچی در زمینه خیاطی بلد نبودم اما بسیار علاقه داشتم آموزشگاه خرقه پوش با مربی بسیااار عالیی که دارن منو از صفر به 100 درصد رسوندن و تمام دوره هارو در آموزشگاه خرقه پوش گذروندم از نازکدوز تا شب و عروس واقعا عالیه مربی بسیار با شخصیت تحصیل کرده در زمینه خیاطی استاد کاربلد نمیشه گفت مربی ایشون واااقعا استاد هستن همیشه در زمینه خیاطی به روز هستن و متد های به روز دنیارو کاملا آشنایی دارن واقعا عالیه ???واقعا پیشنهاد میکنم

 • حدادی 30 ژانویه 2021 / 8:33 ب.ظ

  سلام
  من آموزشگاه کلبه هنر رفتم میتونم بگم واقعااااا اموزشگاهی بود متفاوت . جدیت خانم شفیعیان تو اموزش اینکه همه اموزشها رو دوختهاشونو میخواستن سایز بزرگ در جلسات بعد همه تنمون میکردیم و ایراداتمونو میگفتن من هنوزم که دنبال میکنم کارهاشونو تو اینستاگرام لذت میبرد از دوخت لباس شاگردها و تنها اموزشگاهی هستن که واقعا کمک میکنن تا هنرجو ها بتونن کسب و کار داشته باشن ممنونم از مربیهای دلسوز و مدیریت فوق العاده خانم شفیعیان

 • پروانه 3 ژانویه 2021 / 1:27 ق.ظ

  آموزشگاه کلبه هنر مهشید شفیعیان بدترین آموزشگاه خیاطی و افتضاح ترین آموزشگاهیه که وجود داره!!! مربیان کم تجربه و متد عجیب پر از ایراد!!! درسهای پایه رو در قالب ورکشاب برگزار میکنن و شهریه جداگانه میگیرن…

  • سیماکده 3 ژانویه 2021 / 1:34 ب.ظ

   سلام ممنون از بایت ثبت نظر شما
   این خیلی مهمه که عزیزان تجربه ها شون رو از آموزشگاه بیان کنند تا بازدید کنندگان با کمک نظرات هنرجویان بتونند بهترین آموزشگاه رو برای خود انتخاب کنند

 • نادیا سرمدی 6 دسامبر 2020 / 12:36 ب.ظ

  من آموزشگاه شکوفه ثبت نام کردم دارم دوره های مجازیشونو میرم انقدر خوب درس میدن و فیلم برامون میذارن و سوالامونم خود خانم بزرگی که مثل اسمشون بزرگوارن و دختراشون جواب میدن انقدم مهربون و محترمن که خدا میدونه شهریه ی کلاسم با اینکه مجازی بود برام قسط بندی کرد گرفت خدا خیرشون بده . الان کلاساشون بخاطر کرونا مجازیه و واقعا هیچ فرقی با کلاسای حضوری نداره چون حتی تو فیلم ها برش هم برامون انجام میده و دوخت هارو کامل میگن . مرسی بخاطر معرفیشون من از اینجا پیج اینستاشونو دیدم

  • سیماکده 7 دسامبر 2020 / 12:24 ب.ظ

   سلام خدمت شما بسیار خرسندیم که تنوستیم خانم بزرگی رو به شما معرفی کنیم ایشون واقعا کارشون عالیه حرف ندارند منون از بایت ثبت نظرتون

 • مهلا 19 نوامبر 2020 / 4:12 ق.ظ

  من آموزشگاه خانم بزرگی رفتم اسم آموزشگاهشون شکوفه س میتونم بگم بهترین جایی بود که میتونستم برم چون من قبلش یه جای دیگه رفته بودم که نمیخام اینجا اسم ببرم و قشنگ تفاوت مربی و نوع درس دادنو دیدم
  اگه میخاین الکی هزینه نکنید برید همینجا البته انقدر عالیه زود کلاساش پر میشه چون محدود ثبت نام میکنن تا بتونن جواب بدن

 • پریسا 19 نوامبر 2020 / 3:55 ق.ظ

  من آموزشگاه شکوفه که مدیرش خانم بزرگی رفتم واقعا عالی بود انقدر دقیق و کامل توضیح میدن و تکلیف میدن به بچه ها و کار میخان از آدم وواقعا هنرجورو رها نمیکنن و الان من دوتا دوره روشرکت کردم با اینکه یک سال از دوره های نازکدوزی و ضخیم دوزیم گذشته ولی بازم هرچی سوال بپرسیم هم خودشون هم دخترشون جواب میدن خداخیرشون بده همیشه هم هنرجوها همین دعارو براش میکنن انقدر خالصانه و دلسوزانه توضیح میده و خوبیش اینه تعداد محدود ثبت نام میکنه و الکی شلوغ نمیکنه نتونه جواب بده

 • محبوبه 21 اکتبر 2020 / 2:56 ب.ظ

  برای یادگیری دوخت لباس نوزاد و کودک کجا مناسبه؟تهران هستم . مهم نیست اموزشگاه یا کلاس خصوصی .میخوام خوب یادبگیرم

 • سارا 6 سپتامبر 2020 / 6:03 ق.ظ

  با سلام
  من هنرجوی ترمه سرا بودم
  باید بگم برای کسی که خیاطی بلد نیست از نظر آموزشی صفر هست.مربی انقد که به فکر اینستاگرامش هست به فکر یادگیری هنر جو ها نیست. موقع ثبت نام میگن کلاسها ۱۵ نفره است ،وقتی کلاس شروع میشه ۲۰ تا ۳۰ نفر و چسبونده به هم نه جا هست الگو بکشیم نه برش بزنیم ….
  تمام آموزشگاه ها هنرجو رو از پایه میارن شب و عروس ایشون برعکس .وقتی کلاسهاش ۳۰ نفر تکمیل نیست از شب و عروس میاره نازکدوزی ۱
  همش تبلیغ و دروغ

  • سیماکده 7 سپتامبر 2020 / 10:05 ق.ظ

   سلام بسیار سپاس گذاریم از ثبت نظرتون

 • دلی 5 سپتامبر 2020 / 1:22 ب.ظ

  من آموزشگاه کلبه هنر رفتم به مدیریت خانم شفیعیان میتونم بگم قطعا یکی از بدترین اموزشگاهاست از سر و ته همه چی میزنه و فقط و فقط به دنبال پوله

  • سیماکده 7 سپتامبر 2020 / 10:05 ق.ظ

   ممنون از بابت ثبت نظرتون این تظرات شما هست که مردم رو راهنمایی میکنه کدوم آموزشگاه بهتره از همه دوستان که از این آموزشگاه ها تجربه دارند خواهش میکنیم که نظرات خود را برای کمک به انتخاب آموزشگاه خوب ثبت کنند

 • رعنا 4 سپتامبر 2020 / 10:09 ب.ظ

  ترمه سرا افتضاح ،فقط پول دور ریختن ،

 • طلا 18 آگوست 2020 / 9:01 ب.ظ

  سلام من میخوام اینجا به همه اعلام کنم که تحت هیچ شرایطی آموزشگاه هنر مادر با مدیریت خانم مرادی نرین. ایشون به شدت خانم ناهنجاری هستن و آموزششون و شرایط آموزشگاشون افتضاحه.

 • مریم 22 جولای 2020 / 5:19 ب.ظ

  سلام من آموزشگاه مهرمادر دوره دیدم و واقعا از اینکه این آموزشگاه رو انتخاب کردم راضی هستم. مربیان من خانم مقدم و خانم پازوکی بودند و خدارو شکر الان خودم مزون زدم.واقعا جای تعجبه که اسم این آموزشگاه رو نزدید.

 • بیتا 18 جولای 2020 / 9:13 ق.ظ

  من قبلا تو آموزشگاه هنر پارس دوره دیدم اصلا خوب نبودن فقط بلد تبلیغات کنند و پول بگیرن این خوبه که این آموزشگاه رو از لیست این 10 آموزشگاه خارج کردید

 • مرینا 30 مه 2020 / 6:27 ق.ظ

  آموزشگاه شکوفه خانم بزرگی عالی بود ممنونم از معرفیتون من تو پیجشم رفتم خیلی عالی و دقیق توضیح میده وواقعا خوش اخلاقه و ثبت نام کردم و میرم و خیلی قشنگ توضیح میدن و کار میخان از آدم ممنونم از معرفیتون

  • سیماکده 30 مه 2020 / 5:24 ب.ظ

   خواهش میکنم امیدواریم که موفق باشید در بحث خیاطی

 • مریم لرکی 25 مه 2020 / 11:58 ق.ظ

  مربی خیاطی که دوره ی کلاسشو نزد استاد امیر دست طلا بوده معرفی کنید

 • Ihgvn 7 فوریه 2020 / 10:34 ق.ظ

  سلام من تو آموزشگاه خانم پورموسی دوره دیدم خیلی راضی هستم استاد خانم پورموسی واقعا کار عالیه و تو کارشون حرفه هستند من از سایت سیماکده ممنونم که این آموزشگاه خوب رو معرفی کرده

 • حبیبه زمانی 25 ژانویه 2020 / 1:26 ب.ظ

  سلام من مدیر آموزشگاه فائقه هستم میخواستم بدونم شما چگونه رتبه بندی کردید
  یعنی بر چه اساسی نوشتید 10 تا آموزشگاه برتر کشور در سال 98

  • سیماکده 26 ژانویه 2020 / 11:09 ق.ظ

   سلام عرض ادب خدمت شما اگه متن صفحه رو بادقت مطالعه کنید متوجه میشد که ابتدا و انتهای متن نوشتیم که هدف رتبه بندی این آموزشگاه ها نیست و تنها 10 آموزشگاه خیاطی که کار خود را نسبتا بهتر از سایر آموزشگاه ها انجام دادند رو معرفی کردیم و در این بین چه بسا آموزشگا های خیلی خوبی هم بودند که معرفی نشدند یه تعداد مایل نبودن که معرفی بشن چون گفتند که هنرجو زیاد داریم و نمیتونیم پاسخ گو باشیم این از کیفتمون کم میکنه بهتر که معرفی نشه تا بتونیم پاسخ گو باشیم و… و این نظر هنجو ها هست که میتونه خوب تاثیر بزاره تا شاید خوب و خوبتر از هم جدا بشند بخش نظرات برای همین امر هست

 • لیلا 30 دسامبر 2019 / 12:25 ب.ظ

  دختر من در آموزشگاه مریم بانو نازک دوزی را یاد گرفت که بد نبود ولی متد کارشون قدیمی بود ولی با این وجود لباسهای خوبی دوخت . متاسفانه در دوره ژورنال نه تنها دختر من بلکه سایر همگروههای اون نتونستند چیزی بدوزند چون مربی مزون خودش اذعان داشت که اصلا هیچکدوم اینارو ندوخته و فقط بصورت تئوری به خانمها آموزش می داد.

  • سیماکده 30 دسامبر 2019 / 4:17 ب.ظ

   ممنون از ثبت نظر شما این نظرات کاربران و هنرجویان هست که میشه خوب وخوبتر رو در بین آموزشگاه ها پیدا کرد

 • arard 26 دسامبر 2019 / 2:03 ب.ظ

  با سلام شما را بخدا اطلاعات غلط ندهید اینجا هم مثل تبلیغات صدا و سیما پول میگیرید تبلیغ میکنید این کلبه هنر که رتبه دادید اصلا خانم شفیعیان خودش درس نمیده از شاگردهایی که دوره را گذروندند استفاده میکنه اونها میشوند مدرس. ایشون اصلا هیچ کاری نداره چرا اگه یک جلسه یا دو جلسه ورکشاپ میزاره مجزا نفری صد هزار میگیره دو ساعت درس میده فقط پول و پول اون هم کاش درست باشه پس اطلاعات نادرست به مردم ندهید مدیون میشوید پیش خدا

  • سیماکده 26 دسامبر 2019 / 7:14 ب.ظ

   سلام ممنون از بابت ثبت نظرتون ولی ما در ابتدا و انتهای مطلب هم گفتیم که هدف رتبه بندی نیست و آموزشگاه هایی که کارشون از بقیه خوب هستند رو معرفی کریدم اینا جزء خوب ها هستند این نظرات هنرجو های آموزشگاه ها هست که اگه ثبت کنند اینجا میشه فهمید که آموزشگاه خوب و خوب تر کدوم هست قبول داریم بعضی از آموزشگاه های خوب کشور هم هستند که مایل نیستند معرفی بشند چون تعداد هنرجویانی که دارند بیش از حد هست ولی ما سی میکنیم از بخش نظزات کمک بگیریم و باز آموزشگاه های بهتر رو معرفی کنیم ولی باز ممنون میشم از کسانی که نظرات و تجریبات که در این آموزشگاه ها داشتند رو اینجا اراپه بدند

 • منصوره 12 دسامبر 2019 / 7:39 ب.ظ

  سلام ببخشید آموزش خیاطی در مشهد هم معرفی کنید ممنون میشم

 • الناز 6 اکتبر 2019 / 4:28 ب.ظ

  سلام بنده هم آموزشگاه مریم بانو میرفتم و اصلا راضی نبودم نه محیطش خوب بود نه مربیش در معنای واقعی افتضاح بود

 • یکتا 24 سپتامبر 2019 / 11:51 ق.ظ

  من هم هنرجوی آموزشگاه پارس بودم و اصلا راضی نبودم.

 • میلاد 14 سپتامبر 2019 / 10:58 ب.ظ

  باسلام کسی میدونه کجالباس نظامی آموزش میدن یاسایتی وجودداره که فیلماشودانلودکنم

 • ناشناس 15 ژوئن 2019 / 3:37 ب.ظ

  خیلی بد هست که غلط املایی داشته باشی !!!!!!!!!!!!!! حوضه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  معیارتون برای انتخاب آموزشگاه های برتر چی بوده؟؟؟؟؟
  اینایی که گفتید نه تنها برتر نیستند بلکه در جلب رضایت مشتری کلی دچار چالشند
  من خودم مشتری پارس بودم و اصلا هم از خدماتش نه تنها راضی نبودم بلکه به نظرم جزو بدترین مراکز آموزشیه که باید درشو تخته کرد/
  لطفا به مردم اطلاعات درست بدید اونا به نوشته های شما اعتماد می کنند

  • سیماکده 10 جولای 2019 / 8:05 ب.ظ

   سلام ببخشید که اشتباه تایپی داریم و اینکه ما در این مطلب فقط به معرفی این 10 آموزشگاه پرداختیم نه رتبه بندی کردیم نه چیزی قضاوت نظرات کاربران هست که میتونه کمک کنه برای انتخاب ممنون از ثبت نظرتان

 • مهسا 8 مه 2019 / 12:52 ب.ظ

  آموزشگاه خیاطی در کرج هم میشه معرفی کنید؟

 • رویا 8 مه 2019 / 12:49 ب.ظ

  مرسی . جالب بود

 • طاهری 25 مارس 2019 / 11:26 ق.ظ

  باسلام و خسته نباشید
  خیلی بهتر بود آدرس و شماره تلفن آموزشگاه ها را هم می گذاشتید با تشکر

  • سیماکده 25 مارس 2019 / 11:46 ق.ظ

   سلام عرض ادب خدمت شما بله به زودی این محتوا بروز رسانی میشود و مطالب جامع تری پوشش داده خواهد شد که شماره تلفن آموزشگاه ها و هزینه کلاس های خیاطی نیز شامل میشود

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *