(این پست عنوان ندارد)

فروشگاه اینترنتی سیماکده

امروز قصد داریم تا یکی از فروشگاه های خوب در ضمینه ارائه محصولات آموزشی وفرهنگی رو بهتون معرفی نماییم پس با ما همراه باشید.

وتا انتهای این مطلب را با حوصله بخوانید

ضمینه فعالیت فروشگاه :

ارائه لوح های آموزشی اورجینال

ارائه لوح آموزشی تخصصی و مهندسی

ارائه آموزش های کاملا رایگان در ضمینه هایی گوناگون

و…………..

از جمله بهترین لوح های آموزشی که در این سایت ارائه میشه وبیشترین محبوبیت را در نزد مشتریان داشته به شرح زیر هست:

آموزش تصیویری خیاطی

بهترین آموزش خیاطی که از مبتدی تا پیشرفته بدون نیاز به کلاس های حضوری برای تمام علاقه مندان به خیاطی آماده شده است.

این مجموعه شما بیش از ۲۳۰ عنوان آموزش به صورت تصویری ودر ۲۴ دی وی دی که توسز استاد خیاطی خانم سیما عمرانی آموزش داده شده وآموزش هایی موجود در این پکیج نیز از رسانه ملی (تلویزیون) به نمایش درآمده وخواهان زیادی دارد.

آموزش تصیویری بافتنی

آموزش بافتنی پکیجی کامل آموزش بافتنی برای رفع نیاز های شما به لباس های بافتنی با دستان خودتا با هنر و زیبایی دلخواه خودتان به یک بافنده ی حرفه ای تبدیل شوید.

جدیدترین آموزش بافتنی  از معتبرترین ژورنال های روز جهان
آموزش بافت انواع پیراهن ، کلاه ، کیف، شال و …
استاد: خانم هما بیات
تعداد دی وی دی: ۳ حلقه

آموزش زبان انگلیسی

آموزش زبان انگلیسی رزتا استون

آموزش زبان انگلیسی رزتا استون

آموزش زبان انگلیسی رزتا استون برای زبان‌آموزانی که قصد یادگیری یک زبان را از پایه دارند، مجموعه‌‌هایی مناسب خواهد بود که نیاز به رابط زبانی خاصی نداشته باشد و همچنین از ماهیت خودآموز بودن هم برخوردار باشند. نرم‌افزار «رزتا استون» که برای آموزش بسیاری از زبان‌های دنیا طراحی شده، تمامی ویژگی‌های یک نرم‌افزار کامل آموزش زبان را در خود دارد. برنامه‌ی رزتا استون، یکی از قدرتمندترین نرم‌افزارهای آموزشی است که برای آموختن یک زبان جدید طراحی شده است. این نرم‌افزار از طریق ایجاد وابستگی کلمات با اشیا، زبان را به همان روشی که زبان مادری خود را آموخته‌اید، آموزش می‌دهد.

و…..

مژده

اما در بخش آموزش خیاطی که اکثر مردم نیاز به الگو خیاطی نیازدارند سیماکده بزودی با ارائه الگوهای خیاطی آماده برای علاقه مندان به خیاطی گامی برای آسان نمودن خیاطی و جلوگیری از هزینه های خانواده ها برخواهد داشت.

 

 

 

 

دیدگاه خود را بنویسید