معرفی سرویس کارت به کارت دیجی‌پی

معرفی سرویس کارت به کارت دیجی‌پی

آیا با انواع روش‌های کارت به کارت آشنا هستید؟ کارت به کارت یکی از تراکنش‌های مالی پرکاربرد است که بسیاری از ما در طول روز با آن سروکار داریم. هر کدام از ما نیز احتمالا از روش‌های خاص خود برای کارت به کارت استفاده می‌کنیم.

روش‌هایی که هر کدام از آنها ویژگی‌های خاص خود را دارند. برخی از روش‌های مراجعه حضوری به خودپرداز استفاده می‌کنیم، برخی از اپلیکیشن‌های بانکی و برخی نیز از سایر روش‌ها. در میان این روش‌ها استفاده از اپلیکیشن یکی از بهترین روش‌ها محسوب می‌شود. با این حال انتخاب اپلیکیشن خوب نیز مهم است. با توجه به این اهمیت، ما در اینجا کارت به کارت با اپلیکیشن دیجی‌پی را برای شما معرفی کرده‌ایم. این اپلیکیشن از مزیت‌های متعددی برخوردار است.

معرفی اپلیکیشن دیجی‌پی

دیجی‌پی یک پلتفرم مالی است که خدمات خود را به روش‌های مختلفی همچون اپلیکیشن و سامانه اینترنتی ارائه می‌دهد. خدمات این پلتفرم بخصوص اپ آن شامل مواردی همچون خرید شارژ، خرید بسته اینترنت، پرداخت قبوض آب، برق، تلفن، گاز و…، پرداخت قبوض موبایل، پرداخت جریمه خودرو، امور بیمه و… است. با این حال یکی از بهترین خدمات اپلیکیشن دیجی‌پی، کارت به کارت است.

روش کارت به کارت با دیجی‌پی

برای امور کارت به کارت دیجی‌پی، ساده‌ترین راه دانلود و نصب اپلیکیشن دیجی‌پی است. بعد از نصب اپلیکیشن، می‌توانید از خدمات مختلف آن از جمله کارت به کارت استفاده کنید. البته فراموش نکنید که برای استفاده از اپلیکیشن باید با ثبت نام در آن، یک حساب کاربری برای خود ایجاد کنید.

مهم است که در این قسمت اطلاعات خود از جمله اطلاعات بانکی، شماره تماس و… را به درستی وارد کنید. مراحل ثبت نام بسیار آسان است و پیچیدگی خاصی ندارد. حالا اپلیکیشن شما برای استفاده در امور مختلف از جمله کارت به کارت آماده است. برای این کار، باید وارد اپلیکیشن شوید و از گزینه کارت به کارت استفاده کنید. البته لازم به یادآوری است که اطلاعات بانکی شما نیز باید در این قسمت به درستی وارد شده باشد.

دیجی‌پی از چه بانک‌هایی پشتیبانی می‌کند؟

در حال حاضر انجام امور بانکی مختلف از طریق دیجی‌پی از مبدا بیش از ۲۰ بانک عضو شتاب به مقصد تمام بانک‌ها و موسسات مالی امکان‌پذیر است. بنابراین شما به راحتی و از طریق هر کارت بانکی می‌توانید عملیات مختلف از جمله کارت به کارت را انجام دهید. سقف کارت به کارت با توجه به کارت مبدا متفاوت است.

چنانچه سقف تراکنش‌ها از مبدا بانک‌های ملت، شهر، کشاورزی و ملی 10 میلیون تومان است. همچنین سقف کارت به کارت بانک‌های سینا، سرمایه، ایران زمین، بانک شهر و کارآفرین نیز 10 میلیون تومان است. سقف کارت به کارت بانک ملی 5 میلیون تومان، سقف کارت به کارت بانک صادرات، موسسه اعتباری نور، بانک خاورمیانه، بانک دی، بانک سپه، بانک سامان و بانک آینده 6 میلیون تومان است. سقف کارت به کارت سایر بانک‌ها نیز 3 میلیون تومان است.

مزایای کارت به کارت با دیجی‌پی

کارت به کارت با دیجی‌پی، مزایای فوق‌العاده‌ای دارد. از جمله آنکه می توانید به راحتی تمامی تراکنش‌های خود را ذخیره کنید و در موارد لازم به آنها دسترسی داشته باشید. همچنین می‌توانید کارت‌های مبدا و مقصد پرتراکنش را نیز ذخیره کنید، با این ویژگی نیز می‌توانید به سرعت بین کارت‌های مختلف برای تراکنش‌ها در عرض 30 ثانیه جابجا شوید. مجموعه این ویژگی‌ها به مدیریت بهتر موجودی شما نیز کمک می‌کند.

تراکنش‌های مالی به شماره حساب‌ها

اپلیکیشن دیجی‌پی، تنها مختص کارت به کارت نیست؛ بلکه می‌توانید از این اپ برای سایر امور بانکی از جمله انتقال وجه به شماره حساب نیز استفاده کنید. علاوه بر این دیجی‌پی از قابلیت انتقال پول با کیف پول نیز برخوردار است. کیف پول بیشتر برای خرید شارژ و یا بسته اینترنت کاربرد دارد. انجام عملیات بانکی با کیف پول، نیاز به رمز دوم ندارد. البته انتقال پول با کیف پول دارای محدودیت است و تنها از طریق کیف پول به کیف پول ممکن است.

منبع: https://www.mydigipay.com

5/5 - (1 امتیاز)
سیماکده
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *