ترفند پنهان کردن شکم با لباس(+ 16 ترفند کوچک نشان دادن شکم)

چگونه لباس بپوشیم

افرادی که شکم دارند چه لباسی بپوشند

چگونه لباس بپوشیم تا شکم را کوچک نشان‌ دهیم یا پنهان کردن شکم:طرح راه راه افقی شما را پهن تر و راه راه عمودی، بلند و باریک تر نشان خواهدداد.

یقه خود را با لوازم جانبی مجهز کنید یا بلوزها و تاپ هایی انتخاب کنید که در قسمت بالای سینه دارای طرح یا قلاب دوزی، گلدوزی و تزیینات است.

جیب، پلیسه و چین در ناحیه پشت، جلو و پهلوی شکم و همچنین شلوارهای تنگ، تنها باعث می شود

که به قسمت میانی بدن شما بیشتر توجه بشود و اثر منفی بر روی ظاهر شما دارد.

دامن های کلوشی انتخاب کنید که در قسمت کمر جمع نمی شود.

دامن های راسته یا باریک و تنگ، اندام پایینی بدن شما را باریک تر و کمی پهناتر نشان می دهد

و این تصور را ایجاد می کند که فرم کلی بدن شما لاغرتر است.

روشهایی برای لاغر نشان دادن اندام

بلوزها، ژاکت ها و تی شرت های تونیک مانند بپوشید. آنها در حالی که شما را بهتر نشان می دهند،جادار و راحت هستند.

ژاکت های مربع شکل انتخاب کنید، زیرا هم جادار هستند و هم شکم شما را می پوشانند.

به دنبال پیراهن های قالب تن راسته باشید که یک فرم

یکدست مستقیم از شانه تا پایین پای شما ایجاد می کند.

از هر نوع ترکیب لباسی که کمر شما را مشخص می کند خودداری کنید؛

از قبیل هر نوع لباس کمردار یا بنددار.

طرح ها و جزئیاتی بر روی پایین شلوار شما، توجه را به سمت پای شما جلب می کند و از توجه به شکمتان کم می کند.

پنهان کردن شکم

 

1-لباس‌های گشاد بپوشید

شاید در نگاه اول این راه حل واضح به نظر برسد، اما منظور ما هر لباس گشادی نیست. بلوز‌های گشاد این روز‌ها باز هم محبوب شده اند. خیلی از افراد لاغر هم ترجیح می‌دهند که لباس‌های گشاد یا به اصطلاح over size بپوشند. مهم نیست زمستان باشد یا تابستان برای هر فصلی لباس‌های گشاد و در عیت شیک مناسب آن فصل وجو دارد.
کوچک نشان دادن شکم

2-لباس‌های تک رنگ انتخاب کنید

از قدیم گفته اند زیبایی در سادگیست. این گفته در زمینه مد و فشن همیشه حقیقت دارد. هر چه طرح و نقش و نگار لباستان کم‌تر باشد لاغر‌تر به چشم می‌آیید. این توصیه به ویژه در مورد شلوار و دامن صدق می‌کند. سعی کنید از رنگ‌های خنثی استفاده کنید. این رنگ‌ها نگاه را به خود جلب نمی‌کند.

3-راه راه عمودی

حتما خطای چشم به گوشتان خورده است. خطوط راه راه عمودی چشم ما راه دچار خطای بصری میکند. لباس‌های راه راه فرد را لاغر‌تر و کشیده‌تر از حالت واقعی نشان می‌دهد. یک شلوار راه راه سرمایه گذاری بسیار خوبی برای پنهان کردن شکم است.

4-قسمت‌های دیگر را برجسته کنید

برای پنهان کردن شکمتان لازم است مانند یک تردست عمل کنید. یکی از بهترین راه‌ها برای پنهان کردن یک چیز پرت کردن حواس‌ها به چیز‌های دیگر است. این اصل در لباس پوشیدن هم صدق میکند. اگر نمی‌خواهید چیزی جلب توجه کند پس جای دیگر را پر رنگ کنید. برای کوچک نشان دادن شکم می‌توانید شال و روسری طرحدار و رنگی سر کنید یا از گردنبند بلند استفاده کنید. اگر دنبال انتخاب لباس شب هستید سراغ یقه‌های باز‌تر بروید. یقه‌ی قایقی یا هفت باز نگاه را به سمت گردن و شانه‌ها منحرف می‌کند.

5-لباس‌های بلند‌تر از قد زانو انتخاب کنید

هرچه قد لباس یا دامن شما کوتاه‌تر باشد شکمتان برجسته‌تر دیده می‌شود. لباس‌هایی با قد بلند ماکسی یا بلند‌تر از زانو باعث لاغر و کشیده‌تر دیده شدن اندام می‌شود.

کوچک نشان دادن شکم

6-دامن بپوشید

دامن‌های راسته و کلوش انتخاب بسیار مناسبی برای پنهان کردن شکم هستند. دامن علاوه بر جمع کردن شکم نگاه را به سمت پایین تنه جذب میکند.

7-لایه لایه لباس بپوشید

این توصیه بیشتر مناسب فصول سرد سال است. لازم نیست با یک تک کت یا کاپشن سر و ته قضیه را هم بیاورید. برای لاغر‌تر دیده شدن چند لایه بلوز و بالاپوش انتخاب کنید و در نهایت با یک شال گردن استایل لایه لایه خود را تکمیل کنید.

8- شلوار فاق بلند

موقع انتخاب شلوار دقت کنید که قسمت کمر آن کمی بلند‌تر از حد معمول باشد. این شلوار‌ها علاوه بر جمع کردن شکم، پا‌ها را بلندتر از اندازه واقعی نشان می‌دهند. پا‌های بلند‌تر هیکل را لاغر‌تر و کشیده‌تر از اندازه واقعی نشان می‌دهد.

افرادی که شکم دارند چه لباسی بپوشند
افرادی که شکم دارند چه لباسی بپوشند

9- برش‌های نامتعارف

در سال‌های اخیر تونیک و مانتو با برش‌های نامتعارف کاملا جا افتاده است. لباس‌هایی که برش نا متعارف دارند توجه‌ها را از شکم به طرح لباس متمایل می‌کنند.

10- به برش کمر لباس دقت کنید

اگر کمر مانتو یا پیراهن شما دقیقا روی شکم قرار بگیرد علاوه بر برجسته کردن شکم قد را کوتاه‌تر نشان می‌دهد. لباس‌هایی که برش کمر آن‌ها زیر سینه است شکم را زیر خود پنهان می‌کند. به علاوه کمر لباس روی لاغر‌ترین قسمت بدن قرار می‌گیرد و هیکل را کوچک‌تر از اندازه واقعی نشان می‌دهد.

۱۱- لباس راسته بپوشید

شلوار، دامن و پیراهن راسته بهترین دوست شما هستند. لباس راسته بدن را قاب بندی میکند و تمام مشکلات اندام زیر خود پنهان میکند و بدن را صاف و ترکه¬ای نشان می‌دهد.

۱۲- از کمربند استفاده نکنید

بدترین اکسسوری برای فردی که شکم بزرگی دارد کمربند است. به صورت کلی از هر چیز که ممکن است نگاه را به سمت شکم جذب کنید صرف نظر کنید.
پنهان کردن شکم افراد چاق با لباس
پنهان کردن شکم افراد چاق با لباس

۱۳- بلوز را زیر شلوار نبرید

بهتر است همیشه بلوز را روی شلوار قرار دهید. بهتر است همیشه تی شرت یا بلوز خود را روی شلوار قرار دهید. قرار دادن بلوز زیر شلوار ابعاد و اندازه شکم را کاملا واضح نشان می‌دهد.

۱۴- دقت کنید لباس در نواحی اطراف شکم چسبان نباشد

این توصیه هم تا حدی بدیهی به نظر میرسد، اما نکته ظریفی است. بعضی لباس‌ها در ظاهر گشاد هستند، اما برش و دوخت آن‌ها و حتی جنس پارچه لباس به صورتی است که به شکم و نواحی اطراف آن می‌چسبد.

۱۵- از لگ و شلوار گنی استفاده کنید

آخرین نکته کمی کاربردی‌تر و البته گران‌تر از سایر موارد است. اگر افتادگی شکم دارید یا به هر دلیلی امکان لاغر کردن شکم برای شما وجود ندارد بهترین کار این است روی خرید یک لگ گن دار مناسب سرمایه گذاری کنید. لگ یا شلوار‌های گن دار در قسمت شکم کشی هستند و چربی این ناحیه را کاملا جمع می‌کنند.

4/5 - (12 امتیاز)
سیماکده
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *