حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

معرفی بهترین آموزشگاه خیاطی در کرج سال 1401 + ☎️

آموزشگاه خیاطی در کرج

معرفی بهترین آموزشگاه های خیاطی در کرج

آموزشگاه های خیاطی برتر کرج که در سال 1401  فعالیت خود را از دیگر آموزشگاهای خیاطی بهتر انجام داده اند و توانسته اند که با معرفی خود در حوزه خیاطی به آموزشگاه های ایده آل برای علاقمندان به هنر خیاطی تبدیل شوند. و ما هم چند آموزشگاه خیاطی خوب در شهر کرج رو برای شما معرفی میکنیم.

در ایران مدتی است که بازار آموزش خیاطی در آموزشگاه های خیاطی بسیار داغ و پر از هنرجوهای جدید است، و شهر کرج نیز علاقمند به هنر خیاطی زیاد دارد به همین جهت تصمیم داریم چندین  آموزشگاه خیاطی برتر که سال 1401 توانستند کار آموزش رو متفاوت از سایر آموزشگاه های شهر کرج ارائه دهند رو معرفی کنیم.

در این مطلب آموزشگاه های شهر کرج بر اساس خلاقیت، نوآوری، سوابق کاری و …  مورد ارزیابی قرار میگیرند و صرفا ملاک رتبه بندی نبوده و فقط قصد معرفی  آموزشگاه خیاطی درکرج را داریم.

آموزش خیاطی، آموزشگاه خیاطی، آموزش طراحی لباس و آموزشگاه طراحی لباس جزء پر بازدید ترین جستجو ها در این حوزه درگوگل است، بی شک بسیاری از جوانان به خوبی دریافته اند که هنر خیاطی و طراحی لباس آینده ای مفید و پر سود خواهد داشت .

توجه داشته باشید که در این مطلب آموزشگاه ها بر اساس خلاقیت، نوآوری، میزان پرورش هنرجو، تجربه کاری، تجربه آموزشی، نحوه برگزاری دوره ها، سابقه فعالیت، ارائه مدرک، قابل قبول و رسمی در پایان دوره ها و آموزش خیاطی فنی حرفه ای کرج موارد تخصصی دیگر تا حدی که امکان بررسی آنها وجود داشته باشد مورد ارزیابی قرار می گیرند و صرفا ملاک رتبه بندی نمی باشد.

حرفه خیاطی یکی از حساس ترین حرفه ها است که برای یادگیری اصولی و خوب آن باید به دنبال یک آموزشگاه خوب باشید و زوایا و معیار‌های آن‌ها را بسنجید. در این مقاله ما مهم ترین معیار‌هایی که آموزشگاه خیاطی را دسته بندی و به شما معرفی کرده‌ایم را در اختیارتان قرار می‌دهیم.

 

1-آموزشگاه تاراکوک

لگو آموزشگاه تاراکوک

 

 

 

 

 

آموزشگاه تاراکوک با ۲۰ سال سابقه آموزش درحرفه الگوسازی،برشکاری و تکنیکهای دوخت توسط استاد تارا کرمانی تاسیس شد.و علاوه بر دریافت مدرک از دانشگاه نیشانتاشی ترکیه ،دارای چندین لوح تقدیر ازکانونها و مراکز آموزشی کشور نیز می باشد.

رویکرد آموزشی تاراکوک دربرگزاری دوره های آموزشی جامع به صورت کوتاه مدت و اجرایی است.شیوه برگزاری این دوره هابه نحوی برنامه ریزی شده که علاقمندان با هرگرایش تحصیلی قبلی بتوانند در پکیج آموزشی (خیاطی،طراحی لباس) که علاقمند هستندشرکت نمایند و بعد از پایان این کلاسها با توانایی که بدست می آورند درحرفه مورد علاقه خود مشغول به فعالیت گردند. مرکز آموزشی تاراکوک با ارتباط دو جانبه میان علاقمندان به حرفه های طراحی لباس و خیاطی و مشاغل مربوط به این حرفه ها سعی دارد تا با توانمندسازی هنرجویان و دانش پذیران صنعت پوشاک را توسعه بخشد تا بتوانند درآمد زایی عالی داشته باشند

نکته قابل توجه در این آموزشگاه که باعث رضایتمندی و جذب بالای هنرجویان شده این است که، آموزش ها توسط شخص استاد کرمانی انجام میشود. ضمناهنرجویان بعد از تدریس میتوانند،الگوسازی،برشکاری،دوخت و اتوکشی را با استفاده از تمام ابزارهای آموزشگاه انجام دهند.

درنتیجه بعداز دوره های آموزشی،کاملا مسلط و حرفه ای وارد بازار کار می شوند. و مهمتر از همه اینه که بعد از اتمام دوره ها از طرف آموزشگاه برای راه اندازی کسب و کار پشتیبانی میشوند و همچنین درصورت نیاز میتوانند یک دوره شرکت در کلاسها را به صورت رایگان تکرار کنند.

آموزشگاه تاراکوک در کرج
آموزشگاه تاراکوک در کرج

آموزشگاه تاراکوک در کرج علاوه بر آموزش تخصصی تمام رشته های خیاطی از مبتدی تا حرفه ای،دوره های آموزش تخصصی طراحی لباس هم برگزارمیکند.

ویژگی های آموزشگاه خیاطی تاراکوک کرج:

 • مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای کشور
 • آموزشگاه با تجهیرات مورد نیاز برای هنرجویان
 • 20 سال سابقه کاری
 • برگزار کننده دوره های مختلف رشته طراحی و دوخت 
 • ارئه مدرک رسمی برای هنرجویان
 • برگزرای کلاس با ظرفیت کم و کیفیت بالا
 •  برگزاری ورکشاپ های مختلف

 

تمام کلاسهای آموزشی با حداکثر۱۰ نفربرگزار میشود زیرا کیفیت در آموزش و بازده عالی در اولویت قراردارد. یکی دیگر از جذابیت های این آموزشگاه ،ایده عالی استاد د ربرگزاری مسابقات طراحی و دوخت لباس بین هنرجویان است که علاوه بر بالا بردن انگیزه و اعتمادبه نفس آنها،آماده سازی برای آزمون میباشد استاد د رشهرها و استانهای مختلف ورکشاپهای رایگان و تخصصی برگزار می کنند. و دارای چندین لوح تقدیر از کانونها و مراکز آموزشی کشور به عنوان استاد برتر میباشند.

 

دوره هایی که در آموزشگاه خیاطی تاراکوک کرج برگزار میشود:

 1. نازک دوزی(آموزش کاربا چرخهای صنعتی وراسته دوز واتوهای صنعتی)
 2. ضخیم دوزی
 3. لباس شب و عروس
 4. آموزش لباس کودک
 5. شلوار دوز زنانه (الگوسازی ودوخت)
 6. الگوسازی و برشکاری زنانه
 7. آموزش تکنیک مولاژ
 8. آموزش تکنیک اوریگا می
 9. آموزش تکنیک انواع گره ها در لباس
 10. آموزش خیاطی بدون الگو
 11. آموزش سایز بندی آموزش پیراهن مردانه بااستفاده از الگوهای سایزبندی

 

 

راه های ارتباط با آموزشگاه تاراکوک

تلفن: 09370766496

اینستاگرام آموزشگاه تاراکوک

 

2-آموزشگاه روشن

آموزشگاه روشن در کرج

 

آموزشگاه فوق تخصصی خیاطی و صنایع دستی روشن با مدیریت خانم روشن تاسیس سال ۱۳۶۶ مدیر _ مربی و موسس آموزشگاه روشن واقع در استان البرز مهرشهر کرج عضو هیت مدیره انجمن صنفی صنایع پوشاک عضو بازرسین سازمان سازمان فنی و حرفه ای آزمونگر آزمونهای عملی آموزشگاههای استان البرز مدرس صدا وسیما مدرس تربیت مربی استان البرز همکاری با کمیته امام با افتخار در این مدت خدمتم توانستم هنرجویان بیشماری را راهی بازار کار نمایم.

در آموزشگاه روشن تمامی دوره های طراحی دوخت و صنایع دستی کاملا تخصصی و صددرصد تضمینی با ارائه گواهی نامه با کد بین المللی فنی و حرفه ای برگزار میشود هنر جویان عزیزی که آموزشگاه ما را انتخاب میکنند قبل از ثبت نام کاملا مشاوره میشوند در جهت هدفشان و بعد با علم و آگاهی کامل حدف خودشان را دنبال میکنند جهت راه اندازی تولیدی _ مزون_ و حتی گرفتن مجوز آموزشگاه _ خرید چرخ خیاطی اتو و غیره با معرفی نامه از آموزشگاه به صورت اقساط  مشاوره میشوند.

 

آموزشگاه روشن کرج
آموزشگاه روشن در کرج

 

افتخارات آموزشگاه روشن در کرج

افتخارات آموزشگاه روشن بیشمار است از جمله لوح تقدیر از شورای شهر لوح تقدیر از فرمانداری استان البرز لوح تقدیر و سپاس از مدیرکل سازمان فنی وحرفه ای کرج تقدیر نامه جهت برگزاری دوره های آموزشی در سازمان دارنده لوح تقدر به عنوان بانوی کارآفرین نمونه از سازمان دارنده ۷ گواهی نامه کار آفرینی چندین تقدیرنامه جهت شرکت در تمامی همایشهای سازمانی قرارداد و همکاری با کمیته امام خمینی دارای گواهی نامه لباس شب بارتبه ۱۰۰ از دانشگاه تهران

دوره هایی که در آموزشگاه خیاطی روشن کرج برگزار میشود:

دوره هاهمه روزه در نوبت صبح و عصربرگزارمیشود شهریه با نرخ‌مصوب سازمان فنی وحرفه ای و با شرایط اقساط بلند مدت

صانیع دستی:

سوزن دوزی های خاص مناطق روبان دوزی
گل دوزی با چرخ و دست رشتی دوزی
آموزش کیف و کفش تنبور دوزی
تزئینات روی لباس شب گل سازی
دو میل بافی نقاشی روی پارچه
 قلاب بافی درباری دوزی
چرم دوزی موتیف و کریت پارچه

 

 

 برگزاری دوره های خیاطی:

نازک دوزی لباس زیر زنانه و مردانه پرده دوز
ضخیم دوزی شلواردوز سرویس خواب
مانتودوز دوره نیوتکنیک سرویس آشپزخانه
لباس شب و عروس دوره های کشی و ریون مجلسی دوره رفع اشکالات اندامی
طراحی لباس الگو ساز و برشکارحرفه ای دوره رفع اشکال الگو
ژرنال شناسی دوره ساپتراکشن دوره انواع جیبهای لباس-دوره دراپینگ
لباس کودک لباسهای مردانه دوره انواع چادر و مقنعه

 

دوره کت و دامن های خاص و مجلسی با ژرنالهای ریچارد مورفی

 

 

برگزاری تمامی دورهای آموزشی جهت بانوان گرامی و آقایان محترم در کلاس مجزا برگزارمیشودتمامی دوره های ذکرشده کاملاتخصصی و تضمینی با ارائه مدرک فنی وحرفه ای میباشد

قبل از ثبت نام در هر یک از دوره ها شما دوست گرامی میتوانیدیک جلسه میهمان ما باشید تا از نزدیک شاهد نحوه آموزش و کار هنرجویان باشید  وبعد با خیال آسوده  تصمیم به ثبت نام بگیرید تمامی کارها در اندازه های واقعی انجام و دوخت میشود.

متدهایی که در این ‌آموزشگاه تدریس میشود کاملا حرفه ای و بدون کوچکترین ایراد و پرو در تمامی سایزها میباشد متدها شامل مولر -متریک-گرلاوین -متد ترک -متد ایتالیایی– و غیره به انتخاب خود شما میباشد کلیه کلاسهابه صورت گروهی و حضوری میباشدکه با سوالات متداول خود در ضمینه آموزش با اندامهای مختلف و ایرادات اندامی افراد به صورت کامل و عملی آشنا میشوید و اینکه ایجاد رقابت سالم و دوستانه بین هنر جویان میشود و همچنین دوستان و همکاران خوبی پیدا میکنید. 

در کلاسهای گروهی مزون آموزشگاه  روشن کلیه سفارشات لباس شب و عروس -مانتو-شلوار-لباس کودک- لباس مردانه-لباسهای فشنی-کت و دامن مجلسی-لباس فرمالیته-لباس نامزدی-لباس اسپرت-لباس عربی و هندی و غیره پذیرفته میشود مدل از شما طراحی و دوخت زیبا از ما اجرای طراحی الگوهای سایزبندی -مدل سازی-برای تولید کنندگان عزیزومزون داران در اسرع وقت با هر سبک و سلیقه در تمامی رشته ها زنانه مردانه کودک و غیره پذیرفته میشود.

 

راه های ارتباط با آموزشگاه روشن

راه‌ارتباطی ما با شما عزیزدل استان البرز کرج مهرشهر کیانمهر روبه روی شهرک بهاران جنب بانک ملی پلاک 193 طبقه اول واحد ۲ آموزشگاه خیاطی وصنایع دستی روشن تماس 02633206833 09122482242  مژگان روشن

 

 

در نهایت در مجموع این 10 آموزشگاه که معرفی کردیم کلاس ها و دوره های مختلفی برگزار میشود که شامل موارد زیر میشود.

 • آموزش خیاطی و نازک دوزی
 • آموزش ضخیم دوزی
 • آموزش مانتو و شومیز
 • آموزش دوخت لباس محلسی و شب
 • آموزش دوخت لباس عروس
 • آموزش شلوار زنانه
 • آموزش لباس کودک ونوزاد
 • آموزش شلوار مردانه
 • وینتاژو اریگامی
 • دوره لباس کشی
 • دوره نقاشی باتیک ، نقاشی روی پارچه
 • دوره دراپاژ و دراپینگ
 • دوره سوزن تنبور
 • دوره طراحی لباس
 • دوره های برش کاری
 • دوره طراحی کیف و کفش

دوره آموزش خیاطی سازمان فنی و حرفه ای کرج

دوره های خیاطی فنی حرفه ای

نتیجه گیری نهایی:

در این مقاله مرجع خیاطی هدف اصلی صرفا معرفی بهترین آموزشگاه خیاطی در کرج بر اساس معیار های فنی و کاربردی بوده و جنبه تبلیغاتی  دارد و پس از آن آشنایی هنرجویان و اقشار جامعه می تواند مهم تلقی شود و یا به عنوان ضعف آن آموزشگاه در نظر گرفته بشود.

چیزی که اهمیت بسیار بالایی دارد این است که شاید در ظاهر این موارد کوچک به نظر برسند اما همین موارد به ظاهر کوچک است که باعث تفاوت های بسیار بزرگ می شود.

در نتیجه اگر به دنبال شغلی مطمئن، هنری و پول ساز هستید، خیاطی و طراحی لباس جزء مشاغل پولساز امروز و فردا است، پس آموزش خیاطی و آموزش طراحی لباس را در برنامه های آموزشی خود حتما به یاد داشته باشید.

نظر شما چیست؟

در نهایت از شما می خواهیم که تجربه  خود از این آموزشگاه ها و یا آکادمی های دیگری که در این مقاله در مورد آنها صحبت نشد را در بخش نظرات با دیگر دوستان خود به اشتراک بگذارید تا با این کار بتوانیم به یکدیگر در جهت انتخاب صحیح بهترین آموزشگاه خیاطی  برای هنرجویان بعدی کمک کنیم.

 

آموزشگاه های که معرفی کردند معتبر هستند؟

بله تمام آموزشگاه های خیاطی که معرفی شدند در این صفحه دارای مجوز رسمی فعالیت و آموزش هستند.

کیفیت تدریس در آموزشگاه خیاطی کرج رو تضمین میکنید؟

این آموزشگاه ها از بین چند ده آموزشگاه مختلف انتخاب شدند و سالیانه خروجی هنرجو های موفق زیادی داشته اند و سابقه درخشانی در آموزش دارند.

هزینه کلاس خیاطی در کرج چقدر هست؟

هزینه کلاس خیاطی در کرج شهریه آموزشگاه ها بر اساس دوره انتخابی شما متغیر هست ولی همه آموزشگاه ها با نرخ مصوب سازمان فنی و حرفه ای شهریه را دریافت می کنند.

 

توجه داشته باشید آموزشگاه هایی که در بخش زیر معرفی شدند صرفا فقط برای دسترسی راحت بازدیدکنندگان سایت سیماکده هست و آموزشگاه های بخش زیر را ما به عنوان بهترین آموزشگاه خیاطی در کرج معرفی نکرده ایم.🚫

 

آموزشگاه خیاطی در عظیمیه کرج

 

آموزشگاه خیاطی اقلیما🚫

آدرس:عظیمیه ۴۵ متری کاج- بعد از نیک نژادی ساختمان البرز طبقه۳ واحد ۶

تاریخ تاسیس: ۱۳۸۶/۰۱/۲۶

شماره تماس:۳۲۵۴۶۳۰۳

آموزشگاه خیاطی سها در محمدشهر کرج🚫

آدرس:

تاریخ تاسیس: ۱۳۸۰/۰۸/۱۱

شماره تماس:

آموزشگاه خیاطی اسدی تندیس در کرج🚫

آدرس:چهل وپنج متری گلشهر-چهارراه گلزار -ساختمان ایرانمهر-طبقه ۲ -واحد ۴

تاریخ تاسیس: ۱۳۷۸/۰۵/۱۰

شماره تماس:۳۳۵۱۲۹۷

آموزشگاه خیاطی اسدی تارا در کرج🚫

آدرس:۴۵متری گلشهر-نرسیده به پمپ بنزین-ساختمان۱۱۰-طبقه اول

تاریخ تاسیس: ۱۳۷۸/۰۳/۳۰

شماره تماس:۳۳۵۱۴۹۹۲

آموزشگاه خیاطی توانبخشی رعد در گلشهر کرج🚫

آدرس:گلشهر- بلوار مصطفی خمینی-بن بست رعد -ساختمان رعد-طبقه دوم

تاریخ تاسیس: ۱۳۸۱/۰۷/۰۸

شماره تماس:۳۴۲۳۹۸۱۰

آموزشگاه خیاطی اسدی بنفشه در مصباح کرج🚫

آدرس:بین چهار راه کارخانه قند و چها راه مصباح-طبقه فوقانی بانک کشاورزی-طبقه دوم واحد۶

تاریخ تاسیس: ۱۳۸۱/۰۹/۲۶

شماره تماس:۳۲۷۲۹۳۸۸

 

آموزشگاه خیاطی در مشهد 1401
آموزشگاه خیاطی در تهران 1401

 

منبع:سایت سیماکده

4.8/5 - (29 امتیاز)