آموزش الگوی آستین فانوسی مچ دار همراه ویدیو

آموزش آستین فانوسی

آستین فانوسی مچ دار

 امروز قرار آستین فانوسی رو برای شما آموزش بدیم آستین فانوسی از جمله آستین های هست که اکثرا در لباس اشراف بوده در قدیم و خانم هایی کهدرباری بودن خیلی فانتزی اکثرا از این آستین فانوسی رو می پوشیدن چون زیبایی فوق‌العاده ای داره والان هم در لباس های مجلسی مورد توجه قرار گرفته، پس با ما همراه با شید تا انتهای این آموزش خیاطی.

آموزش الگوی آستین فانوسی
آموزش الگوی آستین فانوسی

آستین فانوسی

  قد آستین را می توان به دلخواه تا روی خط آرنج یا کوتاهتر و بلندتر از خط آرنج گرفت. پارچه این لباس بهتر است قدری آهاردار باشد. اگر تور در نظر گرفتین پارچه این آستین را ترجیحا توری آهاردار انتخاب کنین. اطراف الگوی راسته را تا مقدار قد دلخواه کپی کنین. خط کف حلقه آستین را به 6 قسمت (دلخواه می توانید تقسیمات را کمتر و یا بیشتر در نظر بگیرین) مساوی تقسیم نمایید.

الگوی آستین فانوسی بلند

   خطوط تقسیم شده را قیچی نمایید و جدا کنید و به اندازه ی دلخواه به قسمت های جدا شده اوزمان می دهید. هر چقدر مقدار اوزمان بیشتر باشد پف قسمت مچ آستین بیشتر می شود. بعد از تنظیم قطعات آنها را با خطوطی نرم و منحنی به یکدیگر وصل نمایید.

آستین فانوسی

آستین فانوسی مانتو

   اگر خواستید در قسمت تاج آستین هم پف و چین داشته باشید می توانیم قسمت های تقسیم شده را فضا بدهید. از بالا (تاج آستین) تا پایین (مچ) به صورت مساوی فضایی را اضافه کنید که در هر دو طرف آستین چین و پف داشته باشید.

مدل آستین فانوسی کوتاه

آستین فانوسی با الگو

   برای مچ این آستین می توانید مچی در نظر بگیرین به زیبایی آستین افزوده می شود. مقدار مچ در نظر گرفته شده را از قد آستین کم نمایید.

مدل آستین فانوسی کوتاه در این بخش ویدیو آموزش رسم الگوی آستین فانوسی رو براتون ارائه کردیم که بتونید از روی ویدیو هم نکاتی رو در مورد این آستین فرا بگیرید.

ویدیو آموزش آستین فانوسی

 

20 مدل مانتو آستین فانوسی:

جهت مشاهده روی عکس ها کلیک کنید

4.7/5 - (28 امتیاز)
سیماکده
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *