مواد غذایی کاهش دهنده ی میل جنسی

مواد غذایی کاهش دهنده ی میل جنسی

مواد غذایی کاهش دهنده ی میل جنسی

کاهش یافتن میل جنسی با مصرف این خوراکی ها

مواد غذایی کاهش دهنده ی میل جنسی:یکی از عواملی که تاثیر مستقیم بر روابط زناشویی دارد میل جنسی است. کاهش میل جنسی ممکن است باعث بروز مشکلاتی در زندگی زوجین شود. یکی از عوامل تاثیر گذار در کاهش میل جنسی مواد غذایی و نوع تغذیه می باشد.میل جنسی

میل جنسی

هورمون ها در کاهش و افزایش میل جنسی تاثیر دارند، هورمون تستوسترون در آقایان و استروژن در خانم ها، ایجاد کننده میل جنسی می باشد. کم شدن یا زیاد شدن این هورمون ها به همان نسبت در میل جنسی تاثیر می گذارد.

نوشابه رژیمی:مصرف نوشابه های رژیمی موجب کاهش سطح سروتونین بدن می شود و این امر موجب کاهش میل جنسی می شود .

پنیر: بر اساس تحقیقات انجتم شده ،پنیر حاوی هورمون های مصنوعی است که هورمون های طبیعی بدن انسان را از بین میبرد

سویا:سویا هاوی فیتواستروژن است.تحقیقاتی که اخیرا انجام شده ،نشان می دهد که مصرف روزانه فیتواستروژن ها می تواند بر میل جنسی زنان تاثیر بگذارد و آنها را نسبت به ارتباط زناشویی سرد کند.

غذا های سرخ شده:چربی موجود در غذاهای سرخ شده مانندسیب زمینی و مرغ می تواند باعث کاهش میل جنسی در زنان و مردان به یک میزان شود.

هات داگ:غذاهای فراوری شده و فست فودها تاثیر منفیبر توانایی بدن در برقراری یک ابطه ی جنسی سالم و مفید می گذارند . در میان تمام فست فودها،هات داگ بدترین نوع خوراکی و مضرترین غذا برای رابطه ی جنسی میشود زیرا بعد از خوردن هات داگ افراد احساس کمبود انرژی میکنند و آنها را نسبت به ارتباط زناشویی سرد میکند.

کلم بروکلی:کلم بروکلی با دارا بودن مواد معدنی خاص منجر به کاهش استروژن شده و موجب کاهش میل جنسی در زنان میشود

موادی که میل جنسی را کاهش می دهند

بعضی از خوراکی ها باعث تغییر در مقدار هورمون های ایجاد کننده میل جنسی، می شوند. در اینجا به معرفی تعدادی از مواد غذاییمی پردازیم که باعث کاهش این هورمون ها و در نتیجه کاهش میل جنسی در انسان می گردند.

غذاهای فرآوری شده، کاهنده میل جنسی

فرآوری مواد مغذی، میل جنسی را از بین می برد. برای مثال وقتی گندم کامل به آرد سفید فرآوری میشود حدود سه چهارم از روی خود را از دست میدهد که یک ماده معدنی مهم در رفتار جنسی مردان است. خوردن غلات تصفیه شده میتواند به مقاومت انسولین منجر شده و منجر به دیابت شود. دیابت نیز به نوبه خود میتواند تنگی عروق و افزایش خطرات بیماریهای قلبی و اختلال نعوظ را به همراه داشته باشد.

نوشابه رژیمی، کاهنده میل جنسی

نوشیدن نوشابه های رژیمی ایده وحشتناکی است. این نوشابه ها، شیرین کننده های مصنوعی به ویژه آسپارتام دارند که به طور مستقیم بر سطح سروتونین تاثیر می گذارد. سروتونین نیز یک هورمون حیاتی در پرورش حس خوب و شادی است. سروتونین پایین، باعث کاهش میل جنسی در مردان و زنان میشود.

مواد غذایی کاهش دهنده ی میل جنسی
مواد غذایی کاهش دهنده ی میل جنسی

ذرت بوداده، کاهنده میل جنسی

خوردن یک شام و سپس تماشای یک فیلم، میتواند پیش درآمد یک رابطه جنسی باشد، اما اگر بخواهید فیلم را با پاپ کورن بو داده ببینید، دیگر تمایلی به رابطه جنسی نخواهید داشت. پاکت این ذرت ها اسیدی دارد که میتواند در کشتن میل جنسی، موثر عمل کرده و حتی منجر به مشکلات پروستات شود.

مواد غذایی کاهش دهنده ی میل جنسی

میگو، کاهنده میل جنسی

براساس مطالعات، هر انسان روزانه، به طور متوسط در معرض 10 تا 13 آفت کش قرار میگیرد. 9 تا از 10 آفت کشی که مورد استفاده قرار میگیرند اختلال غدد درون ریز را ایجاد میکند. یکی از مهمترین آنها هگزیل ریسورسینول است که در میگو برای جلوگیری از تغییر رنگ اعمال میشود. سایر غذاهای دریایی با میزان آفت کش بالا، تیلاپیلا و ماهی قزل آلای پرورشی است.

مواد غذایی کاهش دهنده ی میل جنسی

سویا، کاهنده میل جنسی

اگر شب میخواهید سفارش غذا دهید، بهتر است دقت کنید که سویا نداشته باشد، چون سطح بالای سویا در بدن یک زن، میتواند هورمونهای جنسی او را کاهش داده و عملکرد تخمدان را مختل کند.

پنیر، کاهنده میل جنسی

بسیاری از پنیرها از شیر گاو تهیه میشوند و حاوی هورمونهای مصنوعی هستند، مصرف این پنیر ها میتواند با تولید طبیعی هورمون هایی در بدن، از جمله استروژن و تستوسترون تداخل ایجاد کرده و باعث کاهش میل جنسی شود.

مواد غذایی کاهش دهنده ی میل جنسی

شکر، کاهنده میل جنسی

فکر نکنید چون چای تان را شیرین نمیکنید دیگر مشکلی وجود ندارد. هرخوراکی شیرینی میتواند سطح هورمون انسولین را بالا برده و باعث ذخیره چربی شکمی و از دست دادن توده عضلانی شده و سطح تستوسترون را تغییر دهد. در مردان چربی شکمی باعث افزایش سطح استروژن و در نتیجه کاهش میل جنسی و اختلال نعوظ میشود.

گوشت بسته بندی، کاهنده میل جنسی

پلاستیکی که برای بسته بندی گوشت و پنیر استفاده می شود، معمولا از جنس پلی وینیل کلراید است که وارد غذاهای چرب شده و تغییرات هورمونی را ایجاد میکند. بهتر است از قصاب بخواهید گوشت را در کاغذ قهوه ای برایتان بپیچد.

مواد غذایی کاهش دهنده ی میل جنسی

منبع:namnak.com

لطفا به این مطلب رای دهید

ارسال دیدگاه

*

code

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها