میوه درمانی کرفس

میوه درمانی کرفس

میوه درمانی کرفس

کرفس

میوه درمانی کرفس:طبیعت:ویتامین A،B،C،K، سدیم،پتاسیم،کلیسیم،منگنز.

خواص درمانی:تقویت اعصاب،پیشگیری از سنگ کلیه و صفرا،پایین آورنده فشارخون، رفع اختلال خواب، ضد التهاب،رفع گلو درد،ضد نفخ .

تخم کرفس برای رفع سردرد برونشیت و آسم مفید است .

بی خوابی را کم می کند

مواد معدنی و چربی های ضروری موجود در آب کرفس برای سیستم اعصاب بدن خاصیت آرامبخشی دارد و همین موضوع باعث می شود که یکی از پیشنهادهای موثر زمان بی خوابی باشد. مقدار منیزیم بالایی که در آب کرفس وجود دارد، باعث احساس آرامش و در نتیجه خواب آلودگی می شود.

 

میوه درمانی کرفس
میوه درمانی کرفس

میوه درمانی کرفس

معمولا کرفس در برنامه غذایی ما جایی ندارد. کرفس قبل از همه چیز برای سرماخوردگی مناسب است. ویتامین C موجود در کرفس به جلوگیری از سرما خوردن در روزهای سرد زمستان کمک می کند. این ویتامین با بالا بردن سیستم ایمنی بدن بهترین انتخاب برای سالادهای زمستانه است. کرفس به دلیل داشتن فیبر و مواد معدنی ضروری مثل پتاسیم و ویتامین B قبل از هر چیز به عنوان داروشناخته می شود. برگ های کرفس منبع ویتامین E هستند، در حالی که ساقه های آن منبع سرشاری از ویتامین های B1,B2 و B6، ویتامین C ، فولیک اسید، کلسیم، منیزیم، آهن، فسفر، سدیم و آمینو اسیدهای ضروری است. باید بدانید که سدیم موجود در کرفس با سدیم موجود در نمک طعام زمین تا آسمان فرق دارد چون سدیم موجود در کرفس قابل حل و طبیعی است. معمولا توصیه می شود خود کرفس در برنامه غذایی جا داده شود اما اگر خوردن آن برای شما سخت است و به فیبر موجود در آن نیازی ندارید می توانید از آب آن استفاده کنید. آب کرفس را هم می توانید به تنهایی مصرف کنید و هم می توانید با ترکیب های هیجان انگیزی که در ادامه آمده است، میل کنید.

  • ضدسرطان

کرفس از بروز سرطان روده بزرگ و معده پیشگیری می کند.

میوه درمانی کرفس

لطفا به این مطلب رای دهید

ارسال دیدگاه

*

code

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها