پذیرش آگهی در وب سایت سیماکده

سیماکده یک وب سایت فروشگاهی آموزشی با رویکرد آموزش متدهای خیاطی وبافتنی وسایر آموزش ها  و ارائه مدل ها و الگوهای خیاطی با روشی آسان است. مطالب وب سایت همگی مطالبی دست اول هستند که توسط استاتید مجرب ارائه می شوند. هدف سیماکده ایجاد بستری برای تعامل بخش های مهم صنعت مد و خیاطی و پارچه با هم است. به همین منظور در وب سایت سیماکده منحصرا آگهی هایی پذیرفته خواهند شد که به تائیید سیماکده برسد البته آگهی های موسسات و نهادهای خیریه از این قاعده مستثنی هستند.

تنوع مطالب آموزشی خیاطی وآموزش بافتنی وسایر آموزش ها  به روزرسانی دائمی وب سایت سیماکده، موجب شده طیف وسیعی از علاقه مندان این صنعت مخاطب وب سایت باشند. بازدید بالا، بالابودن زمان مفید حضور کاربران در سایت و زیبایی ظاهری از مشخصات وب سایت سیماکده است. لذا وب سایت سیماکده برای جذب مشتری و مخاطب برای شما مطلوب هست

انواع آگهی و برنامه های تبلیغاتی:

  • بنرهای تبلیغاتی
  • ریپرتاژ آگهی
  • تبلیغات متنی

1- بنرهای تبلیغاتی

بنر تبلیغاتی در صورت داشتن کیفیت قابل قبول و چشمک زن نبودن ( زمان تغییر فرم مناسب) و با حجم زیر 50 کیلوبایت پذیرفته می شود. تصویر زیر جایگاه های بنرهای تبلیغاتی موجود در وب سایت سیماکده را نشان می دهد.

 

 

محل قرارگیری بنر تبلیغاتیابعاداشتراک ماهیانهاشتراک سه ماهه
بالای صفحه850px * 75px110,000 تومان300,000 تومان
ستون سمت راست بالا300px * 800px80,000 تومان200,000 تومان
ستون سمت راست پایین300px * 157px75,000 تومان180,000 تومان

 

2- ریپرتاژ آگهی

ریپرتاژ آگهی در وب سایت سیماکده تحت عنوان مقاله به معرفی کسب و کار شما می پردازد. هم چنان که گفته شد، تنها آگهی های مرتبط به فضای خیاطی، مزون، فروشگاه های چرخ خیاطی و مواردی از این دست در وب سایت سیماکده قرار داده می شوند. برای این منظور محتوای مد نظر خود را در قالب یک فایل ورد آماده کرده و برای ما ارسال نمایید. در صورت تایید محتوا و کیفیت مناسب آن، پس از 2 روز ریپرتاژ شما در وب سایت قرار گرفته و حدود 5 روز در صفحه اول و پس از آن به طور دائمی در لیست مقالات قرار خواهد گرفت. جدول زیر تعرفه درج ریپرتاژ آگهی را در وب سایت سیماکده نشان می دهد.

 

نوعفرمتهزینه درج
ریپرتاژ آگهیفایل ورد50,000 تومان


3- تبلیغات متنی

تبلیغ متنی شامل یک عنوان  و توضیح مختصری از کسب و کار شما است. ومنحصر یا در بخش فوتر و یا در بخش پیوند ها درج خواهد شد.

 

نوعفرمتهزینه درج
فوتر                                

 پیوندها

   متن به صورت فالو

متن به صورت فالو

250,000 تومان یک ماهه

یک ماهه 50.000  وسه ماه 100.000

به منظور سفارش آگهی در وب سایت با شماره تلفن 09146230913 تماس بگیرید. با تشکر

 

امتیاز
به این مقاله چند ستاره میدهید؟
[0امتیاز از مجموع]